Ferit Gümüş

Arkadaşlar bu gün salonda öğrendim Ferit'in bu gün doğum günü imiş bende bu vesile ile gsbasket.org adına kendisinin doğum gününü kutlayayım dedim.

Ailenle, eşinle, yeni doğan çocuğun ile ve tüm sevdiklerinle beraber daha nice Mutlu, sağlıklı senelere Ferit abi. İnşallah dilediğince güzel bi sene geçirirsin. Seviyoruz seni.

Yeni yaşında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle, nice yıllara kaptan.

Seni de arkadaşlarını da çok seviyoruz çünkü bu formaya öyle çok yakışıyorsunuz ki...

hepinize çok teşekkür ederim şimdiye kadar gerek burada yazmakla burada paylaşmakla maçlara gelip desteklemekle bize enerji katmakla yapmış olduğunuz işin çok önemli olduğunun bilincinde olun emin olunki sizin desteklerinizde bizim gücümüze güç katıyor. boş salonda oynamak başka, sizlerin salonu doldurup o sesinizi duyarmanız arasında dağlar gibi fark var bizi motive eden unsurlardan biride bu herzamanki gibi tekrardan hepinize teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Ferit Gümüş Beşiktaş?ta
20.07.2010 BEŞİKTAŞ Ferit Gümüş?ü kadrosuna kattı.
Geçtiğimiz sezonu Galatasaray?da tamamlayan Ferit Gümüş, 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Re: FERİT GÜMÜŞ BEŞİKTAŞTA YOLUN AÇIK OLSUN KARDEŞİM....

Hakettiği şekilde karşılanır elbet.

Yolu açık olsun, Galatasaray'a verdiği emek için binlerce kez teşekkürler..

Duyalı pek uzun zaman olmadı.Bekledim değişiklik olur diye olmadı.

Ben kabullenmem bu olayı kimse de kabullendiremez.Beşiktaş camiasına saygım sonsuz ama onu Beşiktaş formasıyla da asla izlemem.Burda kalman için çok sebep vardı..

Taraftar uyumaya devam.Bugün Ferit yarın başkası sonra teknik heyet elini kolunu sallaya sallaya gider buralardan.

Bravo şube yöneticisi..

Arda Öztürk' Alıntı:
Duyalı pek uzun zaman olmadı.Bekledim değişiklik olur diye olmadı.

Ben kabullenmem bu olayı kimse de kabullendiremez.Beşiktaş camiasına saygım sonsuz ama onu Beşiktaş formasıyla da asla izlemem.Burda kalman için çok sebep vardı..

Taraftar uyumaya devam.Bugün Ferit yarın başkası sonra teknik heyet elini kolunu sallaya sallaya gider buralardan.

Bravo şube yöneticisi..
demek istediğim herşey yazımış ..

Bana göre olay sadece gidenin yerini doldurabilme olayı değildir. Engelsiz Aslanlarımızın bayrak isimlerinden biriydi Ferit Gümüş. Bu nedenle, ayrılığı kabullenmek güç.