EuroLeague Fantasy Challenge 2019-2020

GSBasket H2H ligi 23. hafta panoraması:

Haftanın kazananı: MSB3 +26.6
Haftanın takımı: MSB3 167.8
Haftanın maçı: MSB3- Troy 308.9

Lig lideri: MSB3 (19/23 galibiyet)
Derbiyi kazanan MSB3 şampiyonluğu daha da yaklaştı. son 7 haftaya en yakın rakibi Bayram Havarileri'nin 2 galibiyet önünde giriyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSBasket Normal Sezon ligi 23. hafta panoraması:

1️ Davies (Işıtan Doğan) 3917 (1) Dünyada 39.
2 Mehmet Baturalp (Hakan Sağlam) 3845 (2) Dünyada 128.
3 Netaş (Kaan Gürbüz) 3835 (3) Dünyada 161.
4️ Crixus (Aykut Kadıoğlu) 3814 (5) Dünyada 212.
5 Dirk Petrovic (Zeynep Emir) (4) 3795 Dünyada 287.

Haftanın kar edenleri:
Davies: yavaş yavaş zirveye doğru tırmanış:) 6 sıra daha yükseldi dünyada 39.
MSB3: h2h liginin lideri 173 puan aldı ve 6. sıraya yükseldi.

Haftanın zarar edenleri:
Dirk Petrovic: Ligde 1 sıra daha kaybederek 5. sıraya inme. Mike James kaptanlığı ve De Colo güveni birkaç hafta üst üste düşüşe sebep oldu ve 5. sıraya kadar geriledi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haftanın Oyuncusu: Mirotic 35.2 (Son saniye basketiyle galibiyeti de getirdi)
Haftanın Hayal Kırıklığı (f/p): Lorenzo Brown -6.3 verimilik ve Calathes 1 verimlilik.
Haftanın Takımı : Anadolu Efes 🇹🇷
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yine çift maç haftası ve yine çok düşük puanlar. Tabii bunda DNP'lerin de etkisi büyük.
Üst sıra takımları epey düşük puanlar almışlar aslında. Yaklaşma fırsatını tepmiş olduk.

Wilbekin de oynamadı , iyi giderken kötü bitirdim ilk turu. Manevra da yapamıyorum, alternatif isimlerin çoğu sakat. Kalan adamlar da PIR için çok aşağı seviye adamlar.. Tıkandım kaldım.

Micic şov yapıyor, Larkine sıra gelmedi. Şu an da sayısı yok malesef. O kadar takımda kaptandı. Etkisi büyük olacak ne yazık ki.

DeShaun Thomas'ı en iyi takımıma aldım diye sevinirken baktım ki Lucic'i almışım. ikinci takımıma almışım Thomas'ı. Lucic de tanınmayacak haldeydi.

GSBasket H2H ligi 24. hafta panoraması:

Haftanın kazananı: Crixus (Aykut Kadıoğlu) +57.7
Haftanın takımı: Cimbom Warriors (Bayça Oral) 192.1
Haftanın maçı: Cimbom Warriors (Bayça Oral)- Alisercan 372.6
Haftanın en çekişmeli maçı: Focusvictory (Hakan Sağlam) - Troy (Kaan Gürbüz) 180.3-177.3

Lig lideri: MSB3 (20/24 galibiyet)
MSB3 şampiyonluğa doğru adım adım ilerliyor. son 6 hafta kala Bayram Havarileri'nin 2 galibiyet önünde.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSBasket Normal Sezon ligi 24. hafta panoraması:

1️ Davies (Işıtan Doğan) 4079 (1) Dünyada 65.
2 Mehmet Baturalp (Hakan Sağlam) 4025 (2) Dünyada 159.
3 Netaş (Kaan Gürbüz) 4022 (3) Dünyada 170.
4 Yalçın Granit (Hakan Sağlam) 3985 (8) Dünyada 275.
5️ Crixus (Aykut Kadıoğlu) 3975 (4) Dünyada 323.

Haftanın kar edenleri:
Yalçın Granit (Hakan Sağlam): 213 puanla üst sıralardaki en iyi puanı aldı ve 4 sıra birden yükselerek bu sezon ilk kez en iyi beşli arasına adını yazdırdı.

Haftanın zarar edenleri:
Davies: 162 puan alarak dünyada 65. sıraya geriledi.
Crixus 161 puan alarak ligde 5. sıraya geriledi.
Dirk Petrovic: 170 puan alarak , ligde 3 sıra daha kaybederek 8. sıraya indi.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Haftanın Oyuncuları: Delaney 40.7 verimlilik / Deshaun Thomas 33 verimlilik
Haftanın Hayal Kırıklıkları (f/p): De Colo ve Lucic 0 verimilik
Haftanın Takımı : Maccabi Tel Aviv
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bir çift maç haftasını daha zarar ziyanla kapattık. Artık ilk 10 ihtimalimizi pek olası görmüyorum ama yine de son ana kadar mücadeleye devam tabii.

bu birçok şeyi değiştirir.
Larkin yokken kim kaptan olacak ? Mirotic ? Bize karşı Campazzo ?, James ?
O parayı harcadıktan sonra Larkini geri alabilecek miyiz yoksa parayı çarçur edip sonra sürünecek miyiz ?
Larkin nasıl geri dönecek ?