G.Saray-P.Karşıyaka Cumartesi Saat:14:00 {Ahmet Cömert}

05.03.2005 C.tesi 14:00 Galatasaray - P.Karşıyaka (Ahmet Cömert S.S.)
05.03.2005 C.tesi 15:00 Tuborg - Fenerbahçe (Atatürk S.S.)
05.03.2005 C.tesi 16:00 Tekelspor - Banvit (Haldun Alagaş S.S.)
05.03.2005 C.tesi 16:00 Darüşşafaka - Beşiktaş (Ayhan Şahenk S.S.)
05.03.2005 C.tesi 16:00 Büyük Kolej - T.Telekom (Atatürk S.S.)
05.03.2005 C.tesi 17:00 İ.T.Ü - Ülkerspor (Ayazağa S.S.)

06.03.2005 Pazar 16:00 Erdemirspor - Efes Pilsen (Erdemir S.

Bence bu program KASITLIDIR!!!!!!!!!!!! Tek kelimeyle budur.Ne cesaretle hem erkek hemde bayanların maçı aynı gün ve dahada önemlisi 2 saat arayla bu işe aklınız YATTI MI????????????

Maç sahamızda istenirse pazara alınabilir. Bilerek cumartesiye alındıysa yahut bundan sonra maç pazara alınmıyorsa gelen seyircilere de gelmesin anlamı çıkartılabilir.

Saatte de günde de hayır yok.Bu maçtan çıkan insanın derbiye girmesi çok zor.Cumartesi'ye 6 maç verip,Pazar'a 1 maç koyuyorlar.Bu işte artniyet var. :evil: :evil:

Maç 15:30 da bitse normal şartlar altında. Ortalama 1 saatte de Sami Yen'e gidilse 16:30. Kapalının tek tarafının kapatıldığı, ve tek taraftan giriş olacağını düşünürsek, inanılmaz bir sıkışıklık olacak ki o taraftan sadece 1 polis kontorlü var ve açıktan da gelenler oluyor o tarafta. Bunları tartıp düşünen taraftarların büyük bir bölümü gelmemeyi seçer ki zaten derbi günleri stad etrafı inanılmaz keyiflidir bilindiği üzere. Şahsen kapalıya bilet almadım ve ben basket maçına geleceğin Allah izin verirse.

ben gelemem zaten imkansız
kızların macını da cumartesiye koymuslar ki gecen hafta maca giden 50 kişi bu hafta gidemesin diye yapmıslar.
helal olsun federasyona

ultras341' Alıntı:
ben gelemem zaten imkansız
kızların macını da cumartesiye koymuslar ki gecen hafta maca giden 50 kişi bu hafta gidemesin diye yapmıslar.
helal olsun federasyona

Bunu federasyondan cok bizden birilerinin düsnmesi lazım.Pazar oynayalım deyip te federasyon almadıysa bisey demem tabi ama sanmıyorum böyle birsey oldugunu.

Yaziklar olsun ya. Ben de resmi siteden simdi ogrendim erkekler programini. Bayanlar macinin Cumartesi olacagi zaten evvel ki gun konusulmustu.

Imkani yok. Degisiklik olmazsa iki mac da yatar benim icin. Kapali kombinesi var bende. Cem'in dedigi gibi bir de Yonetim sagolsun, Kapali'nin tek tarafli giris meselesi cikiyor karsimiza bu Cumartesi. Yani tum faktorler aleyhimize isliyor. Biz grup olarak 16:30 gibi girecez en gec, giristeki faciadan etkilenmemizi minimuma indirmek icin.

Dort maca da (iki basketbol, futbol ve voleybol) gitmek imkansiz olurdu ama en azindan tek bir tanesi Pazar olaydi bari. Pazar ozellikle arka arkaya erkekler voleybol ve bayanlar basketbol icin Bursa'ya gitmek keyifli olurdu. Yazik.

Doga

Ali Sami Yen kapalı tribün girişi sadece yeni açık tarafından orada hemfikiriz ama bu haftaiçi mevcut turnikenin yanına 2 adet yeni turnike daha açılmış. Yine tek taraftan ama 3 adet giriş turnikesi var bu hafta.

sorun turnike sayisinda degil, o turnikeler normal sertlerda yeter. ancak polis barikatini astiktan sonra daralan kapiya dogru curcuna basliyor. sira diye bir sey olmuyor, hurra millet yükleniyor. barikattan sonra sira yapacagin alan yok. kaldi ki barikatin tek giris kapisi oldugundan orda da cebellesiyorsun.

neyse konumuz bu degil, ben geliyorum ksk maçina, kazanmamiz sart. üner'in elinde iyi oyuncular var. jacobson iddia ediyorum her takimda oynayabilecek bi forvet. jhonson'ın ligdeki diger oyun kuruculardan asagi kalir yani yok. boddicker de siradan bir oyuncu degil. keep görev adami tarzinda. burak ve cihad gününde oldugunda iyi isler çikartiyor. üner umut'ta israr etmez, kadroyu ismet'le takviye ederse ve yanlis seyler yapmazsa bu takim zorlanir ama nihayetinde maç kazanir.

coaching'de ciddi problem var, bu açik.

5 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmasına bilet alan taraftarlarımız, aynı gün oynanacak olan Galatasaray-Pınar Karşıyaka erkek basketbol ve Galatasaray-Migrosspor bayan basketbol karşılaşmalarını ücretsiz olarak izleyebilecekler.

5 Mart Cumartesi günü saat 19:00'da oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmasına bilet alan taraftarlarımız, aynı gün Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak olan Galatasaray-Migrosspor (bayan) ve Galatasaray-Pınar Karşıyaka (erkek) basketbol maçlarını kapıda biletlerini gösterdikleri takdirde ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Haydi Galatasaraylılar, Cumartesi günü önce Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu'na, sonra Ali Sami Yen'e!

5 Mart Cumartesi
12.00 Galatasaray-Migrosspor
14:00 Galatasaray-Pınar Karşıyaka
19:00 Galatasaray-Beşiktaş

×' Alıntı:
5 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmasına bilet alan taraftarlarımız, aynı gün oynanacak olan Galatasaray-Pınar Karşıyaka erkek basketbol ve Galatasaray-Migrosspor bayan basketbol karşılaşmalarını ücretsiz olarak izleyebilecekler.

5 Mart Cumartesi günü saat 19:00'da oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş karşılaşmasına bilet alan taraftarlarımız, aynı gün Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak olan Galatasaray-Migrosspor (bayan) ve Galatasaray-Pınar Karşıyaka (erkek) basketbol maçlarını kapıda biletlerini gösterdikleri takdirde ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Haydi Galatasaraylılar, Cumartesi günü önce Ahmet Cömert Kapalı Spor Salonu'na, sonra Ali Sami Yen'e!

5 Mart Cumartesi
12.00 Galatasaray-Migrosspor
14:00 Galatasaray-Pınar Karşıyaka
19:00 Galatasaray-Beşiktaş
bu iyi bi haber işte!!!

Bu uygulama tek kelimeyle Mükemmel çünkü GALATASARAY taraftarı bir kişi tüm gününü dolu dolu GALATASARAYIMIZLA geçirme fırsatı bulacak ve en önemli yanı normal şartlar altılnda ki(trafik çok yoğun olmaması şartıyla yetişebilir.) Bu demek ki yönetim hiç yoktan taraftarına arada bir ilgi Gösterebiliyormuş Teşekkür Ederiz....... 8) 8) 8)