Eurocup 2. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 57 - 68 Asefa Estudiantes

Re: Eurocup | GALATASARAY-Asefa Estudiantes 25.01.2011

Eurosport 2, Türksat'da var mı ?

Nası gudubet bi takımız çözemedim. İyi giden bi sakatlanıyor bidaha ara ki bulasın. Yine de her şartta bu takım her türlü desteği hakediyor. Yarın herkesi salona davet etmeye devam.

Eurosport D-Smart ve Digitürk'te Bende Dreambox Diye Bir Uydu Var İnternet Kablosunu Arkasına Takıyorsun Digitürk ve D-Smart Şifreli Kanallarını Çözüyor.Ben Şu An Giriyorum Eurosport'a Ama GS C.C Maçı Bu Kanalda Değil Ama İspanyol Bir Kanal Var O Verecek Maçı Ordan İzleyeceğim.

Estudiantes'in resmi sitesi Pancho Jasen oynamayacak demiş. En azından onlar da eksik bir kadroyla gelecek, şansımız %51.

en az olin maçındaki kadar taraftar gelir salona saha içi sadece bir blok kalmış olin maçında maç gününe kadar saha içi 3 blokta satış devam ediyordu saha içi satışları olin maçından daha iyi gidiyor bitmiş gibi bişey 5 bin kesin olur fazlada olabilir orada olacagım

saldır galatasarayım

Pazar günü staddaki pankart yanlış yerdeydi aslında, o pankartı bu takım ediyor. Beklenen ve çok da şaşırtıcı olmayan bir düşüş trendine girdi takım, lanet sakatlıklar da tetikledi tabii bunu bilhassa son Erdemir deplasmanında. Şimdi ayağa kalkma zamanı, 'taraftarınla birlikte savaş'ma zamanı.

Her takım düşüş yaşar, aslolan tekrar ayağa kalkmaktır, gelin ayağa kalkalım, takımıda kaldıralım!

Bu maç yeniden ayağa kalkma maçı olsun.Herkes tribündeki yerini alsın.Hakeden adamlar yanlarında olduğumuzu görsün.

hazır finallerde bitmiişken rahat kafayla sonsuz destek...Bu akşam bize çok iş düşecek olası bi mağlubiyet bugüne kadar ki emeklere gölge düşürebilir bu nedenle bu maç çok önemli maç saati de çok iyi ortalama iş çıkışının 7 olduğu düşünülürse bu maçta en az 5000 kişi olmalıyız...

Takımın baya bır ozguvenını kaybettıgı su zamanda formumuzun tekrardan yukarı cıkması ıcın cok onemlı bır mac. Umarım hem oyuncularımızın form duzeyı olarak hemde takım olarak tekrardan ayaga kalkma macımız olur.

yaşadıgımız bu olumsuz süreç hemen her takım sporunda sezonlar içinde belirli dönemlerde olur. önemli olan aldıgın hasarı minumumda tutup bi an evvel toparlanmakdır. bugünkü maç toparlanma sürecimizi başlatmak açısından çok önemli oldugu kadar avrupa hedefimiz içinde olmazsa olmaz maçımız. caserta yenilgisi malesef bu akşam için bize hiç bir şekilde yenilgi kredisi tanımıyor.
Gerek evren ve shippin dönüşü, gerekse bizlerin vereceğimiz büyük destekle, savunmamızın önderliğinde bugun fb ülker maçıyla bırakdıgımız yerden devam edeceğimize inanıyorum

Jasen son oynadıkları Real maçında sakatlanmıştı, oynamayacak olması iyi oldu bizim için. Rahatsızlığımdan dolayı gidemeyeceğim maça, artık forumdakilerle yaşamaya çalışacağım maça...

Arkadaşlar bu maçın linkini bulduğunuz zaman paylaşırsanız sevinirim.İşlerim nedeniyle maça gidemicem en azından pc den biraz olsun takip edebilmek istiyorum maçı.
Geri dönüş maçımız olur inşallah bu maç...

Hüseyin Ünlü' Alıntı:
Furkan Çolak":3e74l2mm]Arkadaşlar bu maçın linkini bulduğunuz zaman paylaşırsanız sevinirim.İşlerim nedeniyle maça gidemicem en azından pc den biraz olsun takip edebilmek istiyorum maçı. Geri dönüş maçımız olur inşallah bu maç...[/quote] buradan maç saatinde izleyebilirsin [url="http://www.eurocupbasketball.com/ulebcup/competition/tv' Alıntı:
http://www.eurocupbasketball.com/ulebcup/competition/tv[/url][/quote:3e74l2mm]
Ama bu sayfa maçın nerede yayınlanacağını gösteriyor.

Sen bunca zaman bu maçı bekle tam da bugün ofistee tıkılı kal. Çok moralim bozuk gerçekten. Bedenim olmasa da yüreğim Aslanlarla beraber..