Final | Galatasaray: 68 - Tarsus: 53

Anlatılmaz yaşanır; Çok Özlemişim bu anlarııııı.............
Devamının gelmesi dileğiyle........... TEŞEKKÜRLER.......

İçeride yarım saattir Fowles'ın dans şovunu izliyorum. Bayağı uyum sağladı bize:D. Bu forma için terini akıtan herkese yürekten teşekkürler...

Herkes eğilsin önümüzde karşınızda şampiyonlar şampiyonu Cim Bom Booom duruyor!!!

Biz kaliteyi yaratırız siz kalitenin içinde rol alırsınız. Galatasaray baş rolde, sizin gibi takımlar hep bizim peşimizde!

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI.... BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK...

1905 TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ

Cimbom forması tutkulu bir aşk gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz

Galatasaraylılar ölür , Galatasaray'lılık ölmez.

KALPLERDE YILDIZ,GÖNÜLLERDE AY, ŞAMPIYONSUN GALATASARAY

GERÇEKLERI TARIH YAZAR, TARIHIDE GALATASARAY

İSTERSEN EĞLENELIM DAVULLARLA ZURNALARLA. İSTERSEN GIRIŞELIM ZINCIRLERLE SOPALARLA... LAYLAY LAYLAY LAYLAY

NASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY

SAPSARIYLA KIRMIZI KALBIMIZIN YILDIZI ,SAMPIYON OL CIMBOMBOM AL BIZIM CANIMIZI

Bayrakları sallayın. Şampiyon İstanbula geliyor.

çıldırdım...

Dün fener maçından çıkarken Aras Abi ile Aykut Abi' ye kupayı almak size kaldı artık demiştim :) Şükürler olsun ki bir kaza olmadan atlattık. Tebrikler kızlar.

Not:Bu daha başlangıç, lig kupasını istiyoruz!