Final 4. Maç | Galatasaray CC 74 - 85 Fenerbahçe Ülker

arkadaşlar justinde yayın 1 dakika sonra kapanıyor.pro hesap laın falan diye yazı çıkıyor.justin dışında bi yerden link lazım.özelden atın lütfen acil

37-36 geride bitirdik.
Son üç dakika kilitlendik resmen.
9 sayıya kadar çıkardığımız bir periyodun sonunu bu kadar kötü oynamak,şaka gibi...
Böyle olmamalıydı.

Ömer Onan evet etkisiz görünüyor,evet 3. faulunu aldı,ama bize gelen maç onun yüzünden döndü.Bence takımını ateşlemek istemiş olabilir,teknik faul alarak.Maçın gittiğini düşünen tecrübeli oyuncuların zaman zaman başvurduğu yöntem.

evrene kizmiyorum....ne yapsin kendisi .? eger kapasitesi yetmiyorsa boyle finalleri oynamaya zaten gelecek sezon kadroda olmaz biter..zaten bu sene sampiyonluk hedefi ile yola cikmamistik..o yuzden evrene veya shippe ne bilim jerry ye kizmiyorum... Bilhassa evrene!

Savunmamız gerçekten çok iyi ama su hücum ribauntlarında ezilmesek 30'u bulamazlardı.

Dışarıdan potaya bakamadıkları için sürekli içeride gününde olan oyuncularını kullanıyorlar.

Ben bu savunmayı sürdürüp ribauntlarıda dengelersek macı kazanacağımızı düşünüyorum.

Oyunun kontrölü bizde ve gerçektende iyi oynuyoruz.

arkadaşlar justin'de yayın 1 dakika sonra kapanıyor.pro hesap alın diye yazı çıkıyor.justin dışında bi yerden link lazım.link bekliyorum arkadaşlar...

Savunmamız gerçekten çok iyi ama su hücum ribauntlarında ezilmesek 30'u bulamazlardı.

Dışarıdan potaya bakamadıkları için sürekli içeride gününde olan oyuncularını kullanıyorlar.

Ben bu savunmayı sürdürüp ribauntlarıda dengelersek macı kazanacağımızı düşünüyorum.

Oyunun kontrölü bizde ve gerçektende iyi oynuyoruz.

Şampiyon olmamız için yenmemiz lazım ve yeneceğiz.....

Jerry-Tutku ikilisi ayni anda olmali sahada....Ermal-Tutku da 4-5 oynamali..3 numaraya ise kesinlikle Shumpert... JERRY-TUTKU-SHUMPERT-ANDRIC-ERMAL. Su 5 uzun zaman oynamali!!!!

Murat Зavuюoрlu;469326' Alıntı:
arkadaюlar justin'de yayэn 1 dakika sonra kapanэyor.pro hesap alэn diye yazэ зэkэyor.justin dэюэnda bi yerden link lazэm.link bekliyorum arkadaюlar...

Insani bunlar illa kacak programlarla belese izletmeye zorluyorlar...(Maca gidemeyenler icin) justin disinda iyi arastirmak lazim..

Shipp icin bir kac sey soylemek istiyorum...Shipp'in dis atisi yok.1+1 =2 ... Dis atis serbest atislrda sorun yasayan oyuncu her ne kadar gorev adami da olsa bence en buyuk eksikligimizin bu bolgede oldugunu soyleyebilirim...Shumpert disinda 3 luk atacak isim neredeyse yok...Zaten Evren evlere senlik!!