Eurocup 2. Tur 5. Maç | UNICS Kazan 92 - 89 Galatasaray CC

Re: Unics Kazan-GALATASARAYIMIZ

yeneriz inş

çoz zor bir gruptaydık, yine de iyi mücadele ettik. maçları son topta kaybettik.

umarım yine güzel bir mücadele gösteririz ve kazanarak siftah yaparız.

Bu maça hiç şansımız olmadığını bilerek çıkıyoruz. Ard arda alınan seri mağlubiyetlerden sonra ligde toparlanmamız lazım. Bu maçı hazırlık maçıymış gibi görüp Can Akın'ı kenara çekip Murat Kaya ile başlamalıyız. Murat Kaya bu takımın en iyi yerli oyuncusudur fakat Can Akın oyunda Murat kenarda son iki maçtır görüyoruzki bu çok yanlış bir seçim o nedenle Murat rotasyona dahil olmalıdır. Yabancı oyuncularımızı bu maçta fazla yormamamız lazım haftasonu Efes Pilsen ile oynayacağız. Bazı arkadaşlar yine avrupa kupasıdır elimizden geleni yapalım falan diyecektir fakat "Görünen köy kılavuz istemez." arkadaşlar Cem hocamızında söylediği gibi rotasyon dar ve oyuncularımız idareli kullanmamız lazım. Bugün puan tablosuna baktığımız zaman Play-Off için ligde kalan 10 maçımızı kazanıp Tofaş-Erdemir-Antalya Bş. üçlüsünün ligi en iyi 4-6 ile bitirmesini bekleyeceğiz ki bu bile yeterli olmayabilir. İşimiz çok ama çok zor. İyi şanslar diyorum...

Eurocupta normal sezon ve top16nın en çok sayı atan takımıyız. 10 maç sonunda attığımız 864 sayı ile en yakın takıma 29 sayı fark atmışız. ve bunu nerdeyse 4 yabancı oyuncunun elinden bulduk. Daha güçlü Türk rotasyonu ve daha sağlam savunma ile bu kupada devam edebilirdik. Sağlık olsun, ne diyelim:)

http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... erby=Score

Sühan Cem' Alıntı:
hayret maçı GSTV verecek.

Senin gibi düşünmüyorum açıkçası. bravo demek lazım GStv ye. iç saha maçlarını veriyorlar zaten. Dış sahada herhangi bir yayıncı kuruluş maçı yayınlarsa satın alıp naklen yayınlıyorlar.

[/quote]GSTV; saat 20:00 haber bülteni'nde yarın saat 18:00 de maçı canlı yayınlayacaklarını açıkladı..[/quote]
İyi olur tabi yayınlansın da resmi sitede niye yazmıyorlar.

Galibiyet falan umrumda değil Efes maçına hazır olmak için fazla oynayamayanlar oynamalı.

Maça iyi başladık.Bu maçı kazanalım istiyorum.Hiç galibiyet alamadan bitmesini istemiyorum grup maçlarımızın.