fenerbahce Maçında En İyi Oyuncumuz Kimdi ??

65a867bc1e0a3eefdf2474fnf9.jpg

Maçta adamın heryerinden hırs fışkırıyordu. :)

İlk basketi attı ve öyle bir yumruk salladıkı gökyüzüne içime bir huzur geldi, Hüso bu maçı verme!

TEŞEKKÜRLER BEŞOK!

GEÇ OLDU AMA SAĞLAM OLDU İYİKİ GİYDİN PARÇALIYI!

Hüseyin Beşok, Cüneyt Erden + TARAFTAR = +16 fark

Bugün çok güzel bir maç çıkardık takım ve taraftar olarak,

onlar parkede bizler tribünde elimizden geleni yaptık..

Hakettiğimiz Galibiyetti....

Başta Hüseyin Beşok
Sonra Galibiyete yürekten inanan bütün oyuncularımız
Onların galibiyete inanmasını sağlayan Koray Mincinozlu
Maçtan önce arayıp başarı dileyerek oyuncuları daha da hırslandıran Murat Özyer
ve Büyük Galatasaray taraftarı

ayhan şahenk´te fener maçı olacak mirsad sahada rasim kenarda olacak,üstüne tanjeviç de orda olacak ,Hüseyin Beşok takımın yıldızı olmayacak :=) tarih yazmaz bunu..

Hüseyin Beşok.

Ben diyorum ki; Fener normal 5'i ile sahaya çıksın biz 2 bilemedin 3 Hüseyin ile karşısında olalım yine onlara yeteriz !

Ben bir Türk Genci olarak, Hüseyin'i Milli Takımı'mda izleyemediğim için UTANIYORUM !

Tugay Aktepe' Alıntı:
Hüseyin Beşok.

Ben diyorum ki; Fener normal 5'i ile sahaya çıksın biz 2 bilemedin 3 Hüseyin ile karşısında olalım yine onlara yeteriz !

Ben bir Türk Genci olarak, Hüseyin'i Milli Takımı'mda izleyemediğim için UTANIYORUM !

Biraz başlık dışında olacak ama Tanjevic Fenerbahçe'ye bela olanları almıyor milli takıma nedense. Geçen seneden örnek verirsek; Kaya Peker, Tutku Açık gibi :) Hüseyin bu performansıyla milli sayfayı kapatmıştır artık :) Şaka bir yana gerçekten şu haliyle bile rahatlıkla oynar milli takımda ama nedense illa ki genç olalım genç olalım diye bir takıntımız var milli takımda..

İşte Ferhat Bey, Milli Takım'da Kırmızı-Beyaz'ın değil Sarı-Laci'nin sözsahibi olduğunun kanıtıdır bu.

Gerçekleri göremeyen içimizde yetişen ama dışımızda yer alan Turgay Demirel efendi de seyretsin bu olanları...

Hüseyin'in attığı her çift sayı Tanjevic'e, her tek sayı Turgay Demirel'e benden hediye olsun!