EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

GSBasket son10 ligi 5. hafta panoraması: (İlk Yarı Bitti)

Takımlar:

Haftanın kazananı: Zebercet +60.3 (Hakan Türk) .. Klasik ligi de kazanmaya doğru gidiyor.
Haftanın takımı: Zebercet 226.9
Haftanın en çekişmeli maçı: Oblo-Focusvictory 168-166.5 (Ayhan Bozdeniz-Hakan Sağlam)
Haftanın maçı: Zebercet-Bayram Madrid 393 (Hakan Türk-Bayram Kurtulmuş)

Lig lideri: Gannicus 5/5 galibiyet (Yenebilen yok)

Oyuncular:
Haftanın oyuncusu: Larkin
Haftanın hayal kırıklığı: Vesely

Eurolegue:
Haftanın takımı: Maccabi Tel Aviv (Favori olmadığı maçı kazanan tek takım)

Şanssızlıklar peşimi bırakmayınca lider girdiğim grupta hepten düşüşe geçtim. Formsuz Milutinov’un patlama yapacağı tuttu. Shved gibi adam 20 bile yapamadı, James uzun zaman sonra ilk kez vasatta kaldı. Hal böyle olunca yenilgi kaçınılmaz. Ne yapsam tersi oluyor şu kurduğum kadronun ötesi yok, başarılı olmasını bekleyeceğim.

GSBasket son10 ligi 5. hafta panoraması: (İlk Yarı Bitti)

Lig lideri: Gannicus 5/5 galibiyet (Yenebilen yok)

Arkadaslar maclar baslamadan once Gannicus beni aradi ve aynen soyle dedi, Mehmet Bey biliyorum ki bugun beni ezip gececeksiniz ama colugumun cogumun hatrina yenilmezligim devam etsin dedi ve ben dayanamip gozyaslarina boguldum. Dolayisi ile Gannicus kazanmis oldu.

Ahhh bu duygusalligim aahhhh, ne geldiyse basima balik burcu olmamdan geldi. Lanet olsun icimdeki Fantasy ligindeki rakiplerime acima sevgime :)

Normal sezonda son 5 haftaya girdik.Son haftalarda aldığım kötü sonuçlarla genel sıralamada 150 lerden 283'e düştüm.Gsbasket classic liginde de liderken birden 67 puan fark yiyerek 2.liğe geriledim.Ben de bunun üzerine Mehmet Yılmaz olmak risk almayı gerektirir diyerek son 5 haftayı riskli oyuncularla oynamaya karar verdim :) Büyük ihtimal daha da batıcam ama olsun bu oyunun tadı da böyle çıkıyor.

Ben de son 10 ligine 214 le farklı lider girmiştim 😄 Sonrasında maç içinde gelen sakatlıklar, şanssızlıklar derken bi anda düştüm. Şans faktörü çok önemli maalesef..

Malcolm Thomas 3 hafta önce alacakken Mickey’i tercih ettim sezonu kapattı. Thomas’a da daha yer bulamadım. Umarım Milutinov da aşağı kalmaz. Bütün oyuncularımın maçı bugünmüş şansa.

GSBasket son10 ligi 6. hafta panoraması: (son 4 maç kaldı)

Takımlar:

Haftanın kazananı: Bayram Madrid +83.1
Haftanın takımı: Bayram Madrid 220.4
Haftanın maçı: Focusvictory-Oblo 196-163 359 puan (Hakan Sağlam-Ayhan Bozdeniz)

Lig lideri: Zebercet (Hakan Türk) = 5g 1m (GSBasket Classic Liginin de kazananı olmaya çok yakın artık)

Oyuncular:
Haftanın oyuncuları: Mike James - Kostas Sloukas
Haftanın hayal kırıklığı: Vesely (2 hafta üst üste)

Euroleague:
Haftanın takımı: Panathinaikos