Galatasaray:58-Fenerbahçe:57 (Altyapı Maçı-Yıldızlar)

Bizimkiler ayaklarının tozuyla alt yapı maçına gitmişler, haber geldi. Az önce biten karşılaşmada küçük takımımız Fenerbahçe'yi 58-57 yenmiş , ayrıntıları bizimkiler dönünce alırız.

Gelen tüm arkadaslara tesekkurler...

Ben hayatimda böyle zevkli boyle cekismeli maç gormedim ....

Yaklasık bir 8 kisi gercekten inanılmaz destek verdik...Mac sonunda ailelerin bize cocuklar ayaginiza agziniza saglık ..Allah razı olsun sizden demesi gercekten cok duygulandirdi ...Cok ...

Gelecegimiz gercekten parlak eger bu kızlara iyi bakılırsa...Helal olsun Size kızlar

HEPİNİZ ASLAN PARCASISINIZ !!!!

NOT:bu macta önce fenerbahce nagmaglup liderdi.Ve ilk yaridaki macta fenerbahce 37 sahyı farkla kızlarımızı maglup etmisti ...

Maçın başlarında salondaydım. Önce ışıkları kıstılar, daha sonra kapadılar sonra yavaşça açtılar. Bu nasıl bir mantıktı annayamadım. Işıkları biraz kısınca ne kadar kara geçecekti salon annamadım. Fenerbahçe'de bir yabancı olduğunu sandığımız kız vardı başta. Daha sonra ebeveynlerinden birinin Türk birinin ise galiba Kenya'lı olduğunu öğrendik sayın Mapavri'den(yanlış yazdıysam kusura bakmayın).
Tahminen veliler dışında ilk kez seyirci önünde oynayan kızların heyecanı ve mutluluğu da gözlerinden belliydi. Hepinize teşekkürler.

Su maci izledikten sonra iki A takiminda macina gitmek istemiyorum.
Boyle mucadele boyle istek boyle hirs..Gercekten gozlerim dolarak izledim bir ara.

Helal olsun minik kizlarimiza.

Su anda hakettikleri kutlamayi yapiyorlar.Bunu dusunen Turabi Genc e de tesekkurler.

efes maçında üzülmüştük ancak verdiğimiz müthiş destekle sanırım önemli katkı payı biz 8 kişininki maçı aldık.. velilerin bize teşekkür etmesii.. maç sonrası tavırları na çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım ve kendi adıma.. çok iidik. az olalım ama öz olalım...

erkekler macından once bu maca değinmemın daha hakkı oldugunu dusunmekteyım.
gercekten mucadelenın son sanıyelere kadar tasındığı bir mactı.
buyukler macı gibi yorum yapmanın doğru olacağını dusunmuyorum. hatalı yurumeler ve top kayıpları sayıca tabıkı fazla oluyor. :)

haydi şimdi eller havaya alkışlar geleceğin yıldızlarına...

sertan hocaya da ayrıca tesekkurler.. oyun ıcınde ozellıkle rakıp takım için 3 saniye calmayan hakemler yuzunden oyunun gereklı önlemlerı aldı.

ps: utku baklavayı ipekçide değil ama yedim kardeşşş boğazımdan geçmedi ama...
sevgiler.....

çok ii bir gurubuz .. devam edelim.. ayrıca bugünkü yapılan şeyler ve oyundan sonra kızlarımızın kendilerine güveninin oldukça attığını düşünüorum... bu tip bayanm karşılaşmalarının takip edilmesi taraftarıyım....

öncelikle herkese merhaba.. yıldız takımın kaptanı olarak burda yazılanlara cevap yazmadan edemedim bu arada sahada çok küçük gözüküyoruz galiba:) küçük takım demişsiniz:) bugün bize verilen destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum çünkü gerçekten takıma büyük katkısı oldu. inşallah bundan sonraki maçlardada aynı başarıyı gösteririz herkese bir kez daha teşekkürler...

aslı#12' Alıntı:
öncelikle herkese merhaba.. yıldız takımın kaptanı olarak burda yazılanlara cevap yazmadan edemedim bu arada sahada çok küçük gözüküyoruz galiba:) küçük takım demişsiniz:) bugün bize verilen destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum çünkü gerçekten takıma büyük katkısı oldu. inşallah bundan sonraki maçlardada aynı başarıyı gösteririz herkese bir kez daha teşekkürler...

Cokta buyuk sayımlazsınız:)

Bugun sizin gozlerınızde kı ısık cok onemlıydı Galatasaray lı gıbı oynadınız sızlerden bır cogunuz buyuk takımda ıoycaksınız bugunlerı nutmayın...

bırde yazın buralara..

Sağolun..

kaptanım... hoşgeldin foruma..
ağız alışkanlığı yapmış arkadaşlarımız sanırım..
burası bayan basketbolu sayfası.. ve hepiniz bu sitenin parçasısınız.. tüm arkadaşlarınla birlikte bekliyoruz...
bu arada
galibiyet için biz teşekkür ederiz sevgili aslı :)

Bugün oynanan yıldız bayan maçını izledim ve grur duydum,müthiş oynadılar ve yenilmez takım fb yi yendiler.kızlarımızla ellerine sağlık...
Bu arada maça Erkek taım antrenörü Sertan hocanın çıkması şaşırtıcı idi çünkü bayan takımın bir antrenörü varki sanırım altyapı sorumlusu (yada sorunlu) bu maça çıkmamış yenilrim diye !!!
Burasının GALATASARAY olduğunun farkına varmalı yada vardırılmalı kendilerine !!!! Bu takımdan utanıyor yada çekiniyorlarmı ? kimin eseri bu takım ? Sertan hocaya teşekkür ediyor bu takımın başında çıkmaya kendini layık görmeyen bayan altyapı antrenörünü kınıyorum...

aslı#12' Alıntı:

öncelikle gercekten tesekkurler ;)

bize cok güzel bir gün yasattiniz ...hepinize ayri ayri tesekkur ederiz...

yani kücük takim diyoruz cünkü maşallah fenerli basketciler yemişte yemiş ..bayaa bi beslemisler ama basketi ogretememisler 8) 8)

gercekten süperdiniz ....

Bu ara buraya Oynayacaginiz macların fiksturunu yazarsan cok seviniriz ...arkadaslarım ve ben olabildigimiz kadar maçta yanınızda olmak istiyoruz ...

gercekten gurur duyduk .. 8)

bu arada düdük işe yaradi mi :roll: :roll: :wink:

Tebrikler kızlara ve sertan hocaya...Bayan takımı alt yapı antrenörünün çıkmaması utanç verici birşey buna gerçekten inanamıyorum ama GS Yönetimi bunun için birşeyler yapar sanırım...

Oncelikle maca cikmayan antrenorun nedeni gercekten fark yeme bahanesi ise cok ayip.Ama o ayiba rağmen hala orda duruyorsa o dahada buyuk ayip.

Mactan evvel cekindiğim bir evvelki mactan kalacak seyircilerdi.Burda yazanlarinda aralarinda bulunduğu seyirci faktoru abla faktoru :wink: sertan faktoru kizlari coşturmaya ve bu macada konsantre olmadan bir evelki 37 farka guvenip cikan bizim kizlarida demoralize etmeye yetti.

Bir başka topicte A takim oyuncusu biz 20 25 seyirci onunde oynamaya layikmiyiz diyordu.20 25 kendini bilen destek şeklini bilen insan bulduysan amenna.Bu kadar başariya imza atan FENERBAHCE bayan takimi( KRALİCELERİMİZ) caferağada kac kişiye oynuyor zannediyorsunuz.Bir kac yildir suren inatli calişmalar bu sayiyi zaman zaman biraz uste cikartiyor.

Dunki mactada hayatinda bu kadar seyirciyi gormemiş( her 2 takimda) oyuncular icin muthiş bir şey.Arada futbol tezahuratlarida karişsa :wink: bu ortam bulunmaz nimetti.Benimde korktuğum başima geldi.

Neka ile ilgili arkadaşa yanliş bilgi verdim.Kenyali değil Nijeryali.

Gs li bu kizlar gecen sene olmazi başarmiş ve turnuvada ilk 4 e girmişti.hakemlerin katliami hala hafizalarda.Hata ist ve ankara rekabeti doğmuştu bir anda :wink: