EuroLeague Fantasy Challenge 2019-2020

GS basket 2 (H2H) ligimize 9 kişi katılmış. Mehmet beye söylemiştim eğer katılan olmazsa kapatabiliriz diye ama 9 kişi fena bir rakam değil. Bugün de son gün girmek isteyenler daha fazla olabilir diye son kez şuraya koyalım dursun eğer hala H2H lige girmek isterseniz. Bizim ligimiz mevcut. Bekleriz.

Ligin adı: GS Basket 2
Ligin kodu: 79DPXUU3

Kusura bakmayın birkaç kez yazdım ama henüz görmemiş olanlar olabilir.

GS basket 2 (H2H) ligimize 9 kişi katılmış. Mehmet beye söylemiştim eğer katılan olmazsa kapatabiliriz diye ama 9 kişi fena bir rakam değil. Bugün de son gün girmek isteyenler daha fazla olabilir diye son kez şuraya koyalım dursun eğer hala H2H lige girmek isterseniz. Bizim ligimiz mevcut. Bekleriz.

Bayça Bey, ligde "Keskiner" adlı kullanıcının 2 takımı var. Birini silebilirsiniz.

Bayca Bey bir yanlislik var ama, bahsettiginiz lig classic - H2H degil. Sonradan cevrilebiliniyorsa tamam ama bu lig classic olmus haberiniz olsun. Zaten 213 kisinin katilmis oldugu classic ligimiz mevcut. Umarim ne demek istedigimi anlatabilmisimdir.

2. H2H ligimizi unutanlar için bir daha hatırlatayım istedim.

Şu anda 4 kişi var.
Lig klasik olarak gözüküyor cidden..Bu akşam tarihin en çekişmeli Euroleague sezonu başlıyor. Playoff tahminim sıralı şekilde
Real
Fenerbahçe
Barça
Efes
CSKA
Milano
Khimki
Maccabi

Underdog takımım Khimki..Takip edeceğim oyuncular Vildoza, Hermansson, Giedraitis, Nigel Hayes, Landale, Ron Baker, Alex Perez, Jerebko, Casspi, Monroe, TJ Bray (Geçen sezon Alman ligini kasıp kavurmustu), N.Stauskas, Wade Baldwin..Umarım iyi bir haftasonu geçirir takimlarim. Herkese bol şanslar..

H2H ligini bir an önce netleştirelim. Bir de geçtiğimiz yıllarda popüler bir klasik lig vardı adı aklıma gelmeyen, onun ve benzerlerinin isimlerini yazabilir misiniz?

Bayça Bey, ligde "Keskiner" adlı kullanıcının 2 takımı var. Birini silebilirsiniz.

Keskinerin, Germakoci isimli takımlı silinmiştir bilginize şu an da ligde 13 takım mevcut bulunmaktadır. Yalnız ligi h2h olarak kurmuştum. Classic lig olarak gözüküyor. Anlamadım. Bulamadım ligi h2h e çevirmek gibi bir bölüm bulunmuyor sanırım. 13 kişiyle de classic lig olmaz orada bir yanlışlık yapmış olabilirim. Belki de classic olarak gözüküyordur neyse bakalım bugün h2h değilse kapatabiliriz.

Bu arada girilecek popüler ligler olarak. IBN Classic (Interbasket) , Euroleague Turkey var.

H2h isterseniz bir tane daha açalım diyicem ama, 1 saat kaldığından yeterli sayıda kişi sağlayamayabiliriz.

İsterseniz hazırda Ayhan Bozdenizin kurduğu h2h lig var 8 kişilik yer var eğer kendi de izin verirse onun ligine girebilirsiniz. @Ayhan Bozdeniz

Bu arada Shved ve larkin oynayacak mı bilgisi olan var mı acaba?

Son düzenleme:
Cikarmayalim Hakan Bey, ne de olsa herkese acik bir lig. O degil de dikkatimi garip takim isimleri cekti. Hele bir tanesi var ki gulmemek elde degil, "Alman filmlerindeki bahcivan adam" diye takim mi olur yahu :)

Çok takımdan dolayı demedim Mehmet Bey, hile yaptıkları için dedim. Geçen sene dünyada ilk 10 takımın tamamı Yunan ve İsrail takımları oldu yaptıkları hilelerle, yoksa ben de 5'den fazla takımla katılacağım. İşin o kısmında değilim zaten. Ha bu demek değildir ki bu katılan arkadaşlar hile yaptı Karar buysa uyarız yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar ben geldim. Ama dün işim dolayısıyla son anda 4 takım anca kurabildim bu yıl. Onların da 3 tanesi patlamış zaten. Herkese merhabalar. Lige biraz evvel katıldım ama şu an için adım sıralamada görünmüyor. Acaba bu haftanın puanı geçersiz mi oluyor hafta başladıktan sonra lige girince?

İyi giden takımım, Campazzo (k) - Djedovic - Simon - Mirotic - Ayon - Sam Van Rossom :/ - Livio - Deshaun Thomas.

Askerlik dolayısıyla zaten beni indirirsiniz bu yıl. Oynayan arkadaşlar, herkese başarılar.