Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Gentile Kazan'a gitmemiş. Simon ve dragic'in de ufak rahatsızlıkları varmış ama oynamaları bekleniyormuş.

Her ne kadar dengesiz bir profil olsa da Sanders'ı çıkacaklar bir daha düşünsün derim. :)

Gentile ve Bourousis'in durumundan sonra , Singleton ve Sanders'a olan bakışım değişti. İyi PIR getirebilirler. Süreleri artabilir.

Larkin
Wanamaker

Micov
Schilb
Clyburn
DeShaun Thomas

Pleiss
Printezis
Daniel Theis
Kaimakoglou

En kötü kadro benim herhalde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Honeycutt ı çıkarıp Goudelock aldım. Yanlış adamın kafasını kestik Honeycutt delikanlı adammış:)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yine güzel bir hafta oluyo benim için 178.8+3 kaldı tek pişmanlığım Derrick Brown alabilecek param varken Khem Birch aldım inşallah pişman etmez yarın ama 41.8 getirmesi de neredeyse imkansız

Bu hafta skorlar yüksek.Benim de 171+Spanoulis Singleton Clyburn.

Heurtel bir hafta iyi bir hafta kötü.Ama hala çıkmayı düşünmüyorum.Bourousis'in mide rahatsızlığı haberini okuduktan sonra Melli'yi almıştım iyi ki almışım.Yaptığım 3 değişikliğik Derrick Brown, Melli ve Augustine skor ve kredi bakımından memnun etti.

kredi hesabı nasıl olur bilmiyorum ama

Colom-teodosic
langford-honeycutt-causeur- ???
melli-brown-udoh-parakoushki

26,4+28,6
31,9+34,1+13+
37+41,8+24,2+23,2

260 yapıyor, 1 kişi de eksik.

sanırım 600 krediden az oluyor.

Ben Vorontsevich ve Rudd u almıştım 3 takıma, eğer bu liste pahalı geliyorsa udoh-parakouski den birisi bunlardan biriyle değiştirilebilir. Bence çok uzak bir ihtimal değil böyle bir kadro çıkması.

Bendede 151,4+Spa+Simonovic+Printezis+Birch var. Birch+Derrick Brown arasında bende çok gittim geldim. 3 Oly'li olduğu için Brown'a daha yakındım ama Daçka (ve haftayada Kazan) maçları olduğundan Birch daha ağır bastı. Hanga'nın çok tercih edileceğini düşünüp, risk olarak Simonovic'i almıştım bu kadroya bakalım ne yapacak.