Neler yeni

Galatasaray 37. Başkanı Mustafa Cengiz

Devre arası transfer dönemi beceriksizliğin sayesinde az daha ligi veriyorduk sayın başkan. Aldığın adam kampa yetişmedi. Neyse iyi yaptın şovunu.

13 Haziran'da Mahkeme ibrasızlıkla ilgili karar verecekmiş galiba.Günlerce,aylarca seçim kararı bekledim alınmadı şimdi seçim olmaması için dua edeceğim.Umarım mahkeme ibrasızlık kararını bozar ve Mustafa Cengiz uzun yıllar yönetir Galatasaray'ı.Ne seçimlerle ilgili,ne basketbol şubesiyle ilgili umudum kalmadı,böyle 100 yıl sürer inşallah.Bundan sonra seçim zamanı gelince Cengiz tek aday girsin ve istediği kadar yönetsin,taraftarda böyle istiyordur zaten.Basketbol'da da sakın büyüme falan olmasın,her sezon % 5 küçülürsek borçlar kapanır.

Yeni dünya,yeni Galatasaray ...

Basketbol'da büyüme ne bu yönetime ne de önceki yönetimlere ne de bundan sonra olacak yönetimlere bağlı. Çünkü hiç biri büyümek istemiyor futbol dışında. Hatta bazılarının futbolda bile büyümek istemediğini düşünüyorum.

Ozan Korkut'un ne planı var? Misal oteli Galatasaray Yaşlılar Yurdu yapmak gibi orjinal fikirleri mi vardı?

Bakın Galatasaray mali olarak yardımı olabileceklerin önünü kesen bir sistem var ve kimse bunu yıkmak istemiyor ve yıkmak isteyeni ise hemen indirmek istiyorlar.

SON DAKİKA

Galatasaray'da muhalif kanat, ibrasızlık oylamasının ardından yeni bir girişimde bulunarak 'yönetimin transfer yetkisini durdurma talebi' ile mahkemeye başvuruda bulundu.

(🔗DHA)

Bu muhalefet ne yapmak istiyor?
Böyle iz'ansız bir iş olabilir mi?
Ne demek transfer yetkisini durdurma talebi?
Allah akıl fikir versin...

Koca Galatasaray’ı bu tiplerin yönetiyor olması mı yoksa 100 yıllık kulüp tarihinde dursunların bunların dönemine denk gelmemize mi üzülsem cidden bilmiyorum E8198CFC-CA82-4EAF-978A-4E9B958C9CFF.png

Forvet transferini tamamlamadan Falcao'yu bırakmayan Monaco'yu tebrik etmek gerek.

Biz Fernando'yu sattık, transfer döneminin bitmesine iki hafta kaldı ve yerini henüz dolduramadık.

Geçen seneden hala ders alınmamış.
Bakalım Fatih Hocanın sırtından daha ne kadar yol gidecekler?

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)