Eurocup 5. Maç | Galatasaray CC 86 - 58 GasTerra Flames

Re: Eurocup 5. maç | Galatasaray CC-GasTerra Flames

Kazanırsak zaten liderliği garantiliyoruz. Bunun için vidaları sıkmak zorundayız. Rakipte zayıf olduğundan rahat bir maç sonucu güle oynaya kazanırız diye düşünüyorum.

Liderlik için rahat bir şans varken elimizde, işi gevşetip son maça bırakılmasına izin verecek bir koçumuz olmadığından güzel bir galibiyet bekliyorum :)

bu sene yüzümü güldüren tek şubemiz,bu maçta rehavete kapılmaz isek güzel bir oyunla rahat kazanırız

100 atıp 70den fazla yememiz gerekiyor :)

Farklı bir galibiyet bekliyorum inşaallah...

Dışarıda olacağım için izleyemeyeceğim maalesef, umarım yine kazanırız.

Maçın periyotlarında biri bana telefondan mesaj atabilir mi? :)

Yarın maçta olacağım Allah kısmet ederse. Ben de farklı bir galibiyet bekliyorum. İnşallah iyi gidişat sürer ve liderliği garantileriz bu maç ile..

Karşıda oturduğum ve ertesi gün sınavım olduğu için maçta olamayacağım malesef ama takım yokluğuma rağmen maçı alır :) :p

ya maç yarın ama daha 1100 bilet satılmış ne iş anlamadım yazık günah arkadaşlar herkes elinden tuttuğunu maça getirmeli ..

1100 bilet satıldıysa yarın 6000 kişi oalcak demektir:)) bu arada bu bilet satım işini nereden öğreniyorsunuz?

Sühan Cem' Alıntı:
1100 bilet satıldıysa yarın 6000 kişi oalcak demektir:)) bu arada bu bilet satım işini nereden öğreniyorsunuz?
ben biletixten bilet alırken bu akşam kaç bilet kaldığını sordum orda kaç bilet kaldığını söylüyorlar ama bence o kadar hayatta dolmaz geçen avrupa maçında maçtan bir gün önce 2700 bilet satılmıştı maçta da 4000 kişiymişiz bilmiyorum haketmiyor bu takım bu kadar az seyirciyi ..

Geçen sene yaşadığımız olaylara bakıyorum da bugünlere gelmemizin en önemli sebebine Oktay Mahmuti?yi koyuyorum. Yarattığı sisteme her oyuncuya alıştırması, her maç savunma karakterinin gösterilmesi daha sezonun yarısına gelmemiş bir takım için oldukça önemli doneler. Sonuçta geçen yıldan sadece 2 oyuncumuz kadroda ve yeniden oluşan takımın gösterdiği performansı tek kelime ile müthiş.

Geçen maçlarda da bir noktaya vurgu yapmıştım, ben yaşımın el verdiğince izlediğim seneler de oyunun her iki alanında bu kadar sistem içerisinde oynayan bir takımımızı hatırlamıyorum.. Tribünde bizler oynayacağımız oyunu resmen biliyoruz ve takımın o performansın altına imza atacağına sonuna kadar inanıyoruz. Bunu bu kadar kısa sürede bizlere aşılayan takımımıza desteğimizi kesinlikle arttırmalıyız. Bugün maçı kazanacağız bundan şüphem yok ama asıl önemli sınavı bizler vereceğiz. Futbolda yaşadığımız kötü günlerin ardından sahada görmek istediğimiz mücadele duygusunu en iyi şekilde sergileyen bir takımımız var. Bu sene Abdi İpekçi?de hiç yenilmeyerek o karakteri de perçinleştirdiler. Bugün dahil oynayacağımız her maçta salondaki sayımız artmalı. Sadece Fülker maçında salonu doldurmak bu takımın performansına ihanettir.

Takımımıza sonsuz başarılar,

o sene, bu sene.

fark bekliyorum ama işi sıkı tutup maçı alalım ve grup liderliğini, çıkmayı garantileyelim. Geç katıldık kupaya kolay ilerleyelim...

Kesinlikle yanımda ikna edebildiğim kadar kişiyi alıp (gerekirse zorla) bu maça gideceğim.Bence herkes bunu yapmalı trübünleri doldurabildiğimiz kadar doldurup aslanlarımıza yanlız olmadıkları mesajını vermeliyiz.Hem bunu her maç yaparak yönetimi de bu şubeyle daha çok ilgilenmeye zorlayabiliriz böylece çok daha büyük atılımlar yaparlar bence önümüzdeki yıllarda..