Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 76 - 75 CEZ Nymburk

Re: FB - GS | GS - NYMBURK ( Canlı )

demekki tutku ile daha iyiyiz ya 2 tane yabancı guard var ikisi bir tutku etmiyor yaptığımız transferlerin ne kadar yanlış olduğu çok belli.

yazıklar olsun bu kadın takımına yazıklar olsun... daha kötü şeyler söylemek istiyorum ama kendimi zor tutuyorum bu maç için demiyorum fenerle aramızda uçurum var bunu fark ettik bir kez daha amaaaaaaaa o ilk periyottaki oyunu ve geri dönüşü neden diğer avrupa maçlarında yapmadılar bizi fenerle eşleşmeye çalıştınız o ilk periyot gibi oynansa o biz ilk 4 de olmazmıydık arkadaşlar soruyorum bizim rakibimizsadece fener mi soruyorum size ...yazıklar olsun utansınlar bir zamanın avrupa şampiyonu eurolig de sonuncu oluyor anlaşabilecek bir şey değil üzülüyorum başka bir şey demiyorum biz grup maçlarında intihar ettik burda değil...

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Cezmi Turalp":867wq2kw]sayı makinesi jOSHUA Shipp nerelerde gören var mı ?

yazmayım yazmayım diyorum ama aklım el vermiyor birileri sanki tetikte bekleyip takım her geriye düştüğünde saydırmaya başlıyor..

bi sakin olun bi soluklanın yahu işte o adam maç kazandırdı ha çok mu iyi oynadı değil ama 2 dakikada da insan yerden yere vurulmazki kardeşim...[/quote:867wq2kw]

kendi özeleştirimi ben yaptım merak etme kardeş,sen rahat ol ama ben eleştiriyi yaptıktan sonra çoştu bunuda ekleyeyim:)

fener maçı gösterdi ki, bu işler kaliteli yabancılara,kaliteleri coachlara bakıyor. Serinin 1-1 olacağına ihtimal bile vermiyorum.

Seneye temizliğe coach'tan başlamak en karlı iş olacaktır. Işıl için ise pek bir şey demiyorum. Arda Turan ve Işıl'ı Avrupa klüplerine bir an önce satsak hiç de fena olmayacak.

Eurocupı aldığımızda bu maçın ve Shipp'in muazzam performansının önemini daha fazla anlayacağız..
İNANIN ASLANLAR
Bu sene baskette tarih yazalım!

Re: Galatasaray 76 - Nymburk 75

Aslanlara çok büyük tebrikler.Tutku sonradan oyuna girip çok iyi katkı verdi zaten Tutku oyuna girene kadarki kısmı izleyememiştim diğer maç yüzünden. Genel olarak oyunu değerlendiremeyeceğim ama izlediğim kısımda yine müthiş mücadele ettik. Shumpert can yaktı. Shipp işi bitirdi. Hepsinin eline sağlık :)

Nymburk hafife alınacak takım değildi zaten. Estudiantes'i de çok zorlamışlardı.

O son pozisyonda çarpa çarpa potaya giren top bizim gruptan çıkmamızı istemiş resmen.

Helal olsun aslanlara!

Salondan yeni geldim.. Savunmada gürültü, hücumda destekle maçın çevrilmesinde büyük faktördü bugün tribünler. Sesler kısıldı ama değdi.. Kaybetsek çok yazık olurdu.

Tutku ve Shumpert başta olmak üzere bütün aslanlarımıza helal olsun.

"Zaferler senin ruhunda var!"

Diğer taraftan gelen skor moralimizi bozsada son saniyede kazanmak güzeldi.Keşke estudianteste kazansaydı.Grupta işler çok karıştı.
Shiip bence bugün maçın yıldızydı.

Maç sonunda öyle bir kasılmışım ki salonda son basketle inanılmaz bi sinir boşalması yaşadım. İsterseniz 6 maçın tamamını kaybedin ama şu mücadele cidden çok önemli. Zaten Oktay hoca da benim için en önemli cümleyi kurmuş:

Maç kaybedebiliriz ama kimliğimizi kaybetmemeliyiz.

Benim için yeter de artar bile bu cümle. Cidden çok seviyorum bu takımı.

Salonun yarısından çoğu boş olmasına rağmen bu kadar seyirciyle bile bir maçı çevirebildiğimizi gösterdik adeta. Bu takım kesinlikle dolu salona oynamayı hak ediyor. Fener maçından Fener maçına değil her maç ki özellikle avrupa maçlarında o salonun doldurulması lazım. Sonuna kadar desteği hak ediyorlar.

Bu maçın bu şekilde kazanılmış olması üzücü. Grubun en zayıf halkasını son saniye basketiyle yenebildik. Ve maçı da uzun süre geride götürdük.. Tutku eğer sakat sakat oynamasa alamazdık bu maçı. Rochestie az süre buldu berbat oynadı. Jerry çok süre buldu o da berbat oynadı. Karşıyaka maçında tam olarak ilk defa canlı izlemiştim, gayet beğenmiştim. Savurganlık yapmıyordu. Ancak istatistiklere bakıyorum, bugün resmen çember dövmüş... Shipp, Shumpert ve Evren de çift hanelere ulaşarak skora önemli katkı verdiler. Haluk bugün o ekstra performansını gösteremedi dicektim ki, son saniyede asisti yaptı. O asist bile maçın iyilerinden oldu denmesine yeter de artar

Galibiyet galibiyettir. Gruptan çıkmamız mevcut durumda zayıf gibi görünüyor ancak böyle mücadeleci oyuncularımız varken umudumuz her zaman için olmalı. Tebrikler ve teşekkürler

Biz bu gruptan çıkarız rahat olun. Şu an biz 1 , Nymburk 0 , Estudiantes 2 ve Pepsi ise 3 galibiyette. Nymburk'u dışarda yeneceğimize inanıyorum. Çünkü dibi gördü takım ve artık iniş yok çıkış olacak. En önemli adamlar sakatlandı , uzunsuz kalındı filan ama toparlanıyoruz şimdi . Haftaya Nymburk 0 , biz 2 Estudiantes ve Pepsi 3 galibiyet olacak. Sonraki afta pepsiyi içerde yenersek ve 7 sayının üstüne çıkarsak zaten galibiyetler 3 oluoyr ve eşitleniyor. Tabi o arada da Estudiantes 4 yapar. Son maçta ise Estudiantes'i yenmek gerekiyor. Bu arada skorlar çok önemli oldu çünkü üçlü averaja kalabiliriz. Bu nedenle Estudiantes maçında olabildiği kadar kazanmaya çalışmalıyız. Burda Pepsi'ye kaç fark atsak iyidir.Bu kalan 3 maçtan birini hızlı başlayıp istediğimiz gibi götürürsek güvenimiz de yerine gelir

Deniz Baskın' Alıntı:
Biz bu gruptan çıkarız rahat olun. Şu an biz 1 , Nymburk 0 , Estudiantes 2 ve Pepsi ise 3 galibiyette. Nymburk'u dışarda yeneceğimize inanıyorum. Çünkü dibi gördü takım ve artık iniş yok çıkış olacak. En önemli adamlar sakatlandı , uzunsuz kalındı filan ama toparlanıyoruz şimdi . Haftaya Nymburk 0 , biz 2 Estudiantes ve Pepsi 3 galibiyet olacak. Sonraki afta pepsiyi içerde yenersek ve 7 sayının üstüne çıkarsak zaten galibiyetler 3 oluoyr ve eşitleniyor. Tabi o arada da Estudiantes 4 yapar. Son maçta ise Estudiantes'i yenmek gerekiyor. Bu arada skorlar çok önemli oldu çünkü üçlü averaja kalabiliriz. Bu nedenle Estudiantes maçında olabildiği kadar kazanmaya çalışmalıyız. Burda Pepsi'ye kaç fark atsak iyidir.Bu kalan 3 maçtan birini hızlı başlayıp istediğimiz gibi götürürsek güvenimiz de yerine gelir
çok iyi bir uzun takviyesi lazım ama kazanmak için.