Eurocup 6. Maç | Galatasaray CC 87 - 80 BancaTercas Teramo

Re: Eurocup 6.Maç | Galatasaray-Banca Tercas Teramo

Final Yolunda Kritik Eşik: Teramo
Galatasaray Cafe Crown, 12 Ocak Salı akşamı İtalya temsilcisi BancaTercas Teramo karşısında ULEB Eurocup?taki kader maçına çıkıyor.

Takımımız, Abdi İpekçi Spor Salonu?nda saat 20.00?da başlayacak mücadeleyi kazanması durumunda, ULEB Eurocup?ta son 16 takım arasına girmeyi başaracak.

1973 yılında kurulan ve tüm tarihi boyunca en başarılı derecesini geçtiğimiz sezonki lig üçüncülüğü sonrasında kazanmış olan BancaTercas Teramo, İtalya?da oynanan ilk maçta Galatasaray Cafe Crown?ı 95-87 mağlup ederek Avrupa Kupaları?ndaki ilk galibiyetini elde etmişti. Şimdi rövanş zamanı... Büyük Galatasaray Taraftarı'nın Abdi İpekçi Spor Salonu?nda oluşturacağı muhteşem atmosfer ise, son 16 yolunda en büyük avantajlardan biri.

Galatasaray Cafe Crown adına çok büyük önem taşıyan BancaTercas Teramo karşılaşmasında tüm Galatasaray taraftarlarını Abdi İpekçi Spor Salonu?ndaki yerlerini almaya davet ediyoruz.

ipekçide olması bence gs taraftarı için kesinlikle kullanması gereken bir şans. maçın saatide güzel 18.00 falan olsa,bircok kişi gelemez belki ama saat 20.00 mazaretleri ortadan kaldırabilecek bir saat.. salonu tıka basa doldurup,ipekçiyi cehenneme çevirmemiz lazım.. birkaç saat içinde tahkimden gelecek müjdeli haberle beraber,salı akşamı kazanacağımız zafer,kara günlerin tamamen bitip,yüksek hedeflerin başlangıcı olacakdır

Galatasaray Cafe Crown - Banca Teramo
Tarih : 12.01.2010 20:00:00
Mekan : Abdi İpekçi Arena
Bilet fiyatları
Saha İçi: 9,50 TL
Tribün: 7,00 TL

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown - Banca Teramo
Tarih : 12.01.2010 20:00:00
Mekan : Abdi İpekçi Arena
Bilet fiyatları
Saha İçi: 9,50 TL
Tribün: 7,00 TL
bence bilet fiyatlarıda çok uygun harika olacak sali günü büyük Galatasaray taraftarı orayı dolduracaktır .

Resmi sitede Abdi İpekçi diye yazıyor.

edit: Ben ilk sayfada yazılanlar üzerine mesaj attım konunun 2. sayfasına göz atmadan. Haliyle biraz garip durmuş. : )

Bugün resmi siteye giriş yapmışlar. Ben de bugün oynanacak sanıp maçı bekledim iyi mi :)

Çok çok önemli bir maça çıkıyoruz ltf,bu maçta herkes salona gelmeye çalışsın

o salonu sarı kırmızıya boyamak Aslanlarımıza az bile..

Son 16 ya kalırsak fınal four zor değil..

tekrar fınal four oynamak için omuz omuza

taraftarı olmadığı söylenen efes 9 bin kişiye maç oynuyor.biz şu maçı 4 5 bin den az seyirci ile oynarsak gerçekten ayıp.

takımımız Cumartesi günü saat 15.00'da Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda ligin zayıf ekiplerinden Darüşşafaka Cooper Tires takımı ile hazırlık maçı yapacak..

Gerek Alba maçında, gerek deplasmandaki Teramo maçında gerekse Azovmash maçında müthiş bir taraftar baskısı altında oynadık. Rakip taraftarlar adeta oyuncularımıza saldırıyorlardı. Benim sadece ama sadece tek isteğim Galatasaray taraftarlarının gerçek gücünün Teramo takımına gösterilmesidir..

bu takıma destek gerek!!

Eren Bekdemir' Alıntı:
takımımız Cumartesi günü saat 15.00'da Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda ligin zayıf ekiplerinden Darüşşafaka Cooper Tires takımı ile hazırlık maçı yapacak..

bu maçta all-starda oynayacak Evren, Jasa, Rancik yer almaz heralde.

Can Akogul' Alıntı:
bu maçta all-starda oynayacak Evren, Jasa, Rancik yer almaz heralde.
All-Star organizasyonunda yer alacak oyuncular bugünden itibaren şehire gitmeye başladılar. Zaten yarın bir kokteyl olacağından hepsinin orada olması gerekiyor. Daçka'da da Douby ve Davidson oynamaz hazırlık maçında yani..

http://www.facebook.com/?ref=home#/even ... 536&ref=mf

Yukarıdaki link maçın facebook taki etkinlik davetinin linki. Umarım kopyalamayı başarmışımdır:) Şu anda 238 katılımcı görünüyor. Bence herkes arkadaşlarını davet edebilir ve seyircilere duyurmada iyi bir yol olur diye düşünüyorum.
En az bizimde son efes seyircisini sağlamamız gerekli.. Ya tamam ya devam maçı..

Arkadaşlar maça az bir süre kaldı, çok önemli maça çıkıyoruz ltf yarınki maç için salonda olmak için çabalayalım,ve Aslanlarımızla beraber son 16 takım a adımızı yazdıralım.

son 16ya kaldığımızı düşünün. 16da 1 ihtimalle euroleague oynayacağız. Bunun düşüncesi bile süper bence. Lutfen herkes maça gelsin. Bu arada dün biletixten baktım saha içi orta taraf biletleri baya azalmıştı.

Deniz Baskın' Alıntı:
son 16ya kaldığımızı düşünün. 16da 1 ihtimalle euroleague oynayacağız. Bunun düşüncesi bile süper bence. Lutfen herkes maça gelsin. Bu arada dün biletixten baktım saha içi orta taraf biletleri baya azalmıştı.

Öyleyse gayet iyi durumda şuan satışlar ;)

Daha biletsiz girecek de çok kişi var maça.Ben maalesef gelemiyorum finallerden dolayı ama Aliağa maçına gelmek için elimden geleni yapacağım.

Bende gelmek isterimde Abdi İpekçi'den Bahçeşehir'e dönüş zor olur.
Ama Aliağa maçında kesinlikle oradayız.