Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 76 - 75 CEZ Nymburk

Re: GALATASARAY'IMIZ-Nymburk

Eray Sözen' Alıntı:
Son anda bir değişiklik olmazsa, Galatasaray TV'den Fenerbahçe - Galatasaray Medical Park maçıyla dönüşümlü yayın yapılacak.

Eray biz büyük ihtimalle oturduğumuz yer açısından FB maçının skorunu ya da en azından maçın gidişatını görebiliriz. Ama inşallah en azından Periyot sonuçları salondan duyurulur.

Maça gelirsek rahat kazanacağımıza inanıyorum. Caner de iyileşti çünkü. Artık dış savunma konusunda zorlanmayacağız.

Muhtemelen öyle bir uygulama yapılacaktır.

Yarın Tutku Açık olmayacak muhtemelen. Rado'nun sağlık probleminin kaldığını sanmıyorum. Preston ve Josh da oynayacak. Umarım kendi standartlarında katkı sağlarlar.

Ben Caferağa'da olacağım. Ama her iki tarafta da olabilseydim keşke.

Ben düşündüm. Erkekelrimizin maçına gitmeyi daha doğru buldum kendi payıma. Cuma günüde kzıalrımızı desteklerim. Umarım 3. maça kalmaz. Ama kalırsa o zaman Caferağa'da olurum. Bu arada Caferağa'da misafir tribünü gibi bişi oalcak mı? Yoksa deplasmana kapalı mı bu maç?

Sühan Cem' Alıntı:
Ben düşündüm. Erkekelrimizin maçına gitmeyi daha doğru buldum kendi payıma. Cuma günüde kzıalrımızı desteklerim. Umarım 3. maça kalmaz. Ama kalırsa o zaman Caferağa'da olurum. Bu arada Caferağa'da misafir tribünü gibi bişi oalcak mı? Yoksa deplasmana kapalı mı bu maç?

Caferağa deplasmana kapalı abi bildiğim kadarıyla.

Akşam 6'da matematik finalim var.Bittiği gibi Abdi İpekçi yollarını tutarım artık kaçta orda olursam : )

Sercan Düşmez' Alıntı:
Eurosport 2 veriyor mu yine maçımızı bilgisi olan varmı tivibudan izlemeyi düşünüyorum da. :)

eurosport 2 'de o saatlerde bir basketbol maçı var ama bizimki değil..
c.zagreb- gran canaria maçı görünüyor programda..

galıbıyetten baska hıc bırsey dusunmuyorum.yanı uzatmada alınacak galıbıyetı bıle kabul etmıorum:)

Kadın takımımızın Fenerbahçe maçından dolayı bu karşılaşmaya olan konsantrasyonum çok az ama bugün salonda yerimizi alacağız.

Kaybetmek lüksümüz kalmadı ve bundan itibaren iyi bir seriye ihtiyacımız olduğu açık. Bu gücün bizde olduğunu biliyoruz sadece son zamanlarda gerek sakatlıklar gerekse performansımızın düşüşte olması parkede sarı-kırmızı etkinin azalmasına sebep oldu. Karşıyaka maçı ile birlikte tekrardan yükselişe geçeceğimizin sinyallerini verdik. Bu maçta da bu görüntünün devamı gelecek buna sonuna kadar inanıyorum.

Zaferler senin ruhunda var..

kazanmak başka yazacak birşey yok..bu macı kazanacaz..başka bir olasılık yok..diğer durumda zaten olay bitiyor..kazanıp birde Estudiantes, italyan takımını yenerse, yemede yanında yat olur...

İnanıyorum ben bu takıma. Her zaman ellerinden geleni yapacaklarını biliyorum, o yüzden içim rahat. Alalım şu maçı, yolumuza devam edelim.

Re: FB - GS | GS - NYMBURK ( Canlı )

Bu başlıktan devam edelim artık.

Maçlar hakkında bilgi verirken hangi maça ait olduğunu da yazın lütfen. Konu çorba haline dönmesin. Ayrı ayrı açsak da Erkek maçına ilgi az olurdu sanırım. Bu yüzden tek başlıktan devam edelim.