EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Mehmet yine Nandoyu kaptan yapmış. Turnayı gözünden vurmuş. Benim ligdeki takımlarımda kaptan değildi. Şimdilik haftanın en iyisi o olacak gibi ama yarın da var.

Edit: Bizim lige baktım da Nandoyu kaptan yapan çok kişi var. Baya karlı olmuştur.

De Colo'yu neredeyse tüm takımlarımda kaptan yapmıştım onu tutturdum yine Peiners ve Lucic de güzel getirdi ama Booker ve Wilbekin hayal kırıklığı oldu benim için ikisi de çok top kaybı yaptı.Booker zaten 3 kere falan hücum faul yaptı galiba.Şimdilik dünya genelinde 10-20 seviyelerine geldim ama yarın baya bir düşecektir burdan yine de sadece De Colo sayesinde bile karlı çıkacağımı düşünüyorum bu hafta

Şans faktörü mü desem ligi çok iyi bilmek mi desem bilemedim ama haftanın birincisinin takımı çok riskliydi ama birinci oldu. S.Kidd, C.Hannah, J.Evans üçlüsünün yer aldığı, Randolph'un kaptan olduğu bir takımın haftanın birincisi olması gerçekten büyük başarı.

Bu sene sakatlıkları veya oynayıp oynamayacak oyuncuları malesef takip edemiyorum. Wilbekin'i kaptan yaptığım takımlarda Lojeski'nin olması tam bir felaket oldu.

Singleton için riske girmişsin, fiyatı çok ucuz değildi ilk hafta ama Calathes ve Llull için katılıyorum. En büyük hayal kırıklığı yaratan oyunculardan ikisi.

Singleton ı bu hafta sattım 1-2 takımda ve sonuç ortada :)
Calathes yakmaya devam ediyor, 9 asist 3 top çalmaya rağmen ve Pana 200 ü geçmesine rağmen sade 5 getirdi. Bilemiyorum ne yapmak gerektiğini. Zararın neresinden dönsek kardır ama Zalgiris, Buducnost ve Oly maçları var arka arkaya..

Abi Barcelona çok dengesiz, uzak durmaya çalışıyorum. Bir sonraki maçta da eksi puan getirebilir.

Calathes'i sonuna kadar tutmaya devam edeceğim ben de. Çare yok, ligin De Colo ile beraber takımındaki en dominant isimlerinden biri hatta başta geliyor.

Abi Barcelona çok dengesiz, uzak durmaya çalışıyorum. Bir sonraki maçta da eksi puan getirebilir.

Calathes'i sonuna kadar tutmaya devam edeceğim ben de. Çare yok, ligin De Colo ile beraber takımındaki en dominant isimlerinden biri hatta başta geliyor.

Benim kara listem var, oradan oyuncu almamaya çalışıyorum, Simon, Tomic mesela bu listedeler. Barcelona genel olarak bu listeye girme potansiyelinde dediğin gibi.
Calathes bu seneye rezalet başladı şut olarak. 8/25 2 lik, 1/8 3 lük atmıi Serbest atışları bile 2/3 (ilginçtir, Vesely 9/9 atıyor bu sene). Bir yerde patlama yapacaktır, umarım sattığım zamana denk gelmez.

Forumun arayüzü yenilenmiş hayırlı olsun. Bu hafta yaptığım yanlış bir hamle Wilbekinlerden çıkıp De Colo almak oldu. De Colo'yu Allah'tan kaptan yapmadım. Ama ona rağmen Wİlbekin 33 ranking getirdi ve De Colo beni üzdü bu konuda.

Calathes hiç aklımda yoktu nolduysa onu alasım geldi birden ve üstüne de kaptan yaptım çoğu takımımda Allah'tan Tomic ve Wilbekin vardı takımlarımda da onlar kurtardı biraz.Shved'in kaptan olduğu takımım da var üst sıralarda bakalım o nasıl olacak

Khimki-Efes maçında veriler girilememiş malesef. Benim gibi Shved alanlara bir çözüm gerekiyor. DOğuşu tebrik ederim bu arada. Amacım Shvedin mümkün olduğunca çok atması ve maçı Efesin almasıydı. İstediğim oldu. Ama istatistikleri göremiyoruz malesef.Eurolig sesimizi duy.

Takımlarımın kaderi Shved'e bağlı, açıklayın artık :) H2h liginde kaptanım Shved, 15 puan almışsa bu haftayı galip tamamlayacağım, umarım almıştır :)

Oyunda 5.yılım ilk defa böyle bir şey görüyorum daha önce 5-10 dakika boxscore'un çalışmadığı oluyordu ama sonra geliyordu.Kaç saat oldu maç biteli hala istatistikler girilmedi.Maçı tekrar izleyip mi girecekler skorları anlamadım.Gerçe girilse de pek bir şey olmayacak gibi baya kötü geçti bu hafta benim için

Takımlarımın kaderi Shved'e bağlı, açıklayın artık :) H2h liginde kaptanım Shved, 15 puan almışsa bu haftayı galip tamamlayacağım, umarım almıştır :)

Aykut Bey eger 20 puan almissa da ben galip tamamlayacagim. 25 sayi atmis 7 asist ama ne kadar faul, top kaybi ve sayi olmayan atis var bilmiyorum. 35 den assagi olmasi imkansizda. bana 40 lazim :)

Ben de kaptan oldugu icin 20 almissa 40 yapiyor o da rakibi ucu ucuna devirmeme yetecek gibi sanki. 25 sayi 7 asistine kadar kesin eminim ama diger verilerinden emin degilim.

Son düzenleme:
Aykut Bey eger 20 puan almissa da ben galip tamamlayacagim. 25 sayi atmis 7 asist ama ne kadar faul, top kaybi ve sayi olmayan atis var bilmiyorum. 35 den assagi olmasi imkansizda. bana 40 lazim :)

Ben de kaptan oldugu icin 20 almissa 40 yapiyor o da rakibi ucu ucuna devirmeme yetecek gibi sanki. 25 sayi 7 asistine kadar kesin eminim ama diger verilerinden emin degilim.

maçı izledim. 25 sayı 7 asist varsa gerisi şöyledir:

4 ribaund falan aldı. kendisine 5 faul falan da yapıldı. 2 top çalması kesin var. +43 yapar.

3 faulü vardı. 2 blok yedi. 5 tane 2 sayılık, 5 tane de 3 lük kesin kaçırdı. 3 tane serbest atış kesin kaçırdı. top kaybını bilmiyorum, hadi ona da 2 diyelim. -20 yapar.

shved'in ortalama puanı: 23 gelir.

Khimki-Efes maçında veriler girilememiş malesef. Benim gibi Shved alanlara bir çözüm gerekiyor. DOğuşu tebrik ederim bu arada. Amacım Shvedin mümkün olduğunca çok atması ve maçı Efesin almasıydı. İstediğim oldu. Ama istatistikleri göremiyoruz malesef.Eurolig sesimizi duy.

Çok ilginç, mackolik, sofascore gibi uygulamalarda da görünmüyordu maçın bilgileri.
25 yapmış Shved.
Doğuş bu sene çok farklı, kendini çok geliştirmiş.