EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Micov dan sürpriz bekliyordum, yapmış da ama farklı yönde :)
Earl Clark ı çıkardım diye hatırlıyorum, umarım hiç burakmamışımdır. -13 hiç görmemiştim.
Jordan Mickey i denemeye cesaret edememiştim, pişmanım

Son düzenleme:
Haftanın hayal kırıklığı şüphesiz Milutinov olacak. Çok da iyi oynamasını beklediğimiz Maccabi maçında yoktu nerdeyse sahada.
Micov üzerine plan yapanlar da büyük şok yaşadılar.
Gill hiç oynamadı. Kadroda tutanlar yandı.
Nedovic'i de değiştirmeyenler bu haftayı kayıpla kapatacaklar.

Piyango oyuncu sanırım Kane'di. Ben de 1-2 takıma almıştım ama o takımlar da Gill de var malesef.

Bu akşam Calathes kaptan olarak 50 üstü getiremezse daha da dibe çökeceğim. Tek kurtuluş Calathes!

J. Mickey hiç beğenmediğim bir oyuncu da olsa bu hafta en iyi 2-3 takımıma almış olmanın huzuru içerisindeyim. Evet beyler, ufaktan tepelere yerleşme vakti geldi :)

Peiners ve Calathes de bu haftanın yakanları arasına katılıyor.
Singleton ve Pangos da biraz kıpırdanmaya başladılar sanki.

Rezil bir hafta oldu benim için. Gill ve Wilbekinlerin çoğundan çıkmamıştım elimde patladılar maalesef.

Peinersi Milutinov da batırdı resmen.

Dün gece birebirde rakibim bana ciddi bir fark atmıştı,bugün esas oyuncularım oynadı ve kazandım.3 Galibiyet 1 Yenilgi ile devam ediyorum.

Calathes hala patlama yapamadı,yinede vazgeçmek yok.

Sadece sormak istediğim birşey var Mickey leri, Gill'in sakatlandığını öğrendikten sonra mı aldın önce mi? :D

önce almıştım, gill'in sakat olduğunu bilmiyordum zaten, bilsem en iyi 3. takımıma black yerine gill almazdım :)

peiners saçmaladı bu kez de, yine de genel klasmanda 50'lere gelmişim, bizim ligde de tepelere çıktığım bir hafta oldu peiners'e rağmen. mickey ve sezon başı uzun planlamalarım bunda etken sanırım. tüm takımlarda shengelia ve tavares vardı ilk haftadan itibaren.

Kötü bir hafta oldu benim için..Gill her takımımda vardı. Üstüne Peiners -5 yapınca iyice batırdım. iyi bir başlangıç yapöıştım ama sezon berbat devam ediyor benim için. umarım böyle devam etmez.

Kotu bir hafta oldu benim icin diye yazanlar benim durumumu gormez gibi yazmislar. yahu 5 oyuncu birden 1 puan getirir mi ? Yok boyle bir sey :ROFLMAO::)

Elimi neye atsam kuruyor :) yok yok ne desem bilmiyorum. Bana kafayi yedirmek icin duzenlemis bu turnuva. oyle karar verdim :)

Allahini seven benim icin kotu bir hafta oldu demesin, benim durumuma bakan sevinir guler gecer durumuna :)

Ben bu hafta Pangos u da düşünüyorum. Ve hala acaba 1-2 Calathes saklasammı diye de içimden geçiyor. Erick Green herhalde bu hafta da oynamaz, Guduric de biraz süre alabilir diye düşünüyorum.

Mickey, Kane, Doğuş gibi isimleri mecburen alıyoruz takımlara, birde Mitoglu nu yedeklere.

Bir şekilde De Colo, Shved, Vesely, Tavares ve Shengelia yı mutlaka kadroya katmak lazım. Ama sanırım bu büyük bir sır değil :)
Bunu yapmak için de diğer 3 yere 1 civarı birilerini bulmak gerekiyor ve bu hafta için ilk seçenekler de Mickey ve Kane, en azından her ikisinin de fiyatları yükselecek. (Kayıtlara geçsin diye yazıyorum, Mickey 0.82 ve Kane de 0.93 k bu hafta.)

Mickey, Kane, Doğuş gibi isimleri mecburen alıyoruz takımlara, birde Mitoglu nu yedeklere.

Bir şekilde De Colo, Shved, Vesely, Tavares ve Shengelia yı mutlaka kadroya katmak lazım. Ama sanırım bu büyük bir sır değil :)
Bunu yapmak için de diğer 3 yere 1 civarı birilerini bulmak gerekiyor ve bu hafta için ilk seçenekler de Mickey ve Kane, en azından her ikisinin de fiyatları yükselecek. (Kayıtlara geçsin diye yazıyorum, Mickey 0.82 ve Kane de 0.93 k bu hafta.)

En değerli takımıma, Shved, Mike James,Vesely,Shengelia ve Llull 'u alabildim beraberce anca. De Colo o takımda dışarda kalıyor. Alabilirsem alıcam ilerde ama biraz zor olacak çünkü diğer oyuncuların değeri düşük. Ama diğer takımlarda genelde De Colo-Shved ikilisini aldım hep. Vesely'yi de almak çok zor üçü birden. 3 tane 2 milyonun üzerinde oyuncu zor gerçekten. Geri kalanı çöp oluyor. Süprizleri yakalayıp değer yükseltmek daha önemli .Mickey ve Kane bu açıdan uygun olabilir. Ya da Papapetrou, Mitoglou gibi oyuncular. Ama belli de olmaz. Kimin iyi oynadığı biraz da şans meselesi.

Euroleague günü geldi çattı. Hayırlı olsun.:D
Mickey ve Kane açık ara en çok alınanlar arasındaymış. Tam da düşündüğüm gibi. Ya beraber batıcaz, ya da beraber çıkıcaz.