Eurocup 2. Tur 4. Maç | CEZ Nymburk 62 - 77 Galatasaray CC

Finale çıkmamamızın kaymağını yeriz inşallah bu maçta. Evren'in dönmesi de önemli bir faktör. Avrupa'ya burda veda etmeyiz umarım :D

Bu maç herşeyimizi ortaya koymalıyız. Sezonun maçı belki de.

Tam saha presle maça başlayalım gibi olmayacak birşey yazayım :)

Çok kötü üçlük atmazsak kazanacağımızı düşünüyorum.

Türkiye Kupası'ndan kendimize göre artılar çıkardık.Yalnız bu maçı kaybedip Avrupa'ya veda etmek hiç olmaz.Baya da endişeliyim.
Kazanıp İpekçi'yi Caserta için cehenneme çevirelim.

Türkiye Kupası'ndan kendimize göre artılar çıkardık.Yalnız bu maçı kaybedip Avrupa'ya veda etmek hiç olmaz.Baya da endişeliyim.
Kazanıp İpekçi'yi Caserta için cehenneme çevirelim.

Maalesef Caserta maçını Ayhan Şahenk'te oynayacağız diye biliyorum. Abdi İpekçi'de sirk varmış o tarihte. Bu maçın yayını olur inşallah Veli Yiğit twitter'da ilk deplasman maçı hariç diğer tüm maçlar yayınlanacak demişti.

Maalesef Caserta maçını Ayhan Şahenk'te oynayacağız diye biliyorum. Abdi İpekçi'de sirk varmış o tarihte. Bu maçın yayını olur inşallah Veli Yiğit twitter'da ilk deplasman maçı hariç diğer tüm maçlar yayınlanacak demişti.

Öyle bir şey varsa Ayhan Şahenk yerine Sinan Erdem'de oynanmalı kesinlikle. Ahmet Cömerti bile tercih ederdim Ayhan Şahenk'e.

Caserta maçının olduğu tarihte Abdi İpekçi' de farklı bir organizsayon olduğundan bizim yönetimin haberi var mı acaba !!! Haberi varsa da böyle bir şeye nasıl izin vermişler ???

Bu maçı mutlaka kazamalıyız ve kazanıcaz zaten ama bu galibiyet benim gibi CEZ den grupta bir galibiyet bekleyenler için de süper olacak. CEZ o galibiyeti bizim dışımızda kimden alırsa alsın bize de guptan çıkış kapısı ardına kadar açılacak. Biz yeterki kalan maçlarda kendi felsefemizi sahaya yansıtalım bu gruptan çıkarız

Kazanmaktan başka çare yok. Türkiye kupasından elendik bari bu kupada yola devam etmeliyiz. Abdi İpekçi'de ki maçta çok zorlanmıştık umarım böyle bir şey tekrarlanmaz.

Nasıl olur yahu böyle birşey.Bizim vu sezon Abdi İpekçi Spor salonuyla anlaşmamız yok mu?Biz parasını ödemiyor muyuz salonun?Bizim maçımızın olduğu gün nasıl başka organizasyon olur!!!