Fenerbahçe 57 - Galatasaray 51 (1-0)

TBBL Final Serisi 1. Maç
Fenerbahçe-GALATASARAY
Yer:Caferağa Spor Salonu
06.05.2010 Perşembe

İlk konum sanırım umarım şampiyonluğun da ilk adımı olur.

İçim rahat etmiyor!

Re: Fenerbahçe-GALATASARAY'IMIZ{TBBL Final Serisi 1. Maç}

İşte dananın kuyruğunun koptuğu yere geldik. Bir hata koca bir sezonu götürebilir. Eğer Caferağa'da bir maç alırsak şampiyon oluruz. Bence serinin bizim açıdan kaderini şüphesiz Katie ve Leuchanka'nın performansı+Türk oyuncular belirleyecek.

Bu arada bugün botaş fener maçını izlererken Sutton Brown sakatlandı ayak bileğinden ciddi görünmüyordu. 4. çeyrekte de Begüm sakatlandı sanırım Işıl ve Augustus'un ki gibi çapraz bağları koptu çok acı çekiyordu sedyeyle ve ağlayarak götürdüler salondan. Geçmiş olsun diyelim.

Caferağ da olucam biraz küfür duymak istiyorum..

Sakın yanlış anlamayın lan bu fbli falan diye.Belirtmek istediğim şey fb taraftarının ne kadar çok küfür ettiğidir.

Caferağda o kadar küfür bir anons bile yok biz kendi sahamızda oynarken "lan" desek hemen anons.

Saldır Galatasarayım..

Sezai Saçak' Alıntı:
Caferağ da olucam biraz küfür duymak istiyorum..

Sakın yanlış anlamayın lan bu fbli falan diye.Belirtmek istediğim şey fb taraftarının ne kadar çok küfür ettiğidir.

Caferağda o kadar küfür bir anons bile yok biz kendi sahamızda oynarken "lan" desek hemen anons.

Saldır Galatasarayım..
Bende gitmeyi düşünüyorum ama kendimi tutamamaktan korkuyorum. :)

kendimizi tutamama durumu muhtemel :) aykunla birlikte gitmiştik gecen yılki caferağadaki maça o salonda işimiz gercekten zor salon salon değil ama akustiği iyi küçük ama içerdeki ses baya etkileyici oluyor gercekten birde anonscu durumuda var .. sonuc olarak biz galatasara'yız.neler gördük neler cafer ağa bize vız gelir tırs gider oyuncularımız yeterki gercekten istesinler!!onlar gercekten inanırlar ve isterlerse şampiyon olamama gibi bi durumumuz olduğunu sanmıyorum caferağadaki alıcağımız tek bir maç bana göre seriyi ve şampiyonluğu bize getirir!!caferağadaki ilk maçta orada olacağım gelicek arkadaşlar olursa bi organizasyon yapabilirz.. saldır GALATASARAY...

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
[quote="Sezai Saçak":3i5aixxx]Caferağ da olucam biraz küfür duymak istiyorum..

Saldır Galatasarayım..
Bende gitmeyi düşünüyorum ama kendimi tutamamaktan korkuyorum. :)[/quote:3i5aixxx]

Ben caferağda hiç maç kaçırmadım gel sorun olmuyo sen içinde gerçek galatasaray ruhuna sığınıyosun ve ordan çıktığında galatasarayı daha fazla seviyosun emin ol..

Ben caferağda hiç maç kaçırmadım gel sorun olmuyo sen içinde gerçek galatasaray ruhuna sığınıyosun ve ordan çıktığında galatasarayı daha fazla seviyosun emin ol..
Zaten modadayım her gün ama bir pozisyon olur falan işte ondan korkuyorum sinirlenirim falan yoksa her türlü giderim.

Tamika sırtlar takımı öyle geliyor bana.Caferağa'da 1 maç kazanırsak şampiyonuz demektir.

Saldır Galatasaray !

Yelena sezon boyunca bir şey yapmadı tam kendini düzlüğe çıkaracağı maç. Onun performansı çok önemli. Tamika, Sophia gerekeni zaten yapacaktır, iş diğer oyuncularımızda. Katie ne oldu bu arada?

Samet Semiz' Alıntı:
Yelena sezon boyunca bir şey yapmadı tam kendini düzlüğe çıkaracağı maç. Onun performansı çok önemli. Tamika, Sophia gerekeni zaten yapacaktır, iş diğer oyuncularımızda. Katie ne oldu bu arada?
Katie büyük ihtimalle oynayacak mersin maçında tedbir amaçlı oynamadı zaten. Eğer bir maç kazanırsak Abdi İpekçi bence fulla yakın dolar. Ve biz şampiyon oluruz.

Sezai nerde bu salon. Maça gitmek isteyen varsa beraber gidelim birbirimizi frenleyelim.
Salona mecidiyeköyden nasıl giderim ?

kadıköy meydanına çok yakın..
bir şekilde kendini kadıköy meydana at, sonrası kolay..
balık pazarının bir ucundan gir, bir ucundan çık.
sağına dön, salon orada..
sıradan bir lisenin spor salonu gibi bir yer..

Deniz Baskın' Alıntı:
Sezai nerde bu salon. Maça gitmek isteyen varsa beraber gidelim birbirimizi frenleyelim.

Sen metrobüsle söğütlü çeşme durağına gel yani son durak ben seni ordan alır kubilay da gelmek isterse oda her gün modadaymış modadan da onu alırız sonra 3ümüz başka gelmek istiyen varsa daha fazla kişi gideriz..

Veya deniz yoluyla sonuçta kadıkoyün biyerine gel ordan gideriz.

söğütlüçeşme metrobüs uygundur. Tel. numaranı özelden atarsın sezai

Sen metrobüsle söğütlü çeşme durağına gel yani son durak ben seni ordan alır kubilay da gelmek isterse oda her gün modadaymış modadan da onu alırız sonra 3ümüz başka gelmek istiyen varsa daha fazla kişi gideriz..

Veya deniz yoluyla sonuçta kadıkoyün biyerine gel ordan gideriz.
Tamam bana uyar valla iyi olur.