Eurocup 6. Maç | Bennet Cantu 75 - 72 Galatasaray CC

Re: Eurocup 6. maç | Cantu - GALATASARAY C.C.

Goksenin-Melih-Sertaçlı bir kadro ile mucadele etmeliyiz.En azindan maç eksikliklerini giderirler.

Oktay Hoca galibiyete kilitleyecektir takımı. İnşallah aktif dinlenme yapabiliriz.

Haftanın tek anlamı 2. grubun netleşecek olması.Sakatlık vs. olmasın,aktif dinlenelim Can abinin yazdığı gibi.Skor hiç sorun değil.

Göksenin Melih ve Sertaç'ın ciddi süreler almasını bekliyorum. Duruma göre 1-2 oyuncu hiç oynatılmaya da bilir

Bu maçta fark da yesek hiçbir şey farketmiyor. Melih, Göksenin, Sertaç mutlaka uzun süre almalı. Tutku, Shumpert, Shipp, Ermal, Haluk gibi oyucularımızı dinlendirmeliyiz.

Formalite de olsa genclerinle yen de gel Aslanim...

Deniz Erdoğmuş' Alıntı:
Bu maçı ben hem gençlerin durumunu görmek hemde iddia açısından sabırsızlıkla bekliyorum..

Rakibe oynayacaksanız koçumuzun Oktay Mahmuti olduğunu unutmamanızı öneririm.

Cantu'nun 2.lik için son şansı. Gençlerle oynayacağımızı varsayarsak,handikap farkına göre Cantu'ya oynayabilirim.

yalniz GS TV böyle sadece ic saha maclarini verecekse 2. turdan itibaren maclarin yayin hakkini baska bir kanal alsin. olmuyor böyle.

2.tur maçlarının yayın haklarını TRT'nin alacağını tahmin ediyorum. Iverson var diye BJK maçlarını aldılar. Adamların ağzı yandı.

Onlarda herhalde Galatasaray'ın Top 8'e kalma aşamalarını anlatmanın mutluluğunu yaşamak isteyeceklerdir.

Emin Doğanca' Alıntı:
2.tur maçlarının yayın haklarını TRT'nin alacağını tahmin ediyorum. Iverson var diye BJK maçlarını aldılar. Adamların ağzı yandı.

Onlarda herhalde Galatasaray'ın Top 8'e kalma aşamalarını anlatmanın mutluluğunu yaşamak isteyeceklerdir.

umarim öyle olur. internet linkleri bi yere kadar. söyle arkamiza yaslana yaslana izleyelim maclari :)

Re: Eurocup 6. maç | Cantu - GALATASARAY C.C. (Bugün 20:45)

son maçlar öncesinde 5 maçda potamızda gördügümüz 299 sayıyla gruplarda en az sayı yiyen takımız. en azından bu durumun bozulmaması dilegiyle..