Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Tema biraz daha düzeldi renk olarak. Yarın daha güzel olacak. Uğur'a tekrar teşekkür edelim.

Yeni sisteme geçiş elbet zordur. Sonuç olarak hem görsel hem kullanış açısından pHpBB ile vBulletin arasında dağlar kadar fark var. Geçmişte forum yöneticiliği yapmıştım, aynı zamanda vBulletin ile az-çok birşeyler yapmıştım. Pek yabancılık çekmeyeceğim diyebilirim ama GsBaskete alıştığımız için yine gözüme farklı gözüküyor.

Emeği geçen herkese teşekkürler, özellikle Uğura ayrı teşekkür ediyorum.
Kodlar artık vücudundan bir parça gibi olmuştur. :D

Yeni Mesajlar butonu eski sistemdeki kadar işlevsel değil. Eğer yeni sistemin getirdii birşey ise birşey diyemem tabi ama ayar çekilme imkanı varsa eski sistemdeki gibi olsa çok güzel olur :)

Evet Yeni Mesajlarda bende de bi gariplik var bilmiyorum herkeste mi öyle.. Bütün mesajları göstermiyor mesela ,bazen 1-2 konudakini bazen 5 konudakini gösteriyor.Hiç 5ten fazla gösterdiği olmadı =)
Tabi belki bunun işlevi önceki Aktif Mesajlardan farklıdır.

hosgeldin ve bildirimleriniz ic ice girmis bende. ayrica yeni mesajlar disinda eskisi gibi, kendi mesajlariniz olmamasi benim icin cok kotu oldu.

Ben de şöyle bir sorun var. Ana sayfa açılınca ordan foruma tıklıyorum ama yetkiniz yok diyen bir sayfa açılıyor.

Bu sayfadaki forum yazan yere tıkladıktan sonra giriş yapabiliyorum. Ben de mi böyledir yoksa herkes de mi böyledir? :)

Ben de şöyle bir sorun var. Ana sayfa açılınca ordan foruma tıklıyorum ama yetkiniz yok diyen bir sayfa açılıyor.

Bu sayfadaki forum yazan yere tıkladıktan sonra giriş yapabiliyorum. Ben de mi böyledir yoksa herkes de mi böyledir? :)

Genel bir sorun o sistemin üzerinde kendiliğinden portal var onu kapadık ondan öyle görünüyor ansayfadaki linki oraya yönlendireceğiz.

Forumda ki değişiklerden biride bir konuda 10 yorumda bir sayfanın değişmesi olmuş.Geçen forumda 15 ya da 20 idi galiba.Böyle yorumları daha iyi okuyabiliriyoruz denecektir ama bence gereksiz sayfa kalabalığına yol açacaktır .Sana zahmet bunu halledebilir misin Uğur? :)