Fenerbahçe Ülker Maçı İçin Pankart Önerileri

Öncelikle herkese slm..

Bu sene genel anlamda basketbolda güzel şeyler yaşadık hep beraber salonlarda... Şimdi playoff'da yarıfinaldeyiz!

Rakibimizde çok sevdiğimiz yakından tanıdığımız bir rakip olunca bu maça özel pankart hazırlamakta farz oldu:)

Arkadaşlar herkesten pankart fikirlerinizi bekliyoruz,bu öneriler çarşamba günü saat 18:00 e kadar değerlendirilecek ve cuma günü salona gelecek

Siz önerin biz yazalım

Sevgiler
Murat

FB maçına yeni pankart yapalım murat'cım!!!
FENERE FINDIKLI ÇİKOLATA BİZE ACI KAHVE İÇMİYORUZ!!!
KANDIRDIĞINIZ BİZ DEĞİL YÖNETİM!!
ÜLKER YA EŞİT SPONSOR OL YADA DEFOL!!!!

çok klasik olcak ama..
WELCOME TO AHMET CÖMERT HELL[/b]

kesinlikle takımı motive edecek bir sey olması lazım ama şu mirsad'ın maç sonu fotosu hala unutamıyorum ona iyi bir yanıt vermeliyiz pankartla ya da hiç muhattap almayıp sahada mücadelemizle göstermeliyiz... o ona iyi bir yanıt olur tabii bir de fenerbahce ulker'e

"Onursuzlar hep vardır zaten fakat bizi farklı kılan ise onurumuz için döktüğümüz o terdir"

evet yeterince alakasız olabilir ama gerçekten içimden geldi yazmadan edemedim :)

Eyüp abinin söyledikleri hepimizin içinden geçiyor ama gelecek sezon için bütçe artışının konuşulacağı bir dönemde sıkıntı yaratabilir bu pankart.Yönetimin Ülkerle ters düşülmesi durumunda yeni sponsor bulabileceğine inanabilsem hemen açalım derim ama o pek mümkün gözükmüyor.

Benimkide birazcık saçma olacak ama...

ONURSUZCA DEĞİL ONURLUCA OYNA

bu da sporlukla alakalı değil ama belki takımı motive edebilir :atki

Ne Adımı Soyadımı Ne De Öldüğümdeki Yaşı... GALATASARAYlılığımı Göstersin O Mezar Taşı!!!
senin sevginle yaşıyoruz....

Onur UNCU' Alıntı:
Eyüp abinin söyledikleri hepimizin içinden geçiyor ama gelecek sezon için bütçe artışının konuşulacağı bir dönemde sıkıntı yaratabilir bu pankart.Yönetimin Ülkerle ters düşülmesi durumunda yeni sponsor bulabileceğine inanabilsem hemen açalım derim ama o pek mümkün gözükmüyor.
Boşverin Ülker verdiği paranın çoğunu kendi paralı askerlerine dağıtıyor zaten okadar para harcanıp bubdan çokdaha iyisini kurabilecek insanlar var basketbol camiasında hemde en Sarı Kırmızısından...

Spor Sergi Sarayı Ruhuyla gibi bir panlart açılmıştı. Onun güzel yazılmış olanı olabilir. Maddi konuda her türlü destek veririm. Aynı şekilde sahaya çıktıklarında gözlerin dolacağı bir pankart için de önerilerinizi bekliyorum. ve de tam konusu değil elbette ama ibrahim için özel bir küfürsüz eylem düşünülüyor mu??

Öncelikle öyle bir durum oldu ki ''Ne Efes ne Ülker ne de Telekom'' dediğimiz tezahürat yarı finale cuk diye oturacak :D

En samimi pankart : Canaydın Defol

'Zafere İnandık' pankartı az ve öz olur mu?

Cem Baba' Alıntı:
Öncelikle öyle bir durum oldu ki ''Ne Efes ne Ülker ne de Telekom'' dediğimiz tezahürat yarı finale cuk diye oturacak :D

En samimi pankart : Canaydın Defol

'Zafere İnandık' pankartı az ve öz olur mu?

Yarı Finalin ikinci maçında Canaydın'la uğraşacağımıza takımı desteklemekle uğraşalım. Zafer yerine Şampiyonluğa İnanıyoruz da olabilir. Spor Sergi Sarayı Ruhu'yle ilgili pankarta cevap bekliyorum.
Bu arada 85li yıllarla ilgili bir gazete küpürune rastladım. O zmanki basketbol forma reklamımız (dawkins, micheal skirt'li kadro) Özhan Canaydın'ın fabrikası olan Biesseci.

asiri ilgisiz ama bunu yazmadan gecemedim..... :oops:

SHAKE IT UP FENERIM

yok yok olmadi bu.nese gusel bisey yapilir parlak fikirli cok arkadasimiz var;espri ile karisik gusel sey yazilir 5-6 kelimeyle bile anlatilir

ya su runje ye yapilan tezahurati; son evimizdeki macda tufana yapdik asil onu ibos ibos diye mi yapsak,nese konu dagildi