Final 2. Maç | Fenerbahçe Ülker 95 - 74 Galatasaray CC

46-46 vermişler süre kesin dolmuştu.......Kısaca özetle hakemlere saldıra saldıra aldılar yani olmaz ki...... Böyle bir şey var mı sanki.......

Ukic'in attığı top bence de geçersiz olması lazım.Kaynamamalı ortalık karışti diye.Fenerlilerin her zamanki hali alıştık zaten.

Oğuz a faul diye ısrar edince salon,ukic in geçersiz sayısını verdiler..Oğuz o hareketine de teknik verilmiyosa neye verilcek merak ediyorum,kafa göz dalması lazım heralde..

Adam hakemi dövecek, bir şey yok. Son salise basketini vermekte elleri titremez. Onu bunu bıraktım, böyle anlarda onlarınki girer, bizimki girmez. Böyle şans yok!

Çok özür dilerim ama duramayacağım Oğuz'un, antrenör ve idari menajerin saldırıları ne kadar normal ve toleranslı karşılanıyor......

O pozisyonlarda teknik faul çalamayan hakem düdüğünü assın.Son saniye basketinde top elden çıkmamış iptal olması lazım

bedava 2 sayı buldular üstüne bide hakemi dövmedikleri kaldı nasıl teknik faul çalmıyolar anlamıyorum adam gibi bir maç yönetseniz şaşırıcam

Oğuz'a teknik faul verecek yüreği yok hakemlerin.İlk yarı iyi iş çıkardık ve fenerlilerin paçası tutuştu.Biraz şans faktörü ve savunmamızla bu maçı alabiliriz ama kolay sayılar yedik ilk yarı.Allah Aslanlarımızın yanında olsun ne diyeyim.