Galatasaray: 72 - Csu Asesoft: 64

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray - Csu Asesoft (salı 20:00)

Emin Doğanca' Alıntı:
Biletler: Galatasaray Cafe Crown?CSU Asesoft maçı, Galatasaray Basketbol Şubesi?nin çıkardığı 4 maçlık kombine biletlere dahil. 4 maçlık kombine biletler Biletix satış noktalarından 20 YTL?ye satışa sunuldu.

Bu 4 maçLık kombineLerin 2'si oynandı.Bugün BiLetix'e gittiğimde de sadece asesoft maçı için biLet satmadıkLarını öğrendim.Sadece bu maça nereden biLet buLabiLirim ??

Uğur Cabadak' Alıntı:
Gelmeyi çok istiyordum ama saati geç. Esenler'e dönüş zor olur..

Bu arada Casa Ted ve Mersin maçları için çıkarılan 2 maçlık kombineler ne zaman satışa çıkacak. biletix.com'da "yakında" diyor ?..

Evet bende Esenler de oturuyorum.Hanzevast maçından eve geldiğimde saat 12 idi korkuyorum açıkcası:d
Yönetimin de başını kaşıyıp düşünmesi lazım.Bana göre avrupa maçları ve büyük maçların Abdi İpekçide oynanması gerekiyor korkarım yarında salonda 300 400 kişiye oynucaz.

arkadaslar lütfen gidelim bu maça bizim açımızdan büyük önem taşıyo hite,hüseyin,tufan yoq zaten takımın ihtiyacı war taraftara boş trübünlere oynamak bize yakısmıo hele o efes maçından sora lütfen arkadaslar gidelim

''NE KAVGAM BİTTİ NE SEVDAM''

KOŞALIM ZAFERLERE BU BÜYÜK TARAFTARLA KOYALIM sekiztaşa kanaryaya BEKLER BİZİ KUPALAR NİCE ŞAMPİYONLUKLAR HAYDİ BASTIR ŞANLI GALATASARAY

Mehmet Durmaz' Alıntı:
arkadaslar lütfen gidelim bu maça bizim açımızdan büyük önem taşıyo hite,hüseyin,tufan yoq zaten takımın ihtiyacı war taraftara boş trübünlere oynamak bize yakısmıo hele o efes maçından sora lütfen arkadaslar gidelim

teLekom maçına gidicektim biLet buLamadım efes maçına gittim gerçekten inanıLmazdı şimdi de bu maça gitmek istiyorum ama biLetix 4'Lü kombine şekLinde satıyo biLetLeri ve bu 4 maçın 2'si zaten oynandı.Eğer biLetLeri bu şekiLde satarLarsa yine bir kaç yüz kişiye oynarız.
Acaba yarın saLonun önünde biLet buLabiLir miyim merak ediyorum.Bir yandan da masLak'a kadar gidipte biLet buLamazsam koyar cidden bana :D :D

Berkay BindaL' Alıntı:
[quote="Mehmet Durmaz":4ukgchdt]arkadaslar lütfen gidelim bu maça bizim açımızdan büyük önem taşıyo hite,hüseyin,tufan yoq zaten takımın ihtiyacı war taraftara boş trübünlere oynamak bize yakısmıo hele o efes maçından sora lütfen arkadaslar gidelim

teLekom maçına gidicektim biLet buLamadım efes maçına gittim gerçekten inanıLmazdı şimdi de bu maça gitmek istiyorum ama biLetix 4'Lü kombine şekLinde satıyo biLetLeri ve bu 4 maçın 2'si zaten oynandı.Eğer biLetLeri bu şekiLde satarLarsa yine bir kaç yüz kişiye oynarız.
Acaba yarın saLonun önünde biLet buLabiLir miyim merak ediyorum.Bir yandan da masLak'a kadar gidipte biLet buLamazsam koyar cidden bana :D :D[/quote:4ukgchdt]

ben oyak maçına sonradan geldim bilet bitmişti dışarıdaki seyricileri bedavaya aldılar içeri olmadı öyle yaparlar

Berkay BindaL' Alıntı:
[quote="Mehmet Durmaz":3mybvuf8]arkadaslar lütfen gidelim bu maça bizim açımızdan büyük önem taşıyo hite,hüseyin,tufan yoq zaten takımın ihtiyacı war taraftara boş trübünlere oynamak bize yakısmıo hele o efes maçından sora lütfen arkadaslar gidelim

Acaba yarın saLonun önünde biLet buLabiLir miyim merak ediyorum.Bir yandan da masLak'a kadar gidipte biLet buLamazsam koyar cidden bana :D :D[/quote:3mybvuf8]

ben bugün aldım kombineyi.....

oynanan maçlardan biri çıkarılmış, yerine hafta sonu çankaya'yla yapacağımız kız basket maçı konmuş...

gene avantajlıyız yani: 1 haftada 3 maç = 20 YTL....

bilet almamak için mazeretimiz kalmadı!

ayrıca biletix gişesinde gördüğüm kadarıyla sadece pota arkasında boş yerler kalmıştı.... tabii her bilet alan gelmiyor ama umarım 1500'ü buluruz!

Abiler kardesler lütfen bu macta salonda büyük bir taraftar kitlesi olsun, futbol macida var ama bence basket maci daha önemli zaten kupada 4p ve daha 3.mac, lütfen imkani olan gitsin...saygilar

selam arkadaşlar.bilet almadık ama tek bilet satılmıyor galiba.salonun önünden alabilir miyiz acaba? ya da içeriye alırlar mı? bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.çünkü maslakta çalışıyorum formamı atkımı yanımda getirdim.maça gidecem inş bi arkadaşın da dediği gibi gider de maça giremezsem çok koyar gerçekten..

Volkan Çoban' Alıntı:
SuleymanCetin' Alıntı:
[quote="Pınar Anidjar":rndlhztc]İçeri alırlar...

siz daha önce girebildiniz mi? yani biletsiz..

biletleri 5 ytl den salonun önündeki gişelerden alabilirsiniz.biletlerde bitmez kesinlikle ayrıca neden biletsiz?[/quote:rndlhztc]

biletix de tek bu maçlık bilet satışı yapılmadığı söylendiği için biletsiz lafını kullandım.eger sizin dediğiniz gibiyse o zaman problem yok.teşekkür ederim..

Ben hep biletsiz giriyorum adım VIP ye yazdırıldığı için :) Ama görüyorum maçlarda bileti olmadan girenleri...

Arkadaşlar Bu maç kulübün umurunda değil anladığım kadarıyla Sarıyer maçını daha çok önemsiyor ...
Ancak forum sakinlerindede bu maçla ilgili bir sessizlik hakim hayırdır ???

Futbolla çakışması çok kötü oldu.Basketbol müdavimlerinden de futbola gidenler olacak tahminimce.Umarım Hanzevast gibi olmaz,takım haketmiyor çünkü.

Kusura bakmayın ama,bu maça gelebilecek durumda olup,tercihlerini Sarıyer maçından yana kullananlar bir daha hiç gelmesinler,bence mahsuru yok... :(