Galatasaray-70 İTÜ-45

dün akşam maçtaydım we rakibimiz itü gibi bir takım olmasına rağmen öle ezici bir üstünlük gösteremedik.Sıradan bir maçmış gibi oldu.Fatih sakatlığı nedeniyle oynamamış, Hüseyin'i ise halil hoca kesmiş.Hiç bi sakatlığı filan yokmuş.Maçın ikinci yarısını bench in arkasından izledim we HALİL ÜNER'in bize yakışır biri olmadığını yüzde yüz anladım.Adam ne oyuna girene ne oyundan çıkana bir tek taktik wermedi.Yardımcılarından ses çıkmıyo zaten.Bir kaç yönetici de kendi havasında konuşup eğleniyor.Belki farklı bir şekilde kazandık ama diğer haftalarda kaybederken bile daha iyi oynuyoduk.Ama buna da şükür İTÜ yü yenebildik.Önümüzde banvit deplasmanı war.ONdan sonraki kalan 8 maçın yedisi Abdi İpekçi de oynanacak.Bu maçlarda hiç olmazsa tribünleri dolduralım.Dün en fazla 50 kişi bağırmıştır.İlk yarı bitmeden de zaten sesler kesiliyor.

bu galibiyeti fazla buyutmemmek lazım sıradan hicbir artısı olmayan bi takımı yendik unutmayalım aynı farkın cok dah fazlasını ulker bize attı banvit macına kadar toparlanıp artık cıkısa gecmeliyiz wisbii en umitlendigim adam iyi oyuncu oldugunu gosterdi alley hoop ta superdi dixon fatih ile yapamadıgını onla yapıyo fatih donerse wisbii forwette cook daha etkili olabilir burak ın agrıları oldu herelde hemen hemen hic oynamadı nese dicem su bu oyunla anca itu yu yeneriz banviti darusafakayı diil efestende 40 yeriz o yuzden kendimize gelmemiz sart

Gökhan ın kişiliği ve kaptanlığı konusunda söyleyebileceğim hiçbişiy yok sadece o girdiğinde oyuna topu eline alıyo ve iki cross over yapıp hemen potaya üçlük atıyor ve tek tip basketbola yönlendiriyor takımı şu an bence takımda olmayı oyunuyla hak etmiyo.

kaemre' Alıntı:
Hüseyin sag arka hemstring inde cekme oldugu için oynamadi (kendi ifadesi)

ahmet abi hemstring inde bişi varsa demek çok önemli dimi yani hemstringinde bişi varsa kesn halil hocayla arasında bişi yoktur :kop :kop

bu arda hemstring ne abi?

Hamstring üst bacak arka kasıdır, NBA de bolcana görürüz her sezon, hatta CM-FM türevi oyunlarda da "pulled hamstring" ifadesini. Hani bazen oyuncu arka üst bacağını tutarak, pek bükemeyerek sahadan çıkar ya, işte o an arkadaşın hamstringi çekmiştir :)

Umarım Hüseyin'in durumu ciddi değildir.

Keşke topic açılmamış olsaydı. tepki olarak ITU mac topici acmama konusunda gecen hafta sanki bir uzlaşma vardı.

Macın istatistiklerine baktığımızda dixon'ın tek başına oynadığını görüyoruz. Hem itü hem de gs'lı oyuncular anlaşılan onu seyretmiş. Halil de onu seyretmiş. maça gidenler de onu seyretmiş.

basketbolla ilgilenenler genellikle basketbol oynamada da oldukça başarılıdır. Benim iddiam şudur: şu forumda yazanlar arasından en iyi beşimizi çıkartsak itü'yle kafa kafaya oynarız. o yüzden bu maç üzerinden Gs düzelme yolunda, moral oldu vs.. bence pek bir anlam ifade etmiyor. 40 dakikada itu gibi bir rakip karşısında sadece 12asist bence oldukça düşündürücü. hepimize sabır diliyorum

abi bende aynı seyi dusunuyom aha ben 1.86 baba gibi forvet oynarım hook atısla tek el atısım iyidir turnike kacmaz is gorurum isin sakası bi yana bu galibiyet benim icin hic bisi ifade etmiyo bule kolay ve kalitesiz bi takımı gecen senede yenerdik

benim cewap biraz geç oldu ama hüseyin le maçtan önce konuştuğumda halil hoca nın kestiğini sölemişti yanında da teknik kadrodaki bayan biri vardı yanılmıyosam ismi müge ydi.madem bi sakatlığı war niye sölemiyo da suçu halil hoca ya atıyo.oyuncu - koç arasında da mı bir sorun war?