Fenerbahçe 57 - Galatasaray 51 (1-0)

Yani takımımıza ne diyeceğimi bilemiyorum ya.
Resmen yenilelim diye uğraştık.3. periyot 6 sayı falan atabildik sanırım.Takım skor bulamazken neden mola almıyoruz ki ?
Tüm sene boyunca Birsel'i durduramadık.Vallahi anlamıyorum ya.

Çok iyi başlayıp rakibi şaşırttık arkasından savunmamızı sertleştirmişken Yasemin'in oyunda olmadığı sürelerdeki savunmamız hoffmana kolay sayılar getirdi ve Birselinde olağanüstü 3lükleriyle geriye düştük fakat pressle bulduğumuz sayılarla maçı ortaya getirdik..
Bu noktada Tuğba'nın atamadığı boş turnike ve arkasından yediğimiz 3lükle kaybettik :oops:
Bana göre kazanmayı hakeden ve daha yakın takım bizdik ancak hakemlerin mükemmel (!) yönetimleri sayesinde seri 1-0 oldu..
Takımın mücadelesi arzusu isteği en üst seviyede böyle giderse cumartesi kazanır Abdi İpekçideki 2. maçta bu büyük taraftarla şampiyonluğu kutlarız..

Maçı bazı sebeplerden ötürü izleyemedim, yazılanları okuduğumda da iyi ki izlememişim diyorum..

Kısmet ikinci maça kaldı artık, haydi kızlar.

Fazla ümitlenmeyelim ZK ve bu oyuncu değiştirme ısrarı olduğu sürece biz zor kazanırız. Bulmuşsun yumuşacık feneri vur kafasına bir daha ayağa kalkacak hali olmasın ama yok. Sophia coşmuş hop dışarı en çok umut bağlanan Bahar pasla<nmıştır herhalde.