Forum Üyeleri Hakkında Merak Edilenler

12 Nisan 2008 askerliğe başlangıç tarihi (321. dönem) , eğer kanuni izni olan 1 aylık iznini kullanmazsa 12 nisan 2009 teskeresini alır , tabi birde komutanı ile arası iyi ise yol ( 1 , 2 veya 3 gün yol izni , kilometreye göre değişir ) + erken terhis ( - 7 gün ) artık bu tarihten düşülür ve Hürgeneral olarak kepini çıkartır ;)

Murat , bilgilendirme için sağol , 12 nisan birliğe teslim olma tarihiydi , 1 nisan ise resmi tarih.Hani bu kadar çabuk unutulur mu tarihler demek oluyor ama unutulmayan '' o anılar '' ve eğitimler hayat boyu acısıyla tatlısıyla bir yerde hep saklı kalacak ;)
Onur abi , Ahmet Arif'in sınıfı neydi (Piyade , Denizci , Havacı , Jandarma) hatırlıyor musun ?

Burak Barut' Alıntı:
2-3-4 Nisan arasında da forumda ki yerini alır umarız : )

Forumda en eğlenceli askerlik anılarına sahip olan kim var : )

Burak eğer bir başlarlarsa anlatmaya ipin ucu kaçar :)
Bence kimse askerlik anılarını anlatmasın:p
Özellikle Semih :)

Ben bu saatte bütün eski konuları didik didik ettim ve eski üyelerin son durumlarına baktım.. :)

Çok eski üye olup bugün bile siteye giriş yapıp ama yazmayı uzun süre önce bırakmış kişilere rastladım..

Bence o kişiler takip etmekle yetinmeyip,yazmaya devam etse,o kadar güzel olur ki..

Tolga Kaplan' Alıntı:
Ben bu saatte bütün eski konuları didik didik ettim ve eski üyelerin son durumlarına baktım.. :)

Çok eski üye olup bugün bile siteye giriş yapıp ama yazmayı uzun süre önce bırakmış kişilere rastladım..

Bence o kişiler takip etmekle yetinmeyip,yazmaya devam etse,o kadar güzel olur ki..
En büyük keyiflerimden biri benimde eski konuları okumak :)
Bir tarih yatıyor oralarda.

Ey gidi ya, Utku Çapan abi, Murat Abi, Semih Abi, Onur Yavuz abi, ben tanıdığımda çoğu 25 li yaşlarındaydı hepsi 30 unu geçmiş maşallah :) Önder abi zaten hep 30 lu yaşlardaydı. Yaşa büyük reis.

Tugay Aktepe-Eren Aydın özledim lan sizi !