Eurocup 5. Maç | Galatasaray CC 86 - 58 GasTerra Flames

Re: Galatasaray CC-GasTerra Flames (Canlı)

Rakip bu gece uyuyamaz bu takıma diycek söz bulamıyorum hepinize helal olsun helal ! Oktay Mahmudi büyüksün !

Re: Eurocup 5. maç | Galatasaray CC: 86 - GasTerra Flames: 5

Ayıp ettik. Adamlara bari biraz şut attırsaydık.

Herşeyi geçtim takım soyunma odasından döndü taraftar ile bütünleşti ve harika bir atmosfer oluşturuldu. Bu takım her desteği hakediyor. Rakip ayırmadan 40 dk savunma dersi veriyorlar.

Futbol takımı maçlardan önce gelip şu takımı bir izleseler..Her oyuncu takımın parçası..Sahada inanılmaz mücadele,yeteneklerini zorlama müthişler gerçekten.Bu sene tüylerimi diken diken eden tek takım..Bence bundan sonra her maçta Abdi İpekçi dolmalı çünkü göğsündeki armaya saygısı ve bu arma uğruna emekleri inanılmaz..Helal olsun size...Kupa almasanız bile bize bu mücadele göstermeniz bile yeterli...

Hücumda Orlando Magic, savunmada Boston Celtics tarzı bir basketbol oynuyoruz. Ama daha çok dikkat çeken tabikide savunmamız. Ben artık herşeyden %100 eminim ama bir şey dışında; insanmıyız?

Eurocup sitesi bizim maçın ne istatistiğini koymuş nede oynanmış görünüyor adamlar bile vazgeçmişler nasılsa yenerler sonra koyarız demişler :)

İyi bir uzunumuz ve ribaund sorunumuz olmasa 30 sayı falan yiyeceğiz heralde maç başına.
Evet bu sene o sene!!

Takımımız gurur veriyor izlerken keyif alıyorum. Bunda en büyük pay bence Oktay Hoca'nın ona ne kadar teşekkür etsek az. Böyle bir savunma yok ya sonlara doğru biraz gevşettik yoksa adamlar 40larda falan kalacaktı.
Tekrardan kocaman teşekkürler bütün takıma ve özellikle Oktay Hoca'ya.

Tebrikler Aslanlar, her zamanki gibi mükemmel savunma ve takım oyunuyla net bir galibiyet aldık.

rakip kolay bir takımdı yine uçmayalım tamam iyi yoldayız ama üst seviye takımlar karşısında çıkacak gerçek direnç gücümüz

Maç sonu takım tirbüne çağrıldı sarı-kırmızı show süperdi.Futbol maçları doluyorsa bu salon taşmalı.

Kışt nazar, kışt.

3630nazar.jpg

Takım soyunma odasından gene tribüne geldi. Karşılıklı sarı-kırmızı çok güzeldi.

Bornova maçında dolmalı salon, o maç bizim mesaj maçımız olmalı. Dosta düşmana mesajımız açık olmalı...

O sene bu sene!

Şu takımda , Gaines tarzı ribaundçu bir 4 numara olsa tadından yenmez.

Aykut Ogut' Alıntı:
rakip kolay bir takımdı yine uçmayalım tamam iyi yoldayız ama üst seviye takımlar karşısında çıkacak gerçek direnç gücümüz

katılıyorum.
asla abartmamalıyız ama bu mücadeleyide karşılıksız bırakmamalıyız.

Tamam rakip kötü ama bizde savunmadan taviz vermiyoruz rakibe bakmadan. Buda takdir edilmesi gereken bir durum.

Maçı izleyebilen arkadaşlar, salon da seyirci sayısı nasıldı?