Eurocup 3. Maç | Alba Berlin 87 - 77 Galatasaray CC

Re: Eurocup A Grubu 3.Maçı | Alba Berlin - Galatasaray

Maç saati 19.30. Bu maçta galip gelebilirsek müthiş avantaj yakalarız.

Alba Berlin çok formda hem Avrupa'da hem ligte çok iyi gidiyorlar. Evlerinde ki maçları ligte özellikle 20-40 sayı arasında kazanıyorlar. Bu eksik kadroyla sadece yabancılardan verim alarak bu maçı kazanmak mucize gibi bir şeyolur.

rancik diskalifiye edildi yse işimiz çok ama çok zordan da öte imkansız uzun zaten yok birde rancik yoksa !

ua avrupa göster ua türkiyeye farkını !

belik bu sene hiç oynamadığı kadar çok kendi taraftarına önüne çıkacak takımımız(fener maçı hariç)

http://www.albaberlin.de/ anasayfadaki bannera türkçe bilet fiyatlarını filan yazmışlar demekki çok olabileceğiz..ayrıca sitemizde almanyadan arkadaş varsa alba bizim hakkımızda haber koymuş onu bize bi tercüme ederse iyi olur merak ettim cemal filan var.

Eren Bekdemir' Alıntı:

belik bu sene hiç oynamadığı kadar çok kendi taraftarına önüne çıkacak takımımız(fener maçı hariç)

http://www.albaberlin.de/ anasayfadaki bannera türkçe bilet fiyatlarını filan yazmışlar demekki çok olabileceğiz..ayrıca sitemizde almanyadan arkadaş varsa alba bizim hakkımızda haber koymuş onu bize bi tercüme ederse iyi olur merak ettim cemal filan var.

Genel olarak Cemal Nalga olayından bahsetmişler. Olayın nasıl geliştiğini ve sonuçlandığı anlatılıyor.
Yazının ikinci bölümünde yabancı oyuncularımızı tanıtmışlar. Sayı yükünü onlar çektiği için Türk oyuncularımızdan hiç bahsetmemişler.

Zor maç.. Eğer lige moral açısından bir katkısı olacaksa kazanalım yoksa istemiyorum galibiyet filan.. Sadece lig ön planda olmalı..

Eren Bekdemir' Alıntı:

şunu söyleyebilmek ne acı bir durum. daha acısı bunun doğru olması:(

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
Zor maç.. Eğer lige moral açısından bir katkısı olacaksa kazanalım yoksa istemiyorum galibiyet filan.. Sadece lig ön planda olmalı..

Ben öyle düşünmüyorum ya :roll: Sonuçta Galatasaray adının olduğu heryerde bir avrupalılık bir avrupa mücadelesi olmalı...

Eren Bekdemir' Alıntı:

Fazla bisey söylenmemis almanya ligi ile türkiye basketbol ligi karsilastirilmis. Iki ligin ayni sponsoru oldugu yaziyor. (Beko)
Sonra en basarili takimlari anlatmislar, yani ülker ve efes yaziyor.
Ayrica türkiyede seyirci sorunu oldugu söyleniyor ve bunun en büyük nedeni ise trafik kabusu oldugu yaziyor. Ve en sonda Nalga olayindan bahsedilmis ve galatasarayin bu olay yüzünden ligde cok geri düsüdügü denilmis. Ve Tofas macindaki istatislikleri yayinlamis.

B.T Teramo maçını takip edemediğim için kesin bir bilgim yok ama eğer Radoslav Rancik iki teknik faul aldığı için (ki muhtemelen öyle) diskalifiye edilmişse bu maçta oynayabilir. Direkt diskalifiye (sportmenlik dışı veya uygunsuz bir hareket nedeniyle) olsaydı oynamama cezası gelirdi ama eğer öyle olsaydı haber kaynaklarında yer alırdı bu hareket zaten..

Maça değinecek olursak; ibre ev sahibinden yana mevcut şartlarda ama Berlin'de önemli bir taraftar desteği de olacaktır Galatasaray'a. Umarım bir galibiyet gelir fakat ekstra performanslar lazım bunun için..

son 4 yılın alman şampiyonu maç yapıyor hadi bizi bırak almanyada bile gösteren yok....

gstv sen bir numarasın :)

yensende yenilsende sen bizim herşeyımızsın cimbomum
maça gelince işimiz zor rancikde olmucak dolayısıyla sahadaki ilk beşte sıkıntı çekcez mike was jasa evren 5.adamda mrat can eren arasında değişir hadi bakalım aslanlar meydan sizin.....
şimdiden başarılar...

Alba Berlin belli bir oluşuma sahip, her maça düzenli ve çok seyirci çeken ve düzenleri olan bir takım. Böyle oluşuma sahip olan bir kulüple bu yazdıklarımın hiçbiri olmayan bir kulübün maçı olacak. Bence bu maçda yenemeyiz.