Eurocup 2. Tur 1. Maç | Pepsi Caserta 81 - 76 Galatasaray CC

Re: Eurocup | Pepsi Caserta - GALATASARAY

Galatasaray Cafe Crown?un Eurocup TOP 16 K Grubu?nda bu hafta konuk olacağı Pepsi Caserta, İtalya Ligi 15. haftasında Benetton Treviso?yu deplasmanda 90-67 yendi. Caserta son 4 maçta 3. galibiyetini aldı.

basketdergisi.

Rakip güçlü kazanıpta dönelim inşallah...

Pepsi maçına gidiyoruz arkadaşlar.Burada gelen var mı? Schengen vizesi olan arkadaşlar özelime yazsın lütfen.

Ne kadar kalabalık gidersek o kadar aslanların yanında destek oluruz.

NOT: Uçak yarın sabah (6.15 Ataturk Havalimani). Schengen vizesi olup,hızlı bir şekilde bugünden bilet alabilecek arkadaşlar lazım.

Can, iyi yolculuklar dilerim. Yüreğinize sağlık.

Hollanda'dan gelmeyi düşünüyordum ama bir misafirimin gelmesi dolayısıyla gelemeyeceğim.

Eurocupta kazandığımız olan deplasman galibiyeti olan Gasterra maçında takımımız savunmasıyla beraber geri dönmüş ve Shumpertin serbest atışlarıyla öne geçip maçı kazanmıştı.Takımımızın o maçta ortaya koyduğu savunma karakterinde öne çıkan Caner ve Evrensiz neler yapacağız bakalım?

Caner ve Evren büyük eksik malesef. Umarım kazasız belasız atlatırız ve en geç 2. Avrupa maçıyla tam kadro yolumuza devam ederiz

shipp'in oynaması en azından iyi. Yabancı sınırı da olmayacak istediğimiz rotasyonu kurabiliriz.

Gideceklere şimdiden çok teşekkürler.Bizi en iyi şekilde temsil edeceğinize inancım tam.
Galibiyet turun kapısını aralar.Mağlubiyet durumunda ise iç sahadaki 2 maç final niteliğine bürünür.Takım elinden gelenin en iyisini yapacaktır ama rakibi pek tanımayınca yorum yapmak zor oluyor.Kısmen düşüşe geçmemiz ve formda bir takıma karşı İtalya'da deplasman oynayacak olmamız endişelendiriyor.

Ligde 5 galibiyet, 8 mağlubiyet. Son maçta deplasmanda Armani Milano'ya 98-84 yenilmişler.

Kadroda tanıdığım bir tek Jumaine Jones var, içeride başımızı ağrıtabilir. Guard ve forvet mevkilerini İtalyanlar'a bırakmışlar, oralardan atletik Amerikalılarımızla çok ekmek yiyebiliriz. Bir de Hollandalı bir oyuncu almışlar, hiç tanımıyorum.

Jumaine Jones NBA Live'larda değişmez oyuncumdu.Abdi İpekçi'de izlemek tatlı olacak.Bandanası ve ince top sakalı hala duruyor mu acaba? :)

Veli Yiğit: Gruptaki 6 maçın 5'i GS TV'den canlı olarak yayınlanacak ama sadece Pepsi Caserta maçı koşullar gereği banttan yayınlanacak

Can Altay' Alıntı:
Ligde 5 galibiyet, 8 mağlubiyet. Son maçta deplasmanda Armani Milano'ya 98-84 yenilmişler.

Kadroda tanıdığım bir tek Jumaine Jones var, içeride başımızı ağrıtabilir. Guard ve forvet mevkilerini İtalyanlar'a bırakmışlar, oralardan atletik Amerikalılarımızla çok ekmek yiyebiliriz. Bir de Hollandalı bir oyuncu almışlar, hiç tanımıyorum.

caserta bu hafta benetton'ı deplasmanda 90-67 yendi.önceki haftada teramoyu yenmişler.7-8 ile 9.sıradalar.

italyan guardları di bella baya skorer bi abimiz.eric williams diye pf-c bir eleman var.tipi görünce tam i.racial yıldızı dedim ama basketbola gönül vermiş arkadaş :).bi de timmy bowers var sf di sanırım 2 sene önce maccabi haifadayken izlemiştim klasik israil takımları gibi kadronun tamamı amerikalılardan oluşuyodu bu kavruk kardeşimizde pek dikkat çekmemişti.(geçen sene erdemirde oynayan ramel curry yıldızıydı galiba o takımın )

birkaç tribün fotolarına baktımda baya iyi seyirciye oynuyorlar.çeliktepeli gençlerden oluşan taraftar gruplarıda var sanırım davuldu bayraktı getirmiş elemanlar salona.

italya ligi genelde yüksek skorların çıktığı bir lig.onlarda 80-90 ları falan görmüşler baya bu sezon.izlemediğim için bilemiyorum tabide hızlı oynamayı seven bi görüntü veriyor arkadaşlar.oyunu yavaşlatarak savunmayı yukarılara çıkartıp kazanırız umarım.