Final | Galatasaray: 68 - Tarsus: 53

ŞAMPİYON GALATASARAY ! | Galatasaray: 68 - Tarsus: 53

Tarih: 14.03.2011 Pazartesi
Saat: 17.30
Yayın: GS TV-Sports TV

Fenerbahçe galibiyetini anlamlandıracak karşılaşma.

O kupayı istiyoruz.

Kazaya uğramadan eze eze yenmemiz gereken maç . Sonra gelsin kupa !

Maçın başında iyi oynayarak rakibin direncini kırmalıyıız,tıpkı bugünkü gibi hiçbir şüphem yok alıcaz kupayı..
Bekler bizi Kupalaar,Nice Şampiyonluklar Haydi Bastır Galatasaraay..

Dün bazı oyuncularımız çok yıprandı gerçekten. Favori bizim takım ama hiç kolay maç olmayacak. Sylvia 40, Tamika 36, Seimone 33, Işıl 30 dakika oynamış. Bugün mutlaka benchten sağlam destek gelmeli çünkü bu oyuncularımız turnuvanın 3.gününde yine bu kadar oynayıp aynı performansı gösteremezler. Son periyota mutlaka rahat bir skorla girmeliyiz ki rahat edelim.

Özellikle Pierson ve Canty'e dikkat. Kübranın böyle büyük maçlarda aynı performansı sergileyebileceğini düşünmüyorum.

Her şey bir yana da, 17:30 nedir bu maç için? Hem pazartesi, milletin işi gücü, okulu var. Hem de final 17:30da mı olur? Gerçekten çok erken, bizde izleyebilmek adına erken çıkacağız okuldan da ayıp yani bu saatte oynanması. 20:00'de yaparsın, herkes rahat rahat izler maçını.

Dün bazı oyuncularımız çok yıprandı gerçekten. Favori bizim takım ama hiç kolay maç olmayacak. Sylvia 40, Tamika 36, Seimone 33, Işıl 30 dakika oynamış. Bugün mutlaka benchten sağlam destek gelmeli çünkü bu oyuncularımız turnuvanın 3.gününde yine bu kadar oynayıp aynı performansı gösteremezler. Son periyota mutlaka rahat bir skorla girmeliyiz ki rahat edelim.

Özellikle Pierson ve Canty'e dikkat. Kübranın böyle büyük maçlarda aynı performansı sergileyebileceğini düşünmüyorum.

Melek Bilge'yi yollamasak ta şu maçta Fowles yorulduğunda onu dinlendirsek daha iyi olmaz mıydı? Tamam yeterli olmayabilir Melek ama en azından arada soluk aldırırdı Fowles'a.

Hava mükemmel,sahilde zaman geçirmeye birebir.İçim içimi yese de kupayı kızların elinde görmekten daha cazip değil.:D Yayın bir parça daha düzelir umarım.

Şu anda 3 takımımızın iç saha maçlarını iple çekiyorum :)

Fowles Tamika Augustus umarım bu formayı uzun yıllar giyersiniz.Bugün Melisada iyiydi,gerçi son günlerde hep iyi :)
Işıl'ın da kupada yükselen formu var,kaptan alıcak az sonra kuppayı :)
Ve şuanda Tamika reis ile birlikte 3lü çektiriyor takıma kaptan :)