Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 1. Maç | Siauliai 73 - 73 Galatasaray CC

Re: Eurocup; Siauliai-Galatasaray

ULEB'te 3+2 kuralının işleyemecek olması bizi rahatlatacaktır. Belki de beni daha umutlandıran olay bu. Umarım galibiyetle döneriz...

Ben de digitürk'ü aradım ve klasik cevap olarak bu maçı bütün paketlerden izlenebileceğini söylediler. Fakat şöyle de bir ayrıntı var, bundan sonraki basketbol maçları kesin olarak diğer paketlere açık olacak diye net bir şey yokmuş. Yani 9,90'lık paketler de çözüm olmayabilir ilerleyen dönemlerde :(

Arda Öztürk' Alıntı:
Abi ailecek paketi kullanıyorum.
77.kanalda Lig tv var.77 den 96. kanala atlıyor.Spormaxte bırakın şifreyi kanal listede bile yok nasıl açabilirim?

yalnız arda 77 den 96 ya geçmen bir garip.. 77 den 79 a geçse tamam da arada 15-16 kanal var.. sende hiç biri mi kurulu değil.. böyle bir şey mümkün değil.. bence sen bir " kolay kurulum" yap..

Uğurcan Günel' Alıntı:
Ben de digitürk'ü aradım ve klasik cevap olarak bu maçı bütün paketlerden izlenebileceğini söylediler. Fakat şöyle de bir ayrıntı var, bundan sonraki basketbol maçları kesin olarak diğer paketlere açık olacak diye net bir şey yokmuş. Yani 9,90'lık paketler de çözüm olmayabilir ilerleyen dönemlerde :(

arkadaşlar bu konuda aceleci olmamakta fayda var.. tabii ki tamamı tüm üyelere açık olacak demezler.. açık olacaksa da demezler olmayacaksa da.. yani bunu açık açık söylemezler ki birileri gidip üst paketlere geçsin.. siz maç saatini bekleyin bence.. benim bildiğim tüm baksetbol maçları ki buna euroleague, eurocup ve tbl dahil açık yayınlanacak tüm digi abonelerine.. beklemek en iyisi..

mesela nba tv de bir gariplik var.. sinema paketinde nba tv var, eko-spor da yok.. sözde eko-spor daha üst paket.. nasıl oluyor anlamıyorum..ama bekliyoruz.

takım kazansın.. ilk isteğimiz bu.. izlemek tabii ki güzel ama kazanmak daha önemli..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":2o1m5erc]Abi ailecek paketi kullanıyorum.
77.kanalda Lig tv var.77 den 96. kanala atlıyor.Spormaxte bırakın şifreyi kanal listede bile yok nasıl açabilirim?

yalnız arda 77 den 96 ya geçmen bir garip.. 77 den 79 a geçse tamam da arada 15-16 kanal var.. sende hiç biri mi kurulu değil.. böyle bir şey mümkün değil.. bence sen bir " kolay kurulum" yap..[/quote:2o1m5erc]

Müşteri hizmetlerinden aldığım cevap.

Kullandığınız pakette yayın turksattan alınmaktadır.Ancak spormaxın uydusu eutelsata.Paketi değiştirip 41.90 ytl olan paketi 66 ytlilk paket yaptırmam gerekiyormuş.Aldığım cevap bu.

Küfür etseydin kardeşim. En iyi dönüş cevabı o olurdu. Valla spor paketi var bende, ekoya dönecem yarına. Maçları verecekler el mahkum.

Çok ciddi bir şekilde tüm paketi iptal ettirmeyi ve digiturkle tüm bağlarımı koparmayı düşünüyorum.

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":3wze7aq0]Abi ailecek paketi kullanıyorum.

yalnız arda 77 den 96 ya geçmen bir garip.. 77 den 79 a geçse tamam da arada 15-16 kanal var.. sende hiç biri mi kurulu değil.. böyle bir şey mümkün değil.. bence sen bir " kolay kurulum" yap..[/quote:3wze7aq0]
Abi 79'da Ntv Spor var yani en azından geçen sene basket maçları falan ordaydı.Hiç aklına gelmedi mi kurulum yapmak?

Bu maçı izlemek bütün herkese haram.Kahveye gitsek ordaki abiye basket maçı var açarmısın mı diyeceğiz :).Artık bizi bu duruma getirenler ve getirtenler utansın.

Arda Öztürk' Alıntı:
Mehmetcim Ntvspor 813 te bende .

tamam arda şimdi herşey anlaşıldı.. sen normal receiver ile türksattan izliyorsun.. sen spormax izleyemezsin doğru ardacım.. :( türksat üzerindeki hiç bir abone izleyemez şu anda.. ileride belki..

yaa bence bu galatasaray sk kulübünün bir ayıbıdır..koskaca galatasaray sk televizyonu takımının avrupa maçını taraftarına izlettiremiyorsa yazık ki çok yazık...lanet olsun içimizdeki bu paracı zihniyete lanet olsun içimizdeki bu spormax zihniyetine....

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

0212-473-73-73 Bu numarayı arayıp nazik bir dille bu maçın sadece spormax ten yayınlanmasını eleştirin, sky Türke alınması konusunda ısrarcı olun.

Uzakta olanlarımızda mail atsınlar aşağıdaki linke!

http://www.digiturk.com.tr/contactus.aspx

Çok insan ararsa bu maçı herkesin izlemesini sağlayabiliriz!

lınke tıklayınca uye numarası var orda bızde lıgtv var ama uye numarasını bilmiyoruz :S