Galatasaray: 63 - T.Liberty: 72

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray-T.Liberty(28 eylül)

Can selam!

Şuan bir haber yok.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":1y9zq090]Dün Mert Uyguç GS TV'de bu maçın Şahenk'te ove taraftara açık olacağını söyledi.

İşte bu çok güzel oldu.. :)[/quote:1y9zq090]

istanbul için güzel ama bizim için iyi değil bari tv yayınlasın da izleyelim

Bu maç TV'de yayınlanacaktır. Öyle tahmin ediyorum. Olmadı canlı yayın yaparız yine merak etmeyin. Kesin olan birşey var ki banta alırlar ve gece verirler ama canlı da olacaktır bence.

Bende %80 salonda olacam . İnş bir aksilik çıkmaz . Artık ramazanda ordan eve kaçta geri gelirim onuda bilmem :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Çok önemli bir maç. Hem güçlü bir rakip karşısında kendimizi test edebiliriz. Pazar gününe denk geliyor galiba. Eğer dershaneyi halledebilirsem bende gelmek isterim...
Uğur 28 Eylül bayrama denk geliyor dersane falan açık olmaz. Senin için şans değerlendireceğine inanıyorum ;)

Uğur dediğin gibi rakip büyük rakip.Bu rakip karşısında kendinimizin ne konumda olduğumuzu tespit edip kendimizi ona göre adapte edip hazırlanırız.

Gs Tv'de yayınlanması da en çok İstanbul dışında olan renktaşlarımızı sevindirecektir.İstanbul'da bulunan renktaşlarında bu maça güçlü bir seyirci potansiyeli oluşturulacak şekilde salonda bulunmaları dileğiyle...

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":359he33x]Çok önemli bir maç. Hem güçlü bir rakip karşısında kendimizi test edebiliriz. Pazar gününe denk geliyor galiba. Eğer dershaneyi halledebilirsem bende gelmek isterim...
Uğur 28 Eylül bayrama denk geliyor dersane falan açık olmaz. Senin için şans değerlendireceğine inanıyorum ;)

Uğur dediğin gibi rakip büyük rakip.Bu rakip karşısında kendinimizin ne konumda olduğumuzu tespit edip kendimizi ona göre adapte edip hazırlanırız.

Gs Tv'de yayınlanması da en çok İstanbul dışında olan renktaşlarımızı sevindirecektir.İstanbul'da bulunan renktaşlarında bu maça güçlü bir seyirci potansiyeli oluşturulacak şekilde salonda bulunmaları dileğiyle...[/quote:359he33x]
Burak resmi tatil ayın 29'unda öğleden sonra başlıyor. Yani 28'i sadece haftasonu. Bende hafta sonu dersaneye gidiyorum. Geçen hocalara sormuştuk geleceksiniz falan demişlerdi. Ama umarım senin dediğin gibi olur...

Bencede önemli bir maç.Kendimizi test etmemiz açısından önemli.Bizede yabancılarımız hakkında daha iyi şeyler öğrenmemiz açısından iyi our.

Eyüp ABİ maçla ilgili bir bilgin var mı? Yani maç taraftara açık olacak mı?

Haberler taraftara açık olacak şeklinde!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Haberler taraftara açık olacak şeklinde!
Bugün su saatte ve su dakikada ilk mesajimi atiyorum. Tüm herkese merhaba ve HAYIRLI RAMAZANLAR dilerim.

Süleyman NAM-I diger SEFA

NOT: Bende Almanca klavye oldugu icin I'lar i $ler s olarak gözükücek. Ayrica g'nin yumusagi'da yok klavyemde ;)

Süleyman abi hoşgeldin, namı diğer SEFA :)

Bu maçı sezon açılış maçı yapıp, taraftara açmak vede GS TV den naklen yayınlamak lazım.

GS CC sezona merhaba diyor, A.Şahenk spor salonunda taraftarları ile buluşuyor, girişler ücretsiz olup, kombine sahiplerine duble ücretsiz olacaktır.

Böyle bir açıklama bekliyorum klübümüzden.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu maçı sezon açılış maçı yapıp, taraftara açmak vede GS TV den naklen yayınlamak lazım.

GS CC sezona merhaba diyor, A.Şahenk spor salonunda taraftarları ile buluşuyor, girişler ücretsiz olup, kombine sahiplerine duble ücretsiz olacaktır.

Böyle bir açıklama bekliyorum klübümüzden.
Biz bu açıklamayı daha çok bekleriz