Galatasaray: 63 - T.Liberty: 72

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray-T.Liberty(28 eylül)

vcxgbh3.jpg

Şu atmosferi özledik şu maçla birlikte inşaallah bu hasreti bitiririz.Tv de yayınlanacakmı maç :?

ne iştir anlamadım.. pazar günü maça gideceğiz diyoruz.. maçın saati belli değil , seyirciye açık olup olmadığı belli değil.. takım o kadar çok kaybetti ki şimdiden taraftara-basına açıp eleştirileri dinlemek istemiyorlar herhalde.. benim aklıma o geliyor..

Bu maç taraftara açık olup ve bilet satışı olma ihtimal var mı?Şayet giderdim böyle bir şey olursa...

Kerem SEÇER' Alıntı:
Maça taraftar alınmayacak.
bizim kulüp bunu neden yapıyor anlamış değilim 3 büyüklerden takımını izleyemeyen bir biz kaldık heralde
hazırlık döneminin başında turnuva oynamak önemli demiştim tübadta veya ankara kupasında olsaydık takımımızı izleyebilecektik.oynadığımız takımların niteliği kadar turnuva oynamakta önemli

Valla şu maçı taraftara açmamak ayıptır. Hayır açmamak için neden yok. Bir iki neden aklıma geliyor ama neyse. Herşeyi onlar bilir. Biz taraftarız çekeriz cefa...

Boşverin maçı arkadaşlar, dağ gibi abimizi kaybettik!

Kızmayın bana lütfen, ama yastayız bugün.

Çok soran oldu ama herkesi cevaplayamadım.

Maçı 72-63 kaybettik.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Çok soran oldu ama herkesi cevaplayamadım.

Maçı 72-63 kaybettik.

Sayı dağılımı nasıldı abi?Bir bilgin var mı acaba?
Teşekkürler

Maçı yine izleyemediğimizden dolayı bir yorum yapamayacağım. Ancak Triumph, Efes' 11 sayı farkla yenmişti galiba. Ayrıca bu maçta 72 sayı yememiz bir gelişme olduğunun işareti olabilir. Ama fazla birşey söylenemez...

Konya maçından sonra düşündüm, daha bu takım değil miydi hazırlık maçlarında 6 maçta anca 5 gol atabilen. Halbuki şimdi ligin en çok gol atan takımı.

Bu yüzden hazırlık maçları pek de önemli değil benim için. Eğer Murat Hoca'nın oturtmaya çalıştığı bir oyun planı varsa onun her maç daha da çok yerleşmesi, oyuncuların birbirlerini daha da çok tanıması falan benim için daha önemlidir.

Türkiye Kupası'nda belli olur diyeceğim ama o da birşey belli etmiyor. Geçen sene Türkiye Kupası'nda dökülmemize rağmen lige bomba gibi başlamıştık.

O yüzden ligin birkaç haftası geçene kadar yorum yapmak sağlıksız olur benim açımdan..

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Maçı yine izleyemediğimizden dolayı bir yorum yapamayacağım. Ancak Triumph, Efes' 11 sayı farkla yenmişti galiba. Ayrıca bu maçta 72 sayı yememiz bir gelişme olduğunun işareti olabilir. Ama fazla birşey söylenemez...

Efes için o maç ölçü değildir. Şöyle ki:

6 milli oyuncusu üç gün önce takıma katılmıştı

Takım İstanbuldan Bandırma'ya üç gün önce İtalya'dan gelmiş ve altı gün içinde 4 maç yapmıştı.

6 milli oyuncuyla takım halinde hiç idman yapmamışlardı.

Ama bu maç Galatasarayımız için kupa öncesi bir ölçü olabilir. Sadece kupa için. Kupa maçına çok yakın bir tarihte yapıldığından böyle düşünüyorum. Ben kupadan çok ta ümitli değilim açıkçası. Grupta ilk ikiye gireriz de BJK maçı için çok ümitli olmayalım. Takım hala henüz oturmadı. Bu takım Kasım ayında kendini belli edecektir. Murat hocanın takımı çalıştırma tarzı bu. Yaz ayları heba ediliyor gibi bir izlenim veriyor ama sezon içinde gayet olumlu bir takım seyrediyoruz. Bence bu yüzden bu yenilgileri büyütmemek lazım. Bu takımın başında Murat Hoca değil de hazırlık döneminde takıma yüklenip erkenden hazır hale getiren tarzda bir hoca olsaydı mesela o zaman sonuçlar bizi telaşlandırmalıydı ama Murat Hoca kendisinin de söylediği gibi takımı hemen hazrı hale getiğrmekten yana değil. ayrıca önce hücum setleri üzerinde duruyor daha sonra savunma çalıştırıyor takıma. Onun tarzı da bu. Bazı hocalar böyledir bir müddet hücum çalıştırır biraz oturduğunu düşündüğü an savunma çalıştırmaya başlar, kondisyon çalışmalarını da zaman içinde artırır.