EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Bu Tavares’e noldu arkadaşlar sakat falan mı kadroya alınmamış ? Shved de rezil oynamış, Mickey alıp Thomas çıktık o da iyi yapmış Mickey batmış. Rezil oğlu rezil ikinci part gel de küfür etme ya..

Bu sezona dair daha iğrenç bir hafta hatırlamıyorum. En yüksek yapan oyuncum 0.3 e aldığım 16.5 yapan Deon Thompson siz düşünün. Madrid deplasmanında 37 yapan James İtalya’da Allah’ın Panasına 6 da kalıyor, koskoca Shved 11, Milutinov 11, Tavares kadrodan çıkartılmış sebebi ne bilmiyorum... iki gün önce 190 a yaklaşmışken şimdi 100 bile yapamadım..

GSBasket son10 ligi 8. hafta panoraması: (son 2 maç kaldı)

Takımlar:

Haftanın kazananı: Winner Kings +84.2 (Eyüp Özkaya)
Haftanın takımı: Winner Kings 189.5
Haftanın maçı: Gannicus-Zebercet 312 puan (Aykut Kadıoğlu-Hakan Türk)

Lig lideri: Zebercet (Hakan Türk) = 7g 1m (GSBasket Classic Liginde olduğu gibi)

Oyuncular:
Haftanın oyuncuları: Calathes
Haftanın hayal kırıklığı: Mike James

Euroleague:
Haftanın takımı: Panathinaikos

GSBasket son10 ligi 8. hafta panoraması:

Takımlar:

Haftanın kazananı: Godot'yu Beklerken +190.6 (Mehmet Derin)
Haftanın takımı: Godot'yu Beklerken
Haftanın maçı: Godot'yu Beklerken-Godot'yu Beklerken 719 puan (Mehmet Derin-Mehmet Derin)

Lig lideri: Godot'yu Beklerken (Mehmet Derin) = 80g 0m (GSBasket Classic Liginde olduğu gibi + Dunya siralamasinda da oldugu gibi :) )

Oyuncular:
Haftanın oyuncuları: Mehmet Derin
Haftanın hayal kırıklığı: Mehmet Derin haric hepsi :)

Euroleague:
Haftanın takımı: Mehmet Derinspor :)

Ohh be rahatladim valla :) Gelmeyin uzerime arkadaslar nasil bir kafa yasadigimi tahmin bile edemezsiniz 😂

Bu önemli maçta Fenerbahçe’de Jan Vesely, Kostas Sloukas, Joffrey Lauvergne ve Tyler Ennis forma giymeyecek. Marko Guduric’in ise durumu maç saatinde belli olacak. Milano’da ise Arturas Gudaitis sakatlığı sebebiyle oynamayacak.

https://www.eurohoops.net/tr/eurole...a-milano-deplasmaninda-1-galibiyete-liderlik/

Böyle bir haber okudum Eurohoops da dogru mu acaba?

Injuries
Fenerbahce’s Tyler Ennis, Joffrey Lauvergne, Jan Vesely and Kostas Sloukas did not travel with the team to Milan.

Evet dogruymus sanırım, Euroleague sitesi de aynı haberi vermiş. Sloukas ve Vesely gelmemiş takımla birlikte.

herkes Poirier ve Voightman alacak gibi sanki bu hafta. Dunston yokmuş. Büyük avantaj. Milutinov da Zalgirise karşı daha önceki maçta iyi savunmuşlardı. Bu sefer ne yapacak bakalım. Tomic'de Buducnosta karşı içerde denenebilir. Bir de Bitadze. barca deplasmanı biraz zor gerçi ama alınabilir. Calathes ve De Colo'dan da çok şeyler bekliyorum bu hafta. De colo hafta sonu 54 PIr yapmış. Khimkiyle oynayacaklar. James de bence Fenere karşı iyi getirebilir çünkü fenerde çok eksik var. Kalinic 'de Sloukas ve Vesely ve olası Guduric yoklugunda alınabilir diye düşünüyorum.

Yani bi insan evladı 14 s 9 r 5 as 7 faul alıp nasıl 17 puan getirebilir.. 35 den yarı yarıya nasıl düşebilir Calathes tuğla fırlatmış resmen..
Nunnally eski takımına sağlam oynar diye aldım ama bu kadar beklemiyordum.
James hazretleri iki hafta üst üste beni yakmış olacak. Hazır Tavares de harikalar yaratmışken yine aşırı güvenilen bir oyuncudan yatmış olucaz gel de kafayı yeme..

An itibariyle gsbasket liginde 1/253 le hafta birincisiyim ama fazla kalacağımı zannetmiyorum. 5 oyuncuyla 100 leri görmüşüm James faciasına rağmen.

Mamicigim seni temin ederim ki orada fazla kalmayacaksin 😂 2 oyuncu ile 64 puani aldigim gibi geriye kalan oyuncularla da dunya birinciligini istiyorum.

Tavares 31
Nunnally 33
Toney Douglas
Nando De Colo
Brandon Davies
Multinov
Clyburn
Alexey Shved ( C )

29. Round birinciligi dolayisi ile kazanmis olacagim bedava Euroleauge Tv aboneligim simdiden hayirli olsun 😂

Son düzenleme:
Mamicigim seni temin ederim ki orada fazla kalmayacaksin 😂 2 oyuncu ile 64 puani aldigim gibi geriye kalan oyuncularla da dunya birinciligini istiyorum.

Tavares 31
Nunnally 33
Toney Douglas
Nando De Colo
Brandon Davies
Multinov
Clyburn
Alexey Shved ( C )

29. Round birinciligi dolayisi ile kazanmis olacagim bedava Euroleauge Tv aboneligim simdiden hayirli olsun 😂
Hahahaha abi oyuncularımız hemen hemen aynı 😄

Tavares 31
Nunnally 33
Toney Douglas
Nando De Colo
Brandon Davies
Multinov
Clyburn
Alexey Shved ( C )

Mehmet Bey kadro süper olmuş. elinize sağlık. Toney Douglas hariç sanki epey güzel. Ama o da belki bir 15 PIR getirir. De Colo'dan ben de bu hafta yüksek PIR bekliyorum. 25-30 arası gelse. Clyburn 15-20 PIR, Davies 15-20 PIR, Milutinov 15-20 PIR, Shved 20-25 PIR, 190-210 arası bekliyorum sizden ama birincilik için bir 10 puan daha lazım.