Galatasaray:58-Fenerbahçe:57 (Altyapı Maçı-Yıldızlar)

ben galatasaray yıldız takımından yaso.İnsanın burdaki ortamı ve sohbeti görüp katılmaması elde değil gerçekten de.Bu yüzden ben size katılmak istedim.Fener maçında bizi destekleyen herkes teşekkürler gerçekten desteğiniz bize çok ii moral oldu.Ayrıca buraya yazdığnız olumlu düşünceleriniz için ayrıca bi teşekkür.

yaso #7' Alıntı:
ben galatasaray yıldız takımından yaso.İnsanın burdaki ortamı ve sohbeti görüp katılmaması elde değil gerçekten de.Bu yüzden ben size katılmak istedim.Fener maçında bizi destekleyen herkes teşekkürler gerçekten desteğiniz bize çok ii moral oldu.Ayrıca buraya yazdığnız olumlu düşünceleriniz için ayrıca bi teşekkür.

bi zahmet fiksturu yazin 8) 8)

slm.. bizden fikstürü istemişsiniz bu perşembe günü saat 18.30 da caferağa spor salonunda dsi ile maçımız war.. bizim için çok önemli bi maç desteğinizi bekliyoruz..

önemli diil her zmn bekleriz :) yeterki bize destek veren birileri olsun o zmn daha iyi oynuyoruz :)

Yaso ve Asli foruma hosgeldiniz.Kendi adima Ipek i de buraya davet ediyorum.
Takim olarak super mucadele etsenizde winner three nin sahibi olarak ayri bir tesekkur hakediyor Ipek kardesimiz.

Mapavri hosgeldin usta foruma.

Utkuya itaf olsun dunku macin bir bolumunu birlikte izledik mapavri yle ;)

Tebrikler, bu arkadaşları inşallah A takımda görmek nasip olur. (inşallah ileride A takım görmek de nasip olur.)

öncelikle küçük takım dememiz doğru bazılarımız için .. ya yaş olmuş 22 . daha ne diyecez::)

Esas olan o büyük ablalarının yapamadıklarını.. o küçüklerin yapmasıydı ,ve gerçekten biz devamlı bağıran 8 kişi (arada bir küfür de vardı azizeye fln ama oda olacak) ye uzun zamandır gs basketboıl şubesindeki takımlar genelinde en güzel-zevkli 40 dakika yaşattınız.. bizi uzaktan izleyenlerde sanki basketbol şube sorumlularını biziz sanır.. lafım yönetime tabiki burada. Erkek takımına destek vereyen adamlar ne arar bu maçta.. Bu arada Turabi abimizede duyduğum saygı dün bir kat daha arttı.

Perşembe günü gelemem açık söliyeyim.. murat sen gidersen yinede haber et. belki değişebilir gün programım . ama karşıda olması zor.

yaso #7' Alıntı:

Tüm takımı buraya beklyıoruz kızlar....

Şu koç işini incelemek gerek.Eğer doğrusu kelle gerekir.Bu nasıl iştir yahu?Nasılsa yenilcez diy maça çımamak...

edit: Ellerinize sağlık kızlar...

O kelle gelmis sanirim.

Bu arada bu galibiyetle 2001 den beri ilk defa Fenerbahceyi yeniyoruz bayanlarda herhangibir kategoride.
Galibiyetin onemini daha iyi bir anlayin.Umarim bu galibiyet birilerine ornek olur!

herkese selam arkadaşlar

ben öncelikle dün maçta muhteşem bi mücadele örneği gösteren kızlarımıza teşekkür ediyorum.

bende onların başında sahaya çıkmış olmaktan dolayı son derece mutlu oldum. bence çok anlamlı olan bu galibiyetin içinde olmak ayrıca bi gurur kaynağı oldu benim için.antrenörlük hayatımın en güzel maçlarından biri oldu ve herhalde bu maçı hiç unutamıcam.

ayrıca bizi tribünden destekleyen arkadaşlarada çok teşekkürler bütün altyapı maçlarına sizleri bekliyoruz.ayağınıza sağlık.

son olarakta kızlara bişey söylemek istiyorum,eğer bu mücadeleyi her maç yaparsanız sizi bundan kimse yenemez.hadi bakalım görelim sizi.ben de bundan sonra size destek olmak için elimden geleni yapıcam.

hocan bu galibiyette onlar kadar sizlerinde cok büyük payı var...

Galatasaray icin yaptıklarınız icin tesekkur ederiz ...

Bu kızların yenemiyecegi takım yok..Ben şaıyorum ligde ki yerimizi duyunca ...

kızlar güvenin kendinize ..biz destekledik belki o macta ama siz desteksiz de tüm takımları sahaya gomersiniz ...

İNANIN SADECE İNANIN !!

sertancoach' Alıntı:
herkese selam arkadaşlar

ben öncelikle dün maçta muhteşem bi mücadele örneği gösteren kızlarımıza teşekkür ediyorum.

bende onların başında sahaya çıkmış olmaktan dolayı son derece mutlu oldum. bence çok anlamlı olan bu galibiyetin içinde olmak ayrıca bi gurur kaynağı oldu benim için.antrenörlük hayatımın en güzel maçlarından biri oldu ve herhalde bu maçı hiç unutamıcam.

ayrıca bizi tribünden destekleyen arkadaşlarada çok teşekkürler bütün altyapı maçlarına sizleri bekliyoruz.ayağınıza sağlık.

son olarakta kızlara bişey söylemek istiyorum,eğer bu mücadeleyi her maç yaparsanız sizi bundan kimse yenemez.hadi bakalım görelim sizi.ben de bundan sonra size destek olmak için elimden geleni yapıcam.

snn bize diill bizim sana teşekkür etmemiz lazım her şey için teşekkürler.Bize inanılmaz destek oldun her şey için tekrardan saol.Maçı kazanmamızda en büyük pay senindir.

Ben galatasaray yıldız takımından pelin.Burdaki sohbet inanılmaz guzel ve bu yüzden bende katılmak istedm. Fener maçında bizi desteklemeye gelen herkese teşekkürler,bu macta bize çok yardım ettiniz.baştada sertan abiye teşekkür ederiz :p

Kızlar gorunuse göre artık sizler icin de bir bölüm acmamız gerekecek :)

Bizim altyapı zamanlarımızda böyle platformlar, hatta hatta internet dahi yoktu . Istatikleri ve az da olsa yorumları Fast Break ve Basket gibi kısıtlı imkanlarla çıkan aylık basketbol dergilerden takip etmeye calısırdık ve 1-2 sayfalık o haberlerin de ne kadar yetersiz oldugunu da söylemeye gerek yok herhalde .

GsBasket.Org ekibi olarak ilk altyapı karsılasmamız sanırım 3 yıl kadar önce Istanbul Kadıkoy Caferağa Spor Salonundaki Galatasaray-Işıkspor Yıldız Erkekler karşılaşmasıydı. Orada ilk defa izleyip de büyük beğenimizi kazanması sonrasında forum içinde türlü iltifatlar yazdığımız solak sarı saçlı oyun kurucu guardımız şu anda A Takım kadrosunda ve zaman zaman da olsa rotasyonda kendine yer bulabiliyor. O tarihte forumu takip etmemeleri nedeniyle sadece yazdıgımızla kalmıstık ama görünen odur ki şu an öyle değil. Umarım ki burada yazılan olumlu olumsuz tüm eleştiriler sizlerin basketbolunu önemli seviyede geliştirir. Hepimizin de arzusu bu yöndedir :)

P.S. : Kim miydi o solak guard :) ISMET HACIOGLU !