Eurocup Ön Elemesi 1. Tur 2. Maç | Galatasaray CC 94 - 63 Siauliai

Re: Eurocup | Galatasaray - Siauliai ( 21.10.2008 Saat: 20.30 )

İTÜLÜ ASLANLAR olarak biz de bütçemiz el verdiğince salodaki yerimizi alacağız... :)

Bu sene her iki takımızı da asla yanlız bırakmayıp, bizlere yakışır bir şekilde destekleyeceğiz... ;)

Teker teker geçeceğiz turları, Avrupa'da alacağız kupayı...

Bilet fiyatları için söylenecek çok şey var ama şimdi zamanı değil!

Bu maç çok önemli arkadaşlar olası bir mağlubiyette avrupada yokuz, lütfen herkes bu maça bir şekilde gelsin, salonda yerini alsın!

ARMANIN PEŞİNDEYİZ!

Mithat Duran' Alıntı:
Gaza gelip sallamayın hemen yarın akşam bir gala var erken kaçıp orda olmaya çalışacam.Eyüp efendi acaba ömrü hayatında benim kadar maça gittin mi ? ben tromso da eksi 30 derecede donarken sen evde soba başında kestane pişiriyordun !!!! hatırlatırım.

Amaç düşen reitingleri yükseltmekse yanlış yoldasın !!!!!!!!!!!!

Ama unutma bizim onlara yaptığımızı onlarda bize yapabilir.Yani kolay maç olmayacak.
Tromsö'ye neden elendiğimiz belli oldu :)

Diğer bir konu her maça bir mazeretin var, ne güzel :)

Eyüp abi gene iyi yerinden kalmıs espirilerini patlatıyor sıra sıra :)

Ayrıca gercekden İst. arkadaslar gitmenizi tavsiye ederim cünkü bu macı yenilirsek eyüp abinin dedigi gibi avrupada yokuz demek yenmek icinde taraftara cok ihtiyac var bilet konusunda herkes haklı tek taraflı degil yönetim aylar önce uyarmıstı olan ögrenci kardeslere oldu bi basket macı icin 15 ytl vermek zorunda kalacaklar ama bi defalık fedakarlık yapın ve takımımızı yanlız birakmayin.

İmkanı olupta gitmeyenler lütfen o salono gidin..

Bilet fiyatları pahalı olsa bile bu takıma Avrupa nın en iyi oyuncularından biri alındı Milan Gurovic ..

Olası bir yenilgi de Avrupa da adımızı kimse duymayacak bu durum çok vahim olur ..

Lütfen o salona bilet fiyatlarının pahalı olmasına inat dolduralım , tam dolduramasak'ta gene takıma Asvel maçın da ki desteği verelim ..

Gidebilenler lütfen gidin o maça pahalı evet ama bişeylerden fedakarlık yapıp lütfen gidin...
Avrupasız Galatasaray hayal edemiyorum...

biletimizi aldık, 2 arkadaşımla yenibosna´dan ulaşım yardım edermisiniz? 4. levent´ten falan 3 vesait oluyor bize. zincirlikuyu gidin dediler metrobüsle ordan dediler minibüs var :D nasıl olcak?

İlk defa bir gs basket uleb maçına bilet aldım ayhan şahenke en kolay yenibosna´dan nasıl ulaşabilirim?
Metrobüsle zincirlikuyu diyorlar ama oradan minibüs diyorlar ya da taksim´den 4. levent metrodan gidebilirmişim. 3 vesait oluyor 4. levente kaçsam. Şimdi en kolay yolu söyleyebilirmisiniz. 2 arkadaş gideceğiz ve dönüş içinde basit bir yol lütfen, teşekkür ederim.

Okan Keleş' Alıntı:
İlk defa bir gs basket uleb maçına bilet aldım ayhan şahenke en kolay yenibosna´dan nasıl ulaşabilirim?
Metrobüsle zincirlikuyu diyorlar ama oradan minibüs diyorlar ya da taksim´den 4. levent metrodan gidebilirmişim. 3 vesait oluyor 4. levente kaçsam. Şimdi en kolay yolu söyleyebilirmisiniz. 2 arkadaş gideceğiz ve dönüş içinde basit bir yol lütfen, teşekkür ederim.
Metrobüs ile zincirlikuyu oradan parkorman dolmuşlarına binerek kolayca gelebilirsin.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":30h88gtp]Gaza gelip sallamayın hemen yarın akşam bir gala var erken kaçıp orda olmaya çalışacam.Eyüp efendi acaba ömrü hayatında benim kadar maça gittin mi ? ben tromso da eksi 30 derecede donarken sen evde soba başında kestane pişiriyordun !!!! hatırlatırım.

Amaç düşen reitingleri yükseltmekse yanlış yoldasın !!!!!!!!!!!!

Ama unutma bizim onlara yaptığımızı onlarda bize yapabilir.Yani kolay maç olmayacak.
Tromsö'ye neden elendiğimiz belli oldu :)

Diğer bir konu her maça bir mazeretin var, ne güzel :)[/quote:30h88gtp]

Ya Eyüp beni sinir etmek için çok çabalıyorsun ama nafile ben 2000 de Danimarka'da olduğumda da sen yoktun .O zaman zafer bana mı ? ait

Akşam görüşürüz.

Akşam maçamı geliyorsun?

Kıyamet alametleri bunlar :)

birisi yönetime taraftar stadalara salonlara nasıl getirilir, bilet fiyatları nsaıl ayarlanır anlatsın. 10 YTL ye salonu dolduramıyorsun, 15YTL ye nasıl dolduracaksın. YÖNETİM TARAFTARIN SESİNE KULAK VER LÜTFEN!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Akşam maçamı geliyorsun?

Kıyamet alametleri bunlar :)

Ben senin amacını biliyorum.Alınacak kötü bir sonuçta Mithat geldi böyle oldu diyerek ,topu bana atacaksın.Böylece Murat hocayı hedef olmaktan ve eleştiriden koruyacaksın.Değil mi? ama yemezler.

Sen kimle dans ediyorsun dostum.

Eurocup 1. Ön Eleme | Galatasaray - Siauliai ( Canlı )

Eurocup 1. Ön Eleme Turu Rövanş Maçı | Galatasaray Cafe Crown - BC Siauliai

Salon : Ayhan Şahenk
Tarih : 21 Ekim 2008 Salı
Saat : 20.30

Canlı Yayın
TV : SporMax ( Digiturk 78. kanal )
Maç yayını, Ekonomik paketten başlayarak tüm Digiturk abonelerine açık.

Litvanya 'daki ilk maç 73-73 berabere bittiği için bugünkü karşılaşmayı kazanan taraf, 2. Ön Eleme Turu'na yükselip Karadağ şampiyonu Buducnost'un rakibi olacak..

Mithat abi bi sosisli ısmarlarsın artık :)

Bu maç için çok düşündüm ama oradayım. Arsenal'in şovunu kaçıracağız ama olsun :p

Mithat sen maça gel bende sana tek laf etmeyeceğim ama sen gel yeterki :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Mithat abi bi sosisli ısmarlarsın artık :)

Bu maç için çok düşündüm ama oradayım. Arsenal'in şovunu kaçıracağız ama olsun :p
Geçmiş olsun artık gelmez maça :(

eyüp abi ile mithat abinin muhabbetlerini çok seviyorum. birbirlerini kırmadan çok iyi laf yetiştiriyorlar birbirlerine doğrusu...
birde galiba kim sosisli ısmarlayacak daha belli değil anlaşılan :)

Bunun cevabı çok basit Eyüp benim misafirim olduğu için ben ısmarlayacam.Öyle değil mi ? Eyüp