Fenerbahçeye büyük ceza!!!

bence gusel bi mail olusturulmali we bu maili herkes OLMAYAN FEDERASYONA GONDERMELI we ultraslan com dada yayinlanmali sabit topic olmali BU NEYAAAA biz 3 mac onlar para cezasi............bunun bi aciklamasi yok benceeee

fenerbahçe sitesinden:

Karşıyaka maçında çıkan olaylardan dolayı kulübümüze para cezası verildi. Sahaya girme eyleminden ötürü 1 maç saha kapatma cezası gerektiği, fakat olaylar sadece tahrik sonucu çıkan bir eylemden dolayı olduğundan ve süreklilik arz etmediğinden dolayı para cezasına çevrildiği belirtildi.

karara fenerbahçelilerin yorumları

beklediğim sonuç açıkçası aksi olsa şaşırırdım

bir de seyircisiz ceza verselerdi...

Buna çok sevindim işte. Saha kapatma cezası alsaydık çok yazık olurdu. TBF neyseki adil davranmış.

ben de inanmıyodum acıkcası fenerbahceye ceza cıkıcagına
mahmut uslu ortalıgı ayaga kaldırırdı
nerde bizde öyle yönetim tahkime itiraz edildiğinden bile süpheliyim..

bu kadarına da yuh yani.federasyon resmen 100. yılı diye adamlara torpil geçiyor.hadi 1 maç verseniz gene anlarız sadece para cezası.biz biri atladı diye 2 maç ceza bi de üstüne para cezası ödedik.pes doğrusu...

Merak etmeyin, resmi sitelerinde bir yazı yazarlar, olur biter.

Başlık da şu; "Biz de Ceza Alırsak..."

İçerikte de, arkamızdan oyunlar oynayan Türkiye Basketbol Federasyonu'na yazıklar olsun! 10.000 TL para cezası vermişler. Cumhuriyetimizi (?) içine sindiremeyen diğer basketbol klüpleri, arkamızdan kuyu kazıyorlar...

...

ya kardeşim çifte standartıdna bu kadarı olmaz ya şimdi biz gidicez fener maçında salonu boşaltcaklar 4641,5 maç ceza wercekler onlara 10 000 ytl :p OLMAZ Kİ GEREK YAYIN KONUSUNDA GEREKSE DE DİER OLAYLARDA ÇİFTE STANDART ALMIŞ BAŞINI GİDİYO HADİ HAYIRLISI

olaylar görünürde aynı olmakla birlikte gerekçeli kararlarda ve hakem raporlarında kesinlikle aynı değil öncelikle fark buradan çıkıyor

ikincisi gs maçında seyirci sahaya atlamadan önce 2 kere anons yapılmış oyun durdurulmuştu n( süreklilik arz etmesi olayı bu ) oysa o dakikaya kadar tribünlerden ksk ya tek küfür dahi edilmemişti fb maçında

3. sü gs maçında rakip seyirci sahaya girip top atmadı tribündeki seyirciden ateşlenen bir iki taraftar arkadaşımız daldı sahaya ( tribünden yapılınca ağır tahrik omuyormuş buna bende şaşırdım)

4. sü sahaya atlayan taraftarın ne fb ne de ksk kulüpleri ile ilgisi olmaması bu cezanın hafifletici unsurları herşeyden önce hakem raporunda oyunculara yönelik birşey yapılmadığını yazması her iki takımın oyuncularının ve yöneticilerinin ortamı yumuşatma çabaları vb. konularda yazdıkları oldukça soft yorum bu şekil bir ceza çıkarmıştı

TBF haklıdır haksızdır onu tartışmıyorum ancak iki rapaor arasındaki farkı söledim size sadece

Furkan Z.' Alıntı:
olaylar görünürde aynı olmakla birlikte gerekçeli kararlarda ve hakem raporlarında kesinlikle aynı değil öncelikle fark buradan çıkıyor

ikincisi gs maçında seyirci sahaya atlamadan önce 2 kere anons yapılmış oyun durdurulmuştu n( süreklilik arz etmesi olayı bu ) oysa o dakikaya kadar tribünlerden ksk ya tek küfür dahi edilmemişti fb maçında

3. sü gs maçında rakip seyirci sahaya girip top atmadı tribündeki seyirciden ateşlenen bir iki taraftar arkadaşımız daldı sahaya ( tribünden yapılınca ağır tahrik omuyormuş buna bende şaşırdım)

4. sü sahaya atlayan taraftarın ne fb ne de ksk kulüpleri ile ilgisi olmaması bu cezanın hafifletici unsurları herşeyden önce hakem raporunda oyunculara yönelik birşey yapılmadığını yazması her iki takımın oyuncularının ve yöneticilerinin ortamı yumuşatma çabaları vb. konularda yazdıkları oldukça soft yorum bu şekil bir ceza çıkarmıştı

TBF haklıdır haksızdır onu tartışmıyorum ancak iki rapaor arasındaki farkı söledim size sadece

Biizm sıkıntımız da bu zaten..
Anons bizim maçlarda,başka maçlarda anında yapılıyor..
Ama fenerbahçe maçlarında bu olmuyor..
Zaten geniş polis güvenliğinde potansiyel suçlu başlıyorsun maça..
En ufak olayda hemen polis müdahalesi,anons,sonra da saha kapanma..
Böyle başa böyle tarak ama..
Bize bu yakışır..
Bence bütün maçları seyircisiz oynayalım..Ne olacak..
En azından sinirleirmizi bozmayız,iki hafta buralarda,başka sitelerde konuşuruz,sonra geçer..

bu çifte standardın tek sorumlusu galatasarayın haklarını korumayı başaramayan canaydın ve yönetimidir.

sizleri telekom maçında da büyük başkan el salla tezahuratlarına devam etmenizi canıgönülden dilerim.

Feyzullah Karadayı' Alıntı:
bu çifte standardın tek sorumlusu galatasarayın haklarını korumayı başaramayan canaydın ve yönetimidir.

sizleri telekom maçında da büyük başkan el salla tezahuratlarına devam etmenizi canıgönülden dilerim.

bu sözün altına okkalı bir imza atılır sadece

mehmet gökçel' Alıntı:
Biizm sıkıntımız da bu zaten..
Anons bizim maçlarda,başka maçlarda anında yapılıyor..
Ama fenerbahçe maçlarında bu olmuyor..
Zaten geniş polis güvenliğinde potansiyel suçlu başlıyorsun maça..
En ufak olayda hemen polis müdahalesi,anons,sonra da saha kapanma..
Böyle başa böyle tarak ama..
Bize bu yakışır..
Bence bütün maçları seyircisiz oynayalım..Ne olacak..
En azından sinirleirmizi bozmayız,iki hafta buralarda,başka sitelerde konuşuruz,sonra geçer..

yani dediğim gibi TBF doğrudur yanlıştır yorumu bana düşmez ama iki cezanında gerekçeli kararını okumuş biri olarak aradaki farkı söyledim

hakemlere o raporu yazdırmayı bilmek de bir meziyettir diyim kulüp içişlerine fazla bulaşmıyım ben....

Federasyona bir tebrikten benden.Çifte standartın ne kadar özelliği varsa hepsini uyguluyorlar.Fb'nin zaten kadrosu falan ii daha neyi kolluyorsun ki.Seyircisiz oynatmaya mı korkuyorsun kaybederse aman ben ne yaparım diye.Futbol federasyonuna yaptıkları baskıyı bana da yaparlar diye mi çekiniyorsun.100. yılda ülker sağolsun elinden geldiği kadar feneri şampiyon yapmak için çaba harcadı şimdi de federasyonda mı çaba harcamak zorunda.Yoksa şu zamana kadar aldıkları 2 mağlubiyete bile şaşırdılar mı.Namağlup mü şampiyon olmayı bekliyorlardı.Eğer bizim bir kanalımız varsa eğer bizimde bi yöneticimiz varsa çıkıp bunu dile getirsin.

Ayrıca bir fbli arkadaşla konuşurken de yanımıza bir emzik falan alalım.Daha bi de federasyon adil karar verdi yok başka birşey verirse şaşırırdım bunlar resmen kendilerini avutmakla geçirmeye çalışıyorlar meseleyi.Bir günde çıkıp desinler ki federasyon bak böyle yapmalıydı.Bir kere tarafsız davransınlar ölürler mi acaba çok merak ediyorum?

Burak Küçüktürköz' Alıntı:
Federasyona bir tebrikten benden.Çifte standartın ne kadar özelliği varsa hepsini uyguluyorlar.Fb'nin zaten kadrosu falan ii daha neyi kolluyorsun ki.Seyircisiz oynatmaya mı korkuyorsun kaybederse aman ben ne yaparım diye.Futbol federasyonuna yaptıkları baskıyı bana da yaparlar diye mi çekiniyorsun.100. yılda ülker sağolsun elinden geldiği kadar feneri şampiyon yapmak için çaba harcadı şimdi de federasyonda mı çaba harcamak zorunda.Yoksa şu zamana kadar aldıkları 2 mağlubiyete bile şaşırdılar mı.Namağlup mü şampiyon olmayı bekliyorlardı.Eğer bizim bir kanalımız varsa eğer bizimde bi yöneticimiz varsa çıkıp bunu dile getirsin.

Ayrıca bir fbli arkadaşla konuşurken de yanımıza bir emzik falan alalım.Daha bi de federasyon adil karar verdi yok başka birşey verirse şaşırırdım bunlar resmen kendilerini avutmakla geçirmeye çalışıyorlar meseleyi.Bir günde çıkıp desinler ki federasyon bak böyle yapmalıydı.Bir kere tarafsız davransınlar ölürler mi acaba çok merak ediyorum?

hakemlere o raporu yazdırmayı bilmek de bir meziyettir diyim kulüp içişlerine fazla bulaşmıyım ben....

sanırım yeterince objektif bir cümle

anlayana tabi.....

Furkan Z.' Alıntı:

sanırım yeterince objektif bir cümle

anlayana tabi.....

O raporu da tabi anladığım kadarıyla ''şerefli '' insan yazdırmaz zaten.
Anlayana tabi :muhaha

Edit : Kinayeyi yeni anladım , pardon !

karşıyakalı taraftarların tahrikleri sonucu diyorlar ve de tahriğin altını çiziyorlar
peki bizim maçlarda biz zevkinemi iniyoruz sahaya=?
hoş kimse tasvip etmiyor bu gibi olayları fakat onlara ekmek arası 5 köfte bize 1 köfte ayıp

HERKES FEDERASYONA MAIL ATMALI biseler yazmak zor gelen arkadaslar icin ultrAslan.com daki ana sayfadaki yaziyi biraz deisdirip atabilirler....

ben bugun 14.mailimi attim....AHHH MAHMUT USLU bunlarin hepsi senin basinin altindan cikio....ESKI DOSTLAR SAOLSUN....

arkadaşlar lütfen herkes mailto:tbf@tbf.org.tr ye mail atsın . tepkimizi gösterelim .

küfür falan yazmayın sakın :D

biz tepkimizi göstermediğimiz sürece bu tür olaylar daha çok başımıza gelir . hadi herkes mail atsın Basketbol Federasyonunu mail yağmuruna tutalım .
:eek:key