Fenerbahçe 57 - Galatasaray 51 (1-0)

Re: Fenerbahçe-GALATASARAY'IMIZ{TBBL Final Serisi 1. Maç}

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Hakan Avci":3kfmg14h]Arkadaslar,kac galibiyet gerekiyor sampiyon olmak icin?
3galibiyete ulaşan şampiyon oluyor.[/quote:3kfmg14h]Tesekkürler. ;)

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Sezai Saçak":2peewooq]Caferağ da olucam biraz küfür duymak istiyorum..

Sakın yanlış anlamayın lan bu fbli falan diye.Belirtmek istediğim şey fb taraftarının ne kadar çok küfür ettiğidir.

Caferağda o kadar küfür bir anons bile yok biz kendi sahamızda oynarken "lan" desek hemen anons.

Saldır Galatasarayım..
Yeni birsey digil ki Sezai (abi),onlar kendi salonlarinda onca küfür ederken bir anons bile yok,biz kendi sahamizda iken öksürsek anons,hapsirsak anons. :( :?[/quote:2peewooq]

Ben Caferağda maç kaçırmadığım için biliyorum bu kadar rezil bir tribün olamaz dünya üzerinde..

Hakan Abi bu arada yaşımı belirtmediğim için kusura bakma

İnanıyorum caferağada 2 maçtan 1 tanesini alırsak şampiyon biziz! Abdi ipekçideki maçlara gideceğin inşallah bi terslik olmazsa.
Şampiyonluk için saldırın dişi aslanlar!

takıma güveniyorum,penny taylorı iyi savunmamız gerekiyor tüm maçlarda,hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah...

Kadiköyde 1 galibiyet şampiyonluk getirir, bundan eminim..

saldirin, saldirin, saldirin, şampiyonluk için saldırin !!!!

Sezai Saçak' Alıntı:
Ben Caferağda maç kaçırmadığım için biliyorum bu kadar rezil bir tribün olamaz dünya üzerinde..

Madem yasin 16 niye profiline yazmiyorsunda beni ugrastiriyorsun ya... :) :p

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Sezai Saçak":2bgkejj8]

Madem yasin 16 niye profiline yazmiyorsunda beni ugrastiriyorsun ya... :) :p[/quote:2bgkejj8]

Abi sordum yöneticiye sorun mu ne varmış yaşı ayarlamakta bende imza yerine yazacaktım imzayı ayrıldıktan sonra tek aşkım galatasaray yazarak değiştirdim kaldı öyle tekrar kusura bakma :) :)

şimdi kimler geliyo
1)sezai
2)deniz
3)kubilay
Başka gelen var mı ona göre buluşup gidelim...

Deniz Baskın' Alıntı:
şimdi kimler geliyo
1)sezai
2)deniz
3)kubilay
Başka gelen var mı ona göre buluşup gidelim...

Kubilay gelmiyormuş galiba ilk maç onun için çok geçmiş cumartesi antalya maçına gidicekmiş ben caferağda her maça geliyorum.

Bu arada gelen varsa sölesin.

slm arkadaslapr ben hollandadan yaziyom. Ben tek bir sey anlamadim seri 0 0 baslamiyormu teletekse baktim 1 0 fenerbahce onde diyor. Normalde 0 0 olmasi gerekmiyormu. Final maci ya ondan sordum. Cvp icin simdiden saol.

Eren Pullukcu' Alıntı:
slm arkadaslapr ben hollandadan yaziyom. Ben tek bir sey anlamadim seri 0 0 baslamiyormu teletekse baktim 1 0 fenerbahce onde diyor. Normalde 0 0 olmasi gerekmiyormu. Final maci ya ondan sordum. Cvp icin simdiden saol.

0-0 başlıyor.

Kalaycıoğlu: Az hata yapan kazanır
Galatasaray antrenörü Zafer Kalaycıoğlu finali iki hak eden takımın oynayacağını ve hak edenin şampiyon olacağını söyledi.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi play-off finalinde Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Galatasaray'da antrenör Zafer Kalaycıoğlu, iki takımın da sezon içerisindeki performanslarıyla finali hak ettiğini söyledi.

Kalaycıoğlu, Basketbol Federasyonu resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, final serinin ilk maçını 6 Mayıs Perşembe günü Caferağa Spor Salonu'nda yapacaklarını ifade ederek, ''Gerçekten de herkesin gönlünden geçen finali yaşayacağız. Çünkü bayan basketbolunun ilerlemesi, büyük kulüplerin yaptığı yatırımlarla doğru orantılı olduğuna inanıyorum. Bayan basketbolunun tarihine baktığımız zaman kupaları kazanan iki takım finale kalmış oldu'' dedi.

Son dönemlerde çok sakatlık sorunu yaşadıklarını anlatan Kalaycıoğlu, ''Mersin Büyükşehir Belediyesi karşısında normal sezonda Sophia Young'ı kullanamamıştık ki ona rağmen kazandık. Bahar'ın ve son olarak da play-off'ta Kathryn Douglas'ın sakatlanmasına rağmen maçlarımızı kazanmayı başardık. Bu bizim takım olarak ne kadar çok istediğimizin, herkesin ne kadar eksikliğini gidermek için çalıştığının bir göstergesi'' diye konuştu.

Kalaycıoğlu, Işıl Alben'in sakatlığı nedeniyle oyun kurucu olarak görev yapan Nilay ve Tuğba'nın önemli sorumluluk aldığını belirterek, ''Onların bu katkısını saygıyla karşılıyorum. Amacımız kendi işimizi yapmak. Ligin en az sayı yiyen ve en iyi savunma yapan takımı olarak bu performansımızı sürdürmek istiyoruz. Fenerbahçe karşısında daha iyi oynamamız gerekiyor. Çünkü maçlar daha zorlu geçecek. Türkiye Kupası tek maç üzerineydi. Ancak şimdi iki takımın da şampiyon olabilmesi için 3 maç kazanması gerekiyor. İyi oynayan taraf mutlaka kazanacaktır'' ifadelerini kullandı.

Kariyeri boyunca bir çok kez final heyecanı yaşadığını ve ilk maçın nerede oynandığının önemli olmadığını dile getiren tecrübeli antrenör, şunları kaydetti:

''Önemli olan maçın nerede oynandığından çok, nasıl oynandığıdır. Bizim kazanmamız için daha iyi oynamamız ve savunmamızı daha iyi yapmamız gerekiyor. Rakibimizin nasıl kurulduğunu ve ne kadar uzun süredir bir arada oynadığını en iyi şekilde bilen benim. Gerçekten onlarda hiç eksik göremiyorum. Begüm sakatlandı, ama doğrusu o da sezon içerisinde fazla dakika alamıyordu. Onun dışında Nevlin'in olmaması önemli bir kayıp. Bizde de Işıl yok. Sonuçta hiçbir şeyi kötü yapmamamız gerekiyor. Kim daha az hata yaparsa o şampiyonluğa

Maca giden kardeslerimiz dikkatli olsunlar... Bildigim kadariyla Galatasaray taraftari alinmiyor degil mi?

Emin Safak' Alıntı:
Maca giden kardeslerimiz dikkatli olsunlar... Bildigim kadariyla Galatasaray taraftari alinmiyor degil mi?
evet ama bende gideecim sessiz oturmak çok koyuyor ama inşallah bir tatsızlık çıkmaz :)

İnş. bu seride şansta yanımızda olur,Geçen yıllarda bu hep onların yanındaydı...

Konsantrasyon ve özgüven çok önemli bence. Sayı atamadan bir periyot bitirmiştik bir keresinde

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
sessiz kalmakta çözüm değil
hemen anlaşılabilir......
kamil abi nolursa olsun gideceim ya sanırım bir 5 6 yıldır maç kaçırmıyorum caferde ama sanırım 1kere olay oldu oda geçen yıl final serisinde maç bittikten sonra gözlerimden anladılar herhalde bu maçtada güneş gözlüü takacagım :)

Nasıl dayanıyorsunuz helal olsun valla. İdrar tutmak gibi bir şey değil bu yani. :)