Eurocup 5. Maç | Galatasaray CC 86 - 58 GasTerra Flames

Re: Eurocup 5. maç | Galatasaray CC: 86 - GasTerra Flames: 5

herşey cok güzel ama en cok savunmamız beni mest ediyor. artık bize karşı ipekçide 60 sayıyı bulan rakip kendini başarılı görecek.
bugun tayloru ilk defa bu kadar olumlu gördüm,kafası hep yukarda oynadı. shipp gene oyunun her yönünde vardı. shumpertte her gecen gün takıma daha cok ısınıyor.
şuna her gecen gün biraz daha inanıyorum, ligde final ve eurocupda şampiyonluk kesinlikle hayal degil...

Bu arada maçtan önce söylenen beste sorulmuş sanırım.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Yüreğimizde büyük aşkınla,
Koştuk senin için salonlara(statlara),
Haykırıyoruz sevdamızı,
Her nefeste daha da fazla,

Zaferler senin ruhunda var,
Haydi bastır Galatasaray !

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Bu takımı salonda canlı izlemeyen, o havayı solumayanlar çok ama çok büyük şeyler kaçırıyor.
gerçekten öyle abi :oops: ama inşallah istanbula geldiğim zaman mutlaka geleceğim maçlara :)

Andric'in, C.Paul paslarına hastayım...:)
4 de top çalma yapmışki bir tanesini resmen rakibin elinden aldı...
ah ulan 20 cm daha kısa olsa PG oynatırdık...:)

Dönüp düne bakıyorum sahada ne eksikti diye, tatmin edici bir cevap bulamıyorum. İşin savunma kısmını zaten bir kenara bırakalı çok oluyor da hücumda da her oyuncundan az/çok verim almamız çok önemli. Bütün çarkların çalışması, Tutku gibi bir oyun kurucu ile birlikte daha göz önünde oluyor elbette. Dün Preston en çok sivrilen oyuncu oldu kuşkusuz. Bizlere izlemeye alıştırdığı üçlükleri ile maçı koparttı.

Takımımız bizlere detaya girme fırsatı bile vermeyecek bir oyun sergiliyorlar. Ancak ilk etabı başarıyla atlattığımız Avrupa'da ilerleyen turlarda takımın asıl testlere geleceğini düşünüyorum. Seviye arttıkça takımda ki performansın da ne derece şekilleneceğini hep beraber göreceğiz.

Ben Cantu deplasmanını açıkçası daha önce oynamak isterdim. Takımın güç anlamında en önemli rakibi karşısında nasıl performans vereceği önemli bir nokta olacaktı. Ancak garantilememiz ve F.bahçe maçına denk gelmesinden dolayı o maçta pek önemli doneler elde edemeyeceğimiz aşikar.

Salona gelmeyen kişiler için söylenen çok şey kaçırıyorsunuz klişesine girmeye bile gerek yok. Takımın nasıl performans verdiği ve bizleri nasıl mutlu ettikleri ortada. Bunun farkına varıp salona gelen herkese sonsuz teşekkürler.