Eurocup 2. Tur 3. Maç | Galatasaray CC 78 - 82 Power Electronics Valencia

Re: Galatasaray - Power E.Valencia [Canlı]

Can tecrübesiz bir oyuncu da değil, niye o faulü yapar anlamak mümkün değil. Sezon başından beri bir türlü bekleneni veremedi.

Karşılaşma 78-82 sona erdi. İlk izlenimim ciddi bir oyun kurucu eksikliğinin bu maçı kaybettirdiği yönünde. Yazık oldu, çok iyi mücadele vardı oysa ki..

Murat Kaya ve Can Akın şu takımda oynuyorsunuz ya...

Hiçbir zaman zor zamanlarda yoksunuz,,varsa yoksa 3 lük oda GÜNÜNDEYSENİZ. Hep top kayıpları,takımın anası bellenmiş 7 sayıya indirmek için hala top kayıpları.

Canım ÇOK istiyor ağır kelimeler kullanmak fakat ayıp olur ama size değil burada ki yazanlara.

Re: Eurocup | GALATASARAY-P.E.Valencia

Murat Kaya gibi iyi bir oyuncunun yerli ihtiyacının en üst seviyede olduğu bir ligde bu kadar sorumsuz oynaması gerçekten çok yazık...

sonuç olarak bakarsak en azından bize yakışmayacak bir sonuç çıkmadı ortaya...

ikinci yarı akıllarını başına alıp sonuna kadar mücadele eden herkese teşekkürler...

Murat Kaya ve Can Akın şu takımda oynuyorsunuz ya...

Hiçbir zaman zor anlarda yoksunuz,varsa yoksa 3 lük oda GÜNÜNÜZDEYSENİZ.Oyun kuramıyorsunuz,penetre edemiyorsunuz,top kaptırmada uzmansınız.

Fark inmiş 7 ye hala çocukca top kaptırmalar,hücum fauller.

Canım ÇOK istiyor ağır kelimeler kullanmak fakat ayıp olur ama size değil buradaki yazanlara..!

İkinci yarıdaki mücadelelerinden dolayı takımımıza teşekkürederim. İkinci yarıda ki oyunu ligtede oynarsak başarılı oluruz.

Millet oyunculara kiziyorda, oyunculari okadar suclamamak gerekir. Sonucta onlari oynatan teknik heyettir, dahada derine gidersek transfer eden kadroda tutan sube sorumlularidir. Simdi hangi oyuncu kendiliginden derki, hocam beni yetersizim GSden ayrilayim diye?

Baris Özbek, Arda Turan, Sabri, Kewell.
Yönetim almis, teknik heyet oynatiyor bunlari.
Adamlar simdi kötü oynarsa eger "ben yetersizim gideyim" mi dicekler? Bunu teknik heyet ve yönetim yapmali. O yüzden ben oyunculara pek kizmiyorum yani asiri derecede.

Yusuf Baran' Alıntı:
Millet oyunculara kiziyorda, oyunculari okadar suclamamak gerekir. Sonucta onlari oynatan teknik heyettir, dahada derine gidersek transfer eden kadroda tutan sube sorumlularidir. Simdi hangi oyuncu kendiliginden derki, hocam beni yetersizim GSden ayrilayim diye?

Adamlar simdi kötü oynarsa eger "ben yetersizim gideyim" mi dicekler? Bunu teknik heyet ve yönetim yapmali. O yüzden ben oyunculara pek kizmiyorum yani asiri derecede.

Can Akın için birşey diyemem ama Murat Kaya için yetersiz demek haksızlık olur...
yetenek var istediği zaman pası da var şutu da var penetresi de var...
ama o kadar sorumsuz ki hiçbir zaman takım için oynadığına şahit olmadım sadece kendisi için oynayan bir adam...

yazık ki ne yazık...

Yusuf Baran' Alıntı:

Katılmıyorum...

O zaman hiçbir zaman oyuncuları eleştirmeyelim.Oh ne güzel.

Adamın maç umrunda değil yahu 7 sayıyken top kaptırıyor,insanın bi surat ifadesi değişir üzülür,hırs yapar.Hiç biri yok ve bu adam GALATASARAYIN KAPTANI.

Guardsız olarak bir İspanyol takımına karşı 27 sayılardan geri geleceksin onu yakalayacaksın olacak iş değil ama biz bunu başardık!

Evren BÜKER'i kazandık!

Can Akın sen guard mısın? Tek bildiğin top taşımak; ne şutun, var ne oyun zekan ne de saha görüşün! İddia ediyorum bu forumdan birisi sahaya çıksın en az senin yaptıklarını yapar! Sen Erdemir'e, Daçka'ya karşı oynamak için mi alındın insan aldığı paranın giydiği formanın hakkını verir

Okan Çevik'inde kulakları çınlasın!!!

Murat KAYA sözün bittiği yerdir...

YAZIK!!!

Ali kardesim ozaman oyuncuyu macta taraftar protesto etsin, yönetimde yollasin allah allah. Adam takmiyorsa (bkz: Lincoln) yollarsin gider.
Ama oyuncuya küfür hakeret bela okuma asiri elestiri SACMA birseydir.
Elestirirsin ama abartmicak sekilde. Oyuncuda o elestiriye kulak asip kendine ceki düzen verir, vermezse güle güle.

Mesela bu Ali Demirci abimizin yaptigini yapmak gibi diyorum.
Neden böyle sert elestiri yapiliyorki?
Baris Özbeke herkes küfür ediyor, Sabriye düne kadar ediyorlardi.
Adamlar silahmi cekiyor yönetime, ILLA OYNATCAN diye?
Yeterli bulmuyorsan bir sporcuyu, ona göre tavrini macta felan koyarsin, bu adam GALATASARAYIMA yakismiyor yetersiz ruhsuz dersin.

Yusuf Baran' Alıntı:
Ali kardesim ozaman oyuncuyu macta taraftar protesto etsin, yönetimde yollasin allah allah. Adam takmiyorsa (bkz: Lincoln) yollarsin gider.
Ama oyuncuya küfür hakeret bela okuma asiri elestiri SACMA birseydir.
Elestirirsin ama abartmicak sekilde. Oyuncuda o elestiriye kulak asip kendine ceki düzen verir, vermezse güle güle.

Yusuf Kardeş hafif eleştirmesi kalmadı bu işin artık.Hafif eleştiriyorduk Playoff mucizelere kaldı,hafif eleştiriyorduk Avrupa'dan olduk.Ama adamda zerre değişme yok.Müsade edinde birşeyler diyelim.

Ayrıca burası Basketbol Şubesi.Futbolla karıştırmayalım.Öyle yollayalım,yenisini alırız falan olmuyor ne yazık ki bu şubede.

Arkadaşlar tamamda pekte fazla seçenek yoktu bugun için...
Darius sakat..
Can oynamasın
Murat oynamasın..
Bu hesaba gore evren kılcıksız 40 dk oynamalı o halde...

Ayrıyetten gruru duymalıyız bugun adına..Ben sahsen siteyi kapattım fark 20 nın uzerıne cıkınca...