EuroCup | Piestanske Cajky - Galatasaray Çağdaş Faktoring

Kaç maç kaçırmış olacak?
Ormanspor ve EuroCup maçı galiba.
2 maç kaçıracak ise sorun olmaz bence.
5-6 maç kaçıracağı konuşuluyordu.

Azura Stevens bence bize geçen seneki erkek basketbol takımındaki Blackshear katkısı verecektir diye düşünüyorum. Çünkü dış atışı olduğu için spacing yaratıp boyalı alanın boş kalmasına katkı sağlar ve gerek guardların içeri drive etmesini sağlar gerekse McCowan‘ın içeride daha da etkili olmasını sağlar. McCowan ise gerek savunmada gerek hücumda boyalı alanda çok etkili bir oyuncu ama rakip guardların bizim guardlara baskı yapması ve McCowan‘a top indirtmemesi işimizi zorlaştırır diye düşünüyorum. Buna ek olarak maç koş koş basketboluna döndüğünde McCowan’ın katkısı da düşecektir diye düşünüyorum. Bunu engellemek için de hücum ribaundları çok önem arz ediyor. Çünkü rakip takım savunma ribaundu alırsa McCowan geriye yavaş döndüğü için geride 4 kişi kalabiliriz. Ayrıca 1 tane şutuna güvenebileceğimiz skorer bir guard transferi elzem diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Geçiş süreci cidden zor olacak. Azura kasım sonuna kadar yok. McCowan da anca kasım sonunda Türk olabilecek.
Kasım ayında pulvere ve jurjane den alabileceğimiz katkı çok önemli.
Ocakta yapılacak kısa transferinin manasız olmaması için , kasım ayını minimum kayıpla atlatmamız lazım.

ilk yarı 33-35 öndeyiz.
Hep aynı şeyleri yazıyor durumuna düşüyorum ama , takım hep aynı işleri yapıyor.
Kısalarımız pota altını çok daha doğru beslemeliler , özellikle Coatesi potaya yakın topla buluşturmalılar.
Burada iş Işıl ve Peline düşüyor. ilk yarıda ikisinin toplam 3 assisti var , ama maşaAllah ikisi toplam 6 top kaybı yaptılar. Işıl 0 sayı , Pelin 4 sayı lık katkı verdi. Tek olumlu taraf ikiside gereksiz şut atmadılar.
Kamile yüzdeli dış atış yapamaz ise maçı zaten alamayız.
Sayı dağılımız ; Coates 10 , Kamile 10 ,Jurjane 7 , Pelin 4 ve Pulvere 4 sayı.
Kafa kafaya giden bir maç .

Son düzenleme:
Bu yaşta ışıl top kapmak için kendini yerlere atıyor ama diğerleri izliyor. Azcık mücadele edin be!