Fenerbahce Ülker Maçı Zirvesi

Savaş Karadağ önderliğinde yarı finaldeki Fenerbahçe Ülker maçını Nevizade - Aslanım'da hep beraber izliyoruz! Katılabilen herkese davetimiz açık, gelin beraberce galibiyetimizi izleyelim, sevinçlerimizi birleştirelim..

Nevizade - Aslanım
20:30 maç saati, 20:00 gibi mekanda buluşuruz.

1- Savaş Karadağ
2- Arca Yıldırım
3-
4-

sözlük ekibinin halı saha turnuvası var, onlar olmayacak.
mekanı onlar ayarlayacaklardı, fakat bu da bizim üzerimize kaldı.
cuma günü sebebiyle mesaim çok yoğun ilgilenme şansım yok maalesef.
o zaman durum şu, beraber maç izlemeye niyetliyse gsbasket,
akıl birliği yapılacak, yarına ayar çekilecek,
biz de gelip hayatımızın önemli gecelerinden birine hep beraber eşlik edeceğiz.
yatay iletişim diye bir şey var, herkes elini soksa taşın altına,
hem aldıkları keyif artacak, hem de tablo daha fazla aidiyet yaratacak.
biz her şartta, 4-5 kişi olacağız birarada, arttıralım sayısını,
galibiyet sonrası sallayalım istiklali.

not: ne duygusal bir yolculuk, ne ebedi dostluğa atıf,
bu sezona, bu yola bir kupa lazım,
gelin fenere hep beraber koyalım..

+1. Yarın eve gidecektim normalde ama bu zirve kaçmaz :)

Savaş Karadağ
Arca Yıldırım
Berk Tuna
Aras Kafkaslı
Arda Ezer
Deniz Baskın
Yiğit Çelebi
Okan Alaşalvaroğlu
Burak Eyvel
Can Kırımlıoğlu
Eren Akın
Can Sarıtaş

Unuttuğum varsa af ola, yerimiz belli. Herkes 20:00 gibi mekanda olursa en güzeli.

Sağlık olsun Murat abi, başka maçlara kısmet. :) iyi antrenmanlar.

Mekana geçmeden önce, Mecidiyeköy metrosunda saat 7 buçuk gibi buluşacağız. Gelmek isteyenler birlikte geçeriz mekana.

Gönül isterdi ki kupaya giden yolculukta Nevizade´de omuz omuza olayım sarı-kırmızıya gönül verenlerle birlikte.

ULEB Cup´ta birlikte izlenilen Beşiktaş maçı tadında olması dileğiyle...

Basketbol gerçekten bu branşı bilen insanlarla izlenildiğinde büyük bir keyif veriyor insana. Derdini anlatabiliyorsun, baştan savma bi cevap almıyorsun soru sorduğunda.. Daha mutlu oluyorsun, zevk alıyorsun böyle insanlarla izledikçe..

Bugün ben bu keyifi yaşama mutluluğunu yaşadım ilk defa. Daha önce salonda beraber olmuştum ancak ilk defa hayatımda sarı-kırmızı renklerde basketbola gönül verenlerin arasında bir basketbol maçı izledim toplu halde televizyondan bir mekanda..

Herkese çok teşekkür ediyorum.. Vildan ablayla yüz yüze tanışmak mutluluk verdi. Sarp abiyi tanımak mutluluk verdi. Geri kalan abilerim ve kardeşlerimi birer ikişer defa da olsa önceki maçlardan görmüşlüğüm, muhabbet etmişliğim vardı zaten. Ancak onların da birçoğuyla çok daha güzel muhabbetler kurduk.. Umarım daha nice güzel organizasyonlar olur. Katılan ve emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.. Sizlerin arasında yer almak büyük keyif..

Öncelikle, bugün organizasyona katılan her isme teker teker teşekkür ediyorum. İlk gittiğimiz mekanda duramadığımız için de ayrı bir özür herkese. Neyse ki yeni yerimizi çabuk bulduk ve maçımızı sorunsuz izledik.

Sonuç istediğimiz şekilde bitmese de, bugün gördüğümüz bu birliktelik çok önemli. Sadece bir günde ayarlayabildiğimiz bu olaya yaklaşık 20 kişi katıldı ki bu bile iyi bir rakam.

Can çok güzel yazmış, herkesin bilgisi olması, olaylara farklı pencerelerden bakılması sohbetin tadını en üst seviyeye çıkardı gerçekten. Herkes ile ayrı bir konuşma yapmak bile çok zevkli.

Tribünde her zaman gördüğüm ama tanışamadığım Vildan abla ile tanışmak büyük mutluluk, tekrardan memnun oldum demek istiyorum. :)

En kötü organizasyonumuzun böyle olması dileğiyle, başka birliktelikler de yeni isimleri de görmek isteriz elbette.

Teşekkürler Savaş Karadağ.

1-Sühan Cem
2-Savaş Karadağ
3-Önder Çiçekoğlu
4-Deniz Baskın
5-Alen Hekimbaş
6-Emre Sarp
7-Can Kırımlıoğlu
8-Berk Tuna
9-Yiğit Çelebi
10-Vildan Akkan
11-Aras Kafkaslı
12-Arca Yıldırım
13-Burak Eyvel
Benim hatırladığım kadar bunlar vardı.Bende 2. çeyrekte teşrif ettim maça yoğun İstanbul trafiği yüzünden.

Erdal'ın yazdığı isimlere ek olarak,

Can Sarıtaş
Çiğdem Bağcı
Tolga Kaplan
Kendini saymayan Erdal Avcı, ( maçın kaybedilmesinde büyük payı var :D )
Bir de sözlükten aramıza dahil olan bir arkadaşımız vardı ancak af ola ismini hatırlamıyorum :)
Bir de Deniz'in bir arkadaşı daha vardı, adını bilmiyorum onun da :)

Yaklaşık 20 isim vardı neticesinde. Maçı kazansak çok daha efsane bir gece olurdu ancak böylesi de gerçekten çok güzeldi.