Eurocup Ön Elemesi 2. Maç | St. Petersburg 78 - 70 Galatasaray CC

Re: St.Petersburg-GALATASARAY (CANLI)

Bu Luksa'ya kanım ısınmadı.Serbets atışları berbat atıyor.Çok başımızı yakar bu kaçırdığı atışlar.

Luksa Andriç Sırp değil Hırvat'tır.Uzun oyuncu eksikliğimiz olduğuna ben de katılıyorum.Ayrıca Evren ve Ermal'in biraz daha devreye girmeleri gerektiğini düşünüyorum.Haydi aslanlar!!!!

İlk maçın adamı Shipp kötü başladı , Shumpert,Rochestie kol kola götürüyor maçı , inşallah ikinci devre açılırız

Taylor ve Luksa < Darius ve Wilkinson.

Özellikle, Taylor çok eksik bir oyuncu, Luksa bazı maçlarda katkı verecektir yine ama Taylor bu haliyle bizim guardımız olamaz.

Keşke Mahmuti, özellikle Darius'u tutsaydı takımda, bu takım Darius'la çok zor yenilirdi.

Luksa dunya şampiyonasındaki goruntusune devam ediyor pek iç açıcı değil. Mike da pota dibinde çok etkili bri değildi ama oyun bilgisi ve basit hata yapmama konusunda daha guvenilirdi. Allahtan adamların ust duzey bir pota altı oyunu yok.

Taylor 8 sayı 4 ribaund yapmış ama ben pek tutmadım kendisini ya. Aslına bakarsanız beyaz Amerikalı guardlara sanırım pek güvenemiyorum.

sakin oynayalım panik yapmamak lazım her topu süreye oymalıyız zaten seyirci baskısıda yok bir tek hakem maçı etkileye bilir

Kim abartıyor bunları yok atesli taraftar dediler, baskı dediler ,bunu diyen kadıoyde alısmıs elektronık seslere iki üc cocuk sesıne cok atesli demis sanırım...

Pota altında sert durursak mac bizim yoksa ecel telleri dökeriz,Bu takıma Haislip ne güzel giderdi birilerininde bacakları titrerdi :)

Daruıs`u arıcaz gibi Toylor iyi olabilir ama deliciligi yok .Daruıs topu aldımı patlayarak içeri giriyordu

Toylor yerıne Daruıs gelir birde Charles G. tarzı sert uzunla bu takım sampiyon olabilir demiyorum

SAMPİYON diyorum

Rochestie ilk maça gore daha iyi ama 4 ribaunda aldanmamak lazım hepsi de havuza dusen ve rakibin tehditi olmayan toplardı kim alsa istatistigi hanesine yazdıracaktı.

Hocada uzunlardan umidi kesti ki 4 kısaya dondu, ribaund alıp içeride etkili olmadıktan sonra, Haluk ya da Shumpert'la oynamak daha mantıklı.

Timur abi geçen maçı iyice analiz etmiştim de hocanın 4 kısayla oynadığı dakikalar bir hayli fazlaydı. Bu açıdan onun da kafasında bizim düşündüklerimizin olduğunu kolaylıkla anlayabiliyoruz. Eminim bu maçın ardından oyuncu arayışına da girecektir.

Efes ile oynadıkalrı maçta da Can İşbakan2ın dediğine göre Efes son periyotta bitirmiş işi. Son periyota sağlam kalamıyorlarmış. Bu maça da bir gazla hızlı başaldılar. Oyunu yavaşlatırsak şansımız dahada artacaktır. Yeni kurulan iki takım ikiside son periyotları kötü oynayacaktır.

Zaten Rancik de Luksa da (Wilkinson da) pota altı becerisi bakımından cok farklı tipte oyuncular değil. Ermal dısında pota dibinde oynamaya yatkın oyuncumuz yok mutlaka uzun alınacaktır diye dusunuyorum ben de.

Geniş kadronun avantajını yaşıyoruz benchten gelen oyuncularla maçın içinde kalabildik bu guzel.

Not: Andric hele şukur videolarındaki paslarından birini attı.