Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 76 - 75 CEZ Nymburk

Re: FB - GS | GS - NYMBURK ( Canlı )

Doneka İkinci yarı böyle katkı verirse kenardan geldiğinde ve Fowlesdan da verim alırsak alırız maçı. Gülşahtan 2 üçlük bekliyorum :)

Bahar erken oyundan koptu kötü oldu.. Işıl yokları oynuyor. Augustus'un eline bakıyoruz, Fowles'i de iyi tutuyorlar

Bayanlarda pek iyi oynamıyoruz ama bu fark iyi oyuna rağmen.

Şut sokmak çok önemli. Fowles toplar inince akıllı oynayıp, boş şutu bulup sokmalıyız. Oyunun kilidi bu gibi duruyor şuan.

Bir de ev sahibi avantajını kullanıyorlar. Kaç kere faul çizgisine gittiler sayamadım. Çok da yüzdeli atıyorlar. Biraz daha az gitseler oraya önde kapatırdık devreyi.

Seimone'a maşallah, maçın önemini bilerek oynuyor.

Arkadaşlar,

Genel olarak yazıyorum, rahatsız olduğunuz mesajlarla alakalı cevaplarınızı lütfen nezaket kuralları içinde yazınız ve forum kurallarını ihlal ettiğini düşünüyorsanız moderasyona başvurunuz.

Öte yandan, eleştirilerini sürdürecek olanlardan da saygı kurallarının içinde kalmalarını ve yapıcı eleştirler yöneltmelerini bekliyoruz. Ayrıca, sürekli pesimist bir tonda yazmak da pek hoş olmuyor.

Ortalığın gerilmemesi adına ilgili mesajları siliyor, mesaj sahiplerinden ve tüm üyelerden de anlayış bekliyorum.

2.maçıda kazancagımızı dusunuyorum.bayan macını bı sekılde alcaz sankıde.erkeklerde taraftar devreye girerse cevırcek sanki

Yaptığım yorum GS ve Işıl'ın menfaati içindir. Dediğiniz gibi ısrarlı ve uzun süredir böyle bir düşüncemi sürekli ifşa ettitğim iddiası doğru değildir. Neden böyle kati sözlerle bunu söylediğinizi anlamadım. Çok sevdiğimiz kıymet verdiğimiz Işıl'ın 0 sayı-1 asist-2 ribaunt şeklindeki istatistikleri de böyle söylüyor zaten...
Neyse ben-sen kavgası zamanı değil. GS büyüklüğüne yakşan mücadele olsun ki inşallah yeneceğiz. Işıl da beni mahçup eder inşallah....

Erkeklerde çıkma ihtimalimiz pek fazla değil zaten kazansak da. O yüzden ben bayan maçını çok çok daha fazla önemsiyorum

eski isil falan geri geldi diyorduk bir sonraki macta kötü oynuyor yine.
istikrar sart arkadas

Futbol!a harcanan transfer parasının bir kısmını basketbolda transfere harcasaydık çok daha iyi olurdu!!