Eurocup 6. Maç | Galatasaray CC 87 - 80 BancaTercas Teramo

Re: Eurocup 6.Maç | Galatasaray-Banca Tercas Teramo

Hücum gücümüz çok iyi ama savunma yapmadan bu maçta çok zorlanırız.Bu maç için kilit nokta savunmamızdır.

Çok önemli bir maç. Fener maçına nasıl gidiyorsak bu maçada öyle gelmeliyiz. Arkadaş eş dost herkes insan getirmeye çalışsın.

Ben bunu sorduğumda daha çok biletin olduğunu söylediler tahmini 2500 3000kişi anca oluruz neden Efesin yaptığını yapamayalım diye insanın içinden geçiyor ... Bu maça gelmek için yarınki işlerimide bitirdim şimdiden eşimle oradayız herkes ailesini arkadaşını alıp gelmeli ..

Keşke maç haftaya olsaydı çünkü bu hafta son snavlar var çok önemli haftayada karne haftası zaten ama aliğa maçında kesinlikle ordayım.

ya bosverın gs tv yı sımdı. Gelin abdi ipekçi ye yarın donuyoruz salonlara herkes maça ben kardesımı alıp gelıyorum yarın takımımın yanına

Arkadaşlar ben tam 6 bilet aldım, kardeşimi, işyerinden arkadaşlarımı herkesi getiriyorum valla:) Umarım boş koltuk kalmayacak. Localardan bilet alıcaktım ancak sadece 4 kişilik yer kaldığı için tirbünden aldım. Saat 20:00 sularıydı. Bence yoğun bir ilgi var ben inanıyorum Galatasaray taraftarı yarın tüm Türkiye'ye, İtalyanlar'a ve Avrupa'ya kendini göstericek, buraya gelen takımlar korkarak gelicek ve seneye euroleague 'e seyircimiz sayesinde katılacağız.. Sanırım sonuncusu biraz hayal oldu :) umarım o günlerde gelir..

Önce Abdi İpekçi'yi dolduralım. Gidebildiğimiz yere kadar kupada ilerleyip Aslnatepe'ye Salon isteğimizi de yönetime haykıralım

Galatasaray'ımızın bu önemli maçı kazanacak gücü fazlasıyla mevcut. Özellikle Radoslav Rancik'ten yine etkili bir oyun bekliyorum.

Evet istanbulda güzel birgün ve bu güzel günün akşamında omuz omuza salonda son onaltıya kalarak noktalayacağız

Bu maç Simas'dan çok şey beklemeyin, Bobby Jones'un savunmasında o kadar etkili olmayabilir.Bizim için kilit nokta Darius ve Evren'in göstereceği performans.

renktaşlar akşam maçı nası izleyeceğiz ben balıkesirdeyim maça gelmeyi çok istiordum ama olmadı sınavlar falan gs.com da izleme şansı bulacağım ama gs.com çok donuyor maçı kesintisiz izleyebileceğimiz site varmı renktaşlar maçı izlemeden duramam ben

Selim Sercan Eren' Alıntı:
renktaşlar akşam maçı nası izleyeceğiz ben balıkesirdeyim maça gelmeyi çok istiordum ama olmadı sınavlar falan gs.com da izleme şansı bulacağım ama gs.com çok donuyor maçı kesintisiz izleyebileceğimiz site varmı renktaşlar maçı izlemeden duramam ben

eurocup ın inernet sitesinde eurosport2 nin maçı yayınlayacağı yazıyor.

yahoo.eursport.com'dan izlenebiliyor sanırım.Bizim maçı haftanın maçı olarak bu akşam naklen vericekler....

Geçen hafta efesin maçına Türk bayraklarıyla İzmitten gelip destek olduk saat 4 de işten çıkıp bu maçada geliyorum İNŞALLAH maçı alıcaz hep birlikte