EuroLeague Fantasy Challenge 2019-2020

Fener’den hayır yok ki De Colo’dan hayır gelsin.
Bu haftaki kadromu az önde kurdum. Biraz değişik bi kadro oldu ama bakalım görücez artık..

Efes 12 sayı farkla önde. Peynir ekmek gibi sayı buluyor. Kızılyıldız çok kısır. Fark artacak gibi böyle giderse, koç umarım son çeyrek yedekleri almaz.

Simon, Micic, Peters'dan PIR bekliyoruz.

Khimki-Panathinaikos maçı inanılmaz zevkli ve çekişmeli geçerken,

Efes- Kızılyıldız maçı bir o kadar kopuk ve zevksiz geçiyor.

Efes maçında 3. çeyrekte fark kapandı.

Khimki maçı bitti bu arada Shved şov yaptı 30.8 PIR.
Tımma 20.9 PIR.

Calathes 15, Fredette 15 PIR

Saçmalayan bi Calathes > saçmalayan Göksenin. Ulan o kadar Nba yaptın ettin nasıl çembere değmeyen, sadece panyaya değen turnike atmayı başarabiliyorsun ya aklım almıyor. Cidden Calathes saçmalayınca parkede acayip bi insana dönüşüyor. İlk kez alalım dedik haftalardır iyi PIR’ler getiriyor diye ....
Simon efendi de saçmalamaya başladı düşürdü iyice puanı.

Tolga Çıralı'nın tavsiyelerine uydum bazılarına ama Gudaitis konusunda epey yanılttı beni. Şu ana kadar -3 PIR'da.Belki de 1 hafta daha beklemek gerekiyordu almak için. Micic'ten ve De Colo'dan da çıkma zamanı demişti.
Micic bugün şov yaptı. Allah'tan bazılarından çıkmamıştım . Ancak De Colo çok değerlendiğinden ve kredi yaratmak gerektiğinden De Colo'ların hepsinden çıktım. Umarım De Colo da yarın şov yapmaz.

Son düzenleme:
Tolga Çıralı'nın tavsiyelerine uydum bazılarına ama Gudaitis konusunda epey yanılttı beni. Şu ana kadar -3 PIR'da.Belki de 1 hafta daha beklemek gerekiyordu almak için. Micic'ten ve De Colo'dan da çıkma zamanı demişti.
Micic bugün şov yaptı. Allah'tan bazılarından çıkmamıştım . Ancak De Colo çok değerlendiğinden ve kredi yaratmak gerektiğinden De Colo'ların hepsinden çıktım. Umarım De Colo da yarın şov yapmaz.
Gudaitis 'i ben Jekiri'lerden çıkarak aldım. 8'e rağmen takasımdan memnunum çünkü haftalık değil en az 3 haftalık almıştım ve gelecek haftalarda oyuncu değişikliği hakkını o bölgede yapmamayı garantilemek istemiştim. Bugün Kaleb Tarkewski her zamankinin aksine erken faul problemine girmedi ve kendisinden beklenenin aksine sezonun en iyi oyununu oynadı. Alba'nın koş koş basketbolu da Gudaitis'e ters geldi sanırım. Ama hala aynı fikirdeyim, 3 hafta sonunda 2,40'ı görecektir ve gelecek 2 haftada en az 40 pır yapacağını düşünüyorum.

Micic konusunda zaten bu hafta kendisinden kötü pır yapmasını beklemiyordum. Yalnızca Efes'in gelecek fikstürünü düşünerek onunla aynı yapabilecek shved'le takaslamanın mantıklı olacağını düşünmüştüm. Ama sanırım hatam, ben kadrolarımı gelecek haftaları düşünerek yapıyorum ve kendi takımımın kredi yapısını gözeterek hamleler yapıyorum. Bu bakımdan yanıltıcı olduysam artık kusura bakmayın Bayça Bey.

Yahu Diot denen adam son saniye topu elinden savurdu yarı sahadan. Şimdi bu salak saçma hareket de -1 olarak geri döndü bana. Lighty falan da çok kötüyken iyi toparladı ikisi. Ama Giffey kötü getirdi. Bakalım yarın artık kısmet..

Gudaitis 'i ben Jekiri'lerden çıkarak aldım. 8'e rağmen takasımdan memnunum çünkü haftalık değil en az 3 haftalık almıştım ve gelecek haftalarda oyuncu değişikliği hakkını o bölgede yapmamayı garantilemek istemiştim. Bugün Kaleb Tarkewski her zamankinin aksine erken faul problemine girmedi ve kendisinden beklenenin aksine sezonun en iyi oyununu oynadı. Alba'nın koş koş basketbolu da Gudaitis'e ters geldi sanırım. Ama hala aynı fikirdeyim, 3 hafta sonunda 2,40'ı görecektir ve gelecek 2 haftada en az 40 pır yapacağını düşünüyorum.

Micic konusunda zaten bu hafta kendisinden kötü pır yapmasını beklemiyordum. Yalnızca Efes'in gelecek fikstürünü düşünerek onunla aynı yapabilecek shved'le takaslamanın mantıklı olacağını düşünmüştüm. Ama sanırım hatam, ben kadrolarımı gelecek haftaları düşünerek yapıyorum ve kendi takımımın kredi yapısını gözeterek hamleler yapıyorum. Bu bakımdan yanıltıcı olduysam artık kusura bakmayın Bayça Bey.

Tolga bey, sorun yok takılıyorum ben:)Asıl siz kusura bakmayın.Sonuçta siz fikirlerinizi paylaşıyorsunuz. Fikirlerinize ne kadar değer verdiğimi göstermeye çalışıyorum. Yoksa dediklerinize uymazdım.Zaten ligde de üst sıralardasınız.Değerli görüşlerinizi paylaşmışsınız. Zaten Gudaitisi ben de eninde sonunda alacaktım. Sadece aklıma bu hafta soktunuz ve koş koş oyuna gelemedi malesef GUdaitis ama bence de Gudaitisin değeri artacaktır. Micic bu hafta gayet iyi getirdi ama fikstürüne bakmadım tabi. O konuda da haklı olabilirsiniz. Bekleyip görmek lazım.

Son düzenleme:
James ilk yarıdan 13-14 lere geldi. Dün Calathes-James arasında çok kalmıştım seçimim Calathes olmuştu baya yükseklerde seyrediyordu. Maşallah dün ilk sekteye benim seçimimle uğradı.

Yani akli dengemi yitiricem gerçekten. Geçen sezondan beri haftalarca 20 bandında getiren, en çöp maçta, en hezimete uğradıkları oyunda bile 17-18 getiren Milutinov, doğru düzgün pivotu bile olmayan CSKA karşısında yokları oynuyor, 4 nedir abi ya 4 !! Kime, neye sinirleneciğimi bilmiyorum artık.

Eyvah eyvah Casspiden çıkmıştım bu hafta ilk çeyrek oh sayı falan atamıyor derken 2.çeyrek bir anda 13 e fırladı hoca çıkar şunu dinlendir bir şey yap başımız belaya girecek herkeste de var genelde Casspi

fenerbahçe maçında anlık skor 47-32. son 15 dakika. Fenerbahçe takımının toplam pır sayısı rakamla 0:) Gelecek hafta Fenerbahçeli oyuncuları ucuz alacağız derken, bu takımdan oyuncu alınmaz düşüncesine geldim.

ek: Bu arada ikinci yarı sloukas hiç oynamadı. Sloukas almayı planlıyordum gelecek hafta oysa ki. Obradovic, Sloukas dan kurtulmaya çalışıyor sanırım:)