Eurocup 3. Maç | Alba Berlin 87 - 77 Galatasaray CC

Re: Eurocup A Grubu 3.Maçı | Alba Berlin - Galatasaray

ya bu polat her aldığını neden sallıyor......

ve maç bitti 87-77 teşekürler yönetim...bak üvey şuben gene yenildi

takım pivotsuz iyi mücadele vermiştir.gelecek pivotla biz bu alba berlini seyirciyle rahat yeneriz.hep kritik anlarda üçlük yedik.bence biraz şanslılardı.

Yine'de takımımızı tebrik ediyorum bu şartlarda gösterdikleri mücadeleden dolayı.

Artık gerekli olan transferler bir an önce yapılsın ve resmi site'den açıklansın,bekleyecek zamanımız yok artık.

Merak etmeyin kalan 3 maçımızı alacağız ve gruptan 1. çıkacağız.bir şey soracağım gruptan 1 veya 2. olarak çıksak fark eder mi?

ribaundlarda biraz daha iyi olsak maç bizimdi gelecek pivotla bu takımı istanbulda 10 farkdan fazla farkla yeneriz pivot şart oldu artık
jasaitis neden böle oldu acaba bugun maçlarda çok mu yoruldu sadece 1 tane üçlük denemiş:S:S:S rancık ve vilkonson herzmanki gibi oynadılar
ama murat kayanın dönüş maçı olur b umarım buyuk kolejdeki skorer m.kaya yeniden döner kendine güveni gelmiştir umarım 5te 4 üçlükle
yenildik ama belki murat kayayı kazandığımız maç oldu....

Harun Murat bir maç iyi bir maç kötü.Kendisi için çıkış maçı olacağını düşünmüyorum.

harun akcakaya' Alıntı:
ribaundlarda biraz daha iyi olsak maç bizimdi gelecek pivotla bu takımı istanbulda 10 farkdan fazla farkla yeneriz pivot şart oldu artık
jasaitis neden böle oldu acaba bugun maçlarda çok mu yoruldu sadece 1 tane üçlük denemiş:S:S:S rancık ve vilkonson herzmanki gibi oynadılar
ama murat kayanın dönüş maçı olur b umarım buyuk kolejdeki skorer m.kaya yeniden döner kendine güveni gelmiştir umarım 5te 4 üçlükle
yenildik ama belki murat kayayı kazandığımız maç oldu....

hic sanmiyorum.. fener macindada iyiydi murat sonra 3 mac üst üste normal murati gördük gene

muhammed takımın geleceği için her oyuncudan buyk katkı almalıyız..sende haklısın ama umudumuzu kesmeyelim bu armanın hepimize ihtıyacı var gerek taraftara gerek oyuncuya..belki siz haklısınız ama ben güzel düşünmek istıyorum:D

Harun emin ol ben 2 senedir güzel ve iyimser düşündüm bu konuda.Fakat bu beklemeler ve sabırlar bize katkı vermiyor artık.

Washington ve Rancik son 3-4 dakikada kenara geldiler niye kenara geldiklerini anlayamadım , umarım sakatlık yoktur .

ben bu filmi çok gördüm.......hemde oyuncu murat olunca ,geçiniz gitsin ...

jasanın performasını zizicin son anlarıyla aynı buluyorum inşallah kafasında böyle bir şey yoktur...

wilkinson son 3 maçta 70 sayı attı helal olsun...aslan çıktı buda..

yönetim bak üvey şuben yine yenildi...

arkadaşlar herkes düşünebilir istediğini tamam istikrarı sağlayamadı ama ben bu sefer kendi açimdan inanıyorum kaptana.evren çok suskundu bgun???

Eren Bekdemir' Alıntı:
ben bu filmi çok gördüm.......hemde oyuncu murat olunca ,geçiniz gitsin ...

jasanın performasını zizicin son anlarıyla aynı buluyorum inşallah kafasında böyle bir şey yoktur...

wilkinson son 3 maçta 70 sayı attı helal olsun...aslan çıktı buda..

yönetim bak üvey şuben yine yenildi...
üvey olsa bile bu kadar olmaz olmamalı,şube resmen zulüm görüyor ya,söyleyecek söz yok,bu yıl bu şube'nin yaşadıkları akıl almaz şeyler,elbet bunun hesabını soracak insanlar olacaktır,şubeye sahip çıksın artık birileri.

Şu tribünün ders olacağını umuyorum. Islık ve coşkulu tezahürat. Bu kadar basit.

Canı sağolsun aslanlarımızın